Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice :)
    Štrajk se pomalo smanjuje, uspijemo bar dva obroka u danu imati..
    Šta se robice tiče, već smo u jednom bodiju dogog rukava i tankim gaćama, valjda najslabije obučena beba u okolici. Ali vidim da mu odgovara i da se s više robe znoji. Na mamu nije zimogrozan :)
    Što se krevetića tiče, spava sa nama tako da nemam neki savjet :( 
    Danas nam je 10 mjeseci 😱 leti vrijeme

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    lucy233

    Pozdrav mamice :)
    Štrajk se pomalo smanjuje, uspijemo bar dva obroka u danu imati..
    Šta se robice tiče, već smo u jednom bodiju dogog rukava i tankim gaćama, valjda najslabije obučena beba u okolici. Ali vidim da mu odgovara i da se s više robe znoji. Na mamu nije zimogrozan :)
    Što se krevetića tiče, spava sa nama tako da nemam neki savjet :(
    Danas nam je 10 mjeseci 😱 leti vrijeme


    Sretnih vam 10 mjeseci 🎉🎉🎉🎉🎉,leti vrijeme,još malo i prvi rođendani su tu😲… Miha spava samnom,ali trudim se prebaciti ga na spavanje u krevetić..s tim da je to teško jer bez cice ne zaspi,pa ga prebacim kad se uspava kod mene..i još nismo uspjeli ni jednu cijelu noć jer nakon drugog, trećeg prebacivanja ima lagani san i budi se čim ga spustim… možda jednom i uspijemo..

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Vecer mamice 😊
    Yvone neka si se ti nama javila, lijepo je cuti kako su bebice mama “starosjedioca teme” 😀
    Mi smo dobro prezivjeli cijepljenje, i mucka bucka ima 9 kg i 72 cm 🤩
    Lucy cestitke na 10 mj 🎉 bome brzo proslo! I super da ti pomalo bolje papa 👍
    Jao Ivy sad jos i kozice, valjda nece i one na Videka 🙄 cujem od dr da im je sad sezona, i ja ih se bojim ko crnog vraga posto ih nisam imala 😅
    Eh padovi, kad krenu pokusaji hodanja kolko ce ih tek tada biti nazalost..
    Dino moja spava u svojoj sobi i kad se budi ja ju odnesem u boravak podojiti i kad zaspe (iskljucivo) na cici odnesem ju natrag..doduse to je znalo trajati sve skupa pola sata do 45 min pa sam cesto imala problem ponovo zaspati jer bi se razbudila 😬 ali budila se 1, max 2 puta tako da mi je to bilo izvedivo, da se budila cesce ne bi to tako izdrzala..sad evo da pokucam vec cca 3 tjedna prespava cijelu noc..
    Mene isto vjetar muci, a cini mi se da je ovo proljece jako vjetrovito u odnosu na inace..isto se bojim da ju ne bi propuhalo bez obzira sto tada stavljam tanju kapicu..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    PčelicaMama

    Vecer mamice 😊
    Yvone neka si se ti nama javila, lijepo je cuti kako su bebice mama “starosjedioca teme” 😀
    Mi smo dobro prezivjeli cijepljenje, i mucka bucka ima 9 kg i 72 cm 🤩
    Lucy cestitke na 10 mj 🎉 bome brzo proslo! I super da ti pomalo bolje papa 👍
    Jao Ivy sad jos i kozice, valjda nece i one na Videka 🙄 cujem od dr da im je sad sezona, i ja ih se bojim ko crnog vraga posto ih nisam imala 😅
    Eh padovi, kad krenu pokusaji hodanja kolko ce ih tek tada biti nazalost..
    Dino moja spava u svojoj sobi i kad se budi ja ju odnesem u boravak podojiti i kad zaspe (iskljucivo) na cici odnesem ju natrag..doduse to je znalo trajati sve skupa pola sata do 45 min pa sam cesto imala problem ponovo zaspati jer bi se razbudila 😬 ali budila se 1, max 2 puta tako da mi je to bilo izvedivo, da se budila cesce ne bi to tako izdrzala..sad evo da pokucam vec cca 3 tjedna prespava cijelu noc..
    Mene isto vjetar muci, a cini mi se da je ovo proljece jako vjetrovito u odnosu na inace..isto se bojim da ju ne bi propuhalo bez obzira sto tada stavljam tanju kapicu..


