Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu
  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Lijepe moje… želimo vam sretan Uskrs 🐰🐣🌷🌹
    Nadamo se da ste uživale u danu 😘😘

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs ljepotice i bebice 🐣❤️

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Curke pomagajte, popodne sam skuzila kvrgetinu na lijevoj ciki, bojim se da je mastitis 🙈
    Ivy da li si ti ono nedavno imala kvrgu?jesi li bila kod dr. i dobila antibiotik, ne sjecam se vise?
    Tusirala sad u vrucoj vodi i masirala al nis nije pomoglo..bas nadje dan grrr

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    PčelicaMama

    Curke pomagajte, popodne sam skuzila kvrgetinu na lijevoj ciki, bojim se da je mastitis 🙈
    Ivy da li si ti ono nedavno imala kvrgu?jesi li bila kod dr. i dobila antibiotik, ne sjecam se vise?
    Tusirala sad u vrucoj vodi i masirala al nis nije pomoglo..bas nadje dan grrr


    Jesam jesam ali ja sam dobila temperaturu i kvrgetina je bila 5 cm. Imala sam simptome sličnr gripi. Stavljaj zelje masiraj i izdajaj. Što više ga stavljaj na ciku.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    ivymicek

    PčelicaMama

    Curke pomagajte, popodne sam skuzila kvrgetinu na lijevoj ciki, bojim se da je mastitis 🙈
    Ivy da li si ti ono nedavno imala kvrgu?jesi li bila kod dr. i dobila antibiotik, ne sjecam se vise?
    Tusirala sad u vrucoj vodi i masirala al nis nije pomoglo..bas nadje dan grrr

    Jesam jesam ali ja sam dobila temperaturu i kvrgetina je bila 5 cm. Imala sam simptome sličnr gripi. Stavljaj zelje masiraj i izdajaj. Što više ga stavljaj na ciku.


    I temperaturu 38.5

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :)
    Nadam se da ste se lijepo proveli za Uskrs.
    Mi smo bili na malom izletiću, i moram priznat da moje dijete voli bit svugdje osim kod kuće 😂 
    Pčelice nadam se da je kvrga dosad nestala
    Pusa svima 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Mame drage sretan Uskrs vama i vasim obiteljima! 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice 🤗
    Mi evo iz setnje od mojih, mala naravno zaspala putem i sad tu sjedim s njom vani na klupici..
    Kvrgu sam sinoc izmrcvarila kolko sam god mogla..jadna cika 😅
    Do jutra je vise nije bilo, samo me malo na tom mjestu boli na dodir, mislim nista cudno..tako da se nadam da sam je se rijesila..
    Nadam se da ste svi uzivali s bebacima, vikend je stvarno bio prekrasan 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Mame di ste?
    Ja prijavljujem samostalno posjedanje i prve pokusaje pravog puzanja ali jos uvik ni jedan zub 😁
    Spavanje nam je sve gore i gore.. Budi se svako malo a spava ono ne znam kako to opisat. ..promini 1555273589 poza dok spava i naravno zadrzi se u toj da su mu noge di je meni glava. Blago receno pop**dit cu polako ali sigurno. 
    Eto, nadam se da vi bolje spavate. 
    Saljemo vam 😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.