Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Hvala Noah i Pčelice😍😘. Hi hi,kolko znam nema trudnica još😂,mislim da je prerano🙃..a bebice ljetnice sve preslatke i rastu ko gljive,prebrzo..i približavamo se polako prvom ročkasu😳

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena divan mali frajerko 🥰🥰🥰. Pravi dečkič ❤️.
    Mi još bolesni, na ventolinu sada. Stariji brat nam ima kozice pa se lječimo.
    Malo je reći da sam u pogonu od jutra i koliko sam naspavana.
    Prijavljujemo 5-i zubek.
    Danas sam čak i prozore oprala 🎉
    Kolače ne prčem, za to imam sveki i mamu 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ena divan mali frajerko 🥰🥰🥰. Pravi dečkič ❤️.
    Mi još bolesni, na ventolinu sada. Stariji brat nam ima kozice pa se lječimo.
    Malo je reći da sam u pogonu od jutra i koliko sam naspavana.
    Prijavljujemo 5-i zubek.
    Danas sam čak i prozore oprala 🎉
    Kolače ne prčem, za to imam sveki i mamu


    Hvala draga 😘😍🤗. Drži se,jednom će i to proći,držžim 🤞🤞🤞🤞čim prije, ozdravite nam brzo. Bravo mamice za peozore😀. I bravo Vid  za tunela😁😍😘,mi se još borimo,dugo nam izlaze nekak😭,od trenutka kad uočim da je crveno,pa natečeno pa dok izbije prođe vječnost 😭,a sve popraćeno cendranjem i nespavanje..kupila mu neki gel jučer na D , nemrem se sad sjetiti sl mislim da ne djeluje..

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ena32

    ivymicek

    Ena divan mali frajerko 🥰🥰🥰. Pravi dečkič ❤️.
    Mi još bolesni, na ventolinu sada. Stariji brat nam ima kozice pa se lječimo.
    Malo je reći da sam u pogonu od jutra i koliko sam naspavana.
    Prijavljujemo 5-i zubek.
    Danas sam čak i prozore oprala 🎉
    Kolače ne prčem, za to imam sveki i mamu

    Hvala draga 😘😍🤗. Drži se,jednom će i to proći,držžim 🤞🤞🤞🤞čim prije, ozdravite nam brzo. Bravo mamice za peozore😀. I bravo Vid za tunela😁😍😘,mi se još borimo,dugo nam izlaze nekak😭,od trenutka kad uočim da je crveno,pa natečeno pa dok izbije prođe vječnost 😭,a sve popraćeno cendranjem i nespavanje..kupila mu neki gel jučer na D , nemrem se sad sjetiti sl mislim da ne djeluje..


    Bože kolko slova fulanih🙃,očito ne vidim još..dakle,bravo za prozore i zubeka😘

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Jutro mamice :)
    Ena divan je mali covjek :)
    Ivy baš mi je žao, nadam se da brzo budete ozdravili.
    E jeste uzimali šta od Uskrsnog zeke bebačima? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    lucy233

    Jutro mamice :)
    Ena divan je mali covjek :)
    Ivy baš mi je žao, nadam se da brzo budete ozdravili.
    E jeste uzimali šta od Uskrsnog zeke bebačima?


    Hvala draga 😘. Dobio je igračku mobitel,svira,svijetli i glasaju se životinje,broji..al to nije bilo kao od zeke😂,nemamo mi taj običaj..kad bude veći i kužio onda ćemo oko kuće staviti koju pisanicu i slatkiš pa će tražiti,to bude od zeke😀

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice 😊
    Mi evo sad pajkimo jer smo bile prijepodne s frendicama na kavi pa nam se ritam malo poremetio..
    Jao Ivy bas mi je zao, drzi se nadam se da ces sad malo odahnuti od bolestina nakon ove ture 🤞😘
    Ja nista ne pecem posto smo na ruckovima sutra i prekosutra..ove godine se jos svercam hihi
    Ni kod nas zeko jos nista ne nosi, iako sam joj neki dan kupila guralicu pa recimo da moze proci pod uskrsni poklon 😁
    Ena a kako ti maleni inace spava izuzev sad kad ga zubeki muce?kako vam ide papanje