    Super za kilice i cm 😘🤗, bravo i za pikicu👏…evo spavao u krevetiću nekih pol sata i probudili ga peseki,sad je opet kraj mene i žao mi ga premještati jer znam da se bude probudio😭

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ena32

    PčelicaMama

    Vecer mamice 😊
    Yvone neka si se ti nama javila, lijepo je cuti kako su bebice mama “starosjedioca teme” 😀
    Mi smo dobro prezivjeli cijepljenje, i mucka bucka ima 9 kg i 72 cm 🤩
    Lucy cestitke na 10 mj 🎉 bome brzo proslo! I super da ti pomalo bolje papa 👍
    Jao Ivy sad jos i kozice, valjda nece i one na Videka 🙄 cujem od dr da im je sad sezona, i ja ih se bojim ko crnog vraga posto ih nisam imala 😅
    Eh padovi, kad krenu pokusaji hodanja kolko ce ih tek tada biti nazalost..
    Dino moja spava u svojoj sobi i kad se budi ja ju odnesem u boravak podojiti i kad zaspe (iskljucivo) na cici odnesem ju natrag..doduse to je znalo trajati sve skupa pola sata do 45 min pa sam cesto imala problem ponovo zaspati jer bi se razbudila 😬 ali budila se 1, max 2 puta tako da mi je to bilo izvedivo, da se budila cesce ne bi to tako izdrzala..sad evo da pokucam vec cca 3 tjedna prespava cijelu noc..
    Mene isto vjetar muci, a cini mi se da je ovo proljece jako vjetrovito u odnosu na inace..isto se bojim da ju ne bi propuhalo bez obzira sto tada stavljam tanju kapicu..

    Super za kilice i cm 😘🤗, bravo i za pikicu👏…evo spavao u krevetiću nekih pol sata i probudili ga peseki,sad je opet kraj mene i žao mi ga premještati jer znam da se bude probudio😭


    I zaboravila sam napisati,svaka čast za spavanje,ja imam osjećaj da mi nikad nebude prespavao noć u komadu,budi se svako malo😭

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Mameeeeee, di ste

    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Evo mi smo na antibiotiku… Dan prije 1.5 imao fibru, ona nam prepisala antibiotik. Ja pitala zašto antibiotik bez vađenja krvi, da je sad praznik i da bolje uzet nego razvit upalu uha. Uzeli antibiotik pojavio se osip. Kaže pedijatrica nije to ništa uzimajte antibiotik i dalje. Tako da sad pijemo antibiotik i cili smo na točkice. Idući put idem u privatnog pedijatra, jer bez krvne slike davat antibiotik maloj bebi meni je neprihvatljivo.

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Katastrofa, znam kako ti je. Kod nas pedijatrica zivo zlo, sumamed daje iako kazes da mali uvijek povrati sve. Kud ide ovaj svijet

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    lucy233

    Pozdrav,
    Evo mi smo na antibiotiku… Dan prije 1.5 imao fibru, ona nam prepisala antibiotik. Ja pitala zašto antibiotik bez vađenja krvi, da je sad praznik i da bolje uzet nego razvit upalu uha. Uzeli antibiotik pojavio se osip. Kaže pedijatrica nije to ništa uzimajte antibiotik i dalje. Tako da sad pijemo antibiotik i cili smo na točkice. Idući put idem u privatnog pedijatra, jer bez krvne slike davat antibiotik maloj bebi meni je neprihvatljivo.


    Uh lucy, nebih te htjela plašiti ali i Vid je tako reagirao na antibiotik. Imao je osip po cijelom tijelu, explozivne stolice da je mene bolilo kada je kakao i svrbež u području očiju. Nakon koliko vam se pojavio osip? Ako je nakon 3 dana tempice može biti trodnevna viroza. Taj osip izbije i nestane kroz 3 dana i ne svrbi naravno.
    Koji antb ste dobili?
    Ja se ni ne stignem javiti, tempo je brz. Klinci, vrtić, skuhaj, čisti, šeći i legnem krepana u krevet.
    Pročitam, škicnem al ne stignem pisat.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice 🤗
    Kako ste?
    Ja sam kao i ovo vrijeme, kilavo i nikakvo 🙈 i mala i ja smrkave.. bome sam se dobro zacoprala kad sam rekla da super i jede i spava..od ponedeljka se to sve pokvarilo 😏 da li je povezano s prehladom ili ne, ko ce ga znati..
    Lucy kako je maleni?stvarno ne razumijem tu pedijatricu i davanje antb. samo tako..uzas
    Nadam se bar dijelu dana bez kise jer cu izludit unutra..
    Nadam se da su sve bebice dobro..uzivajte 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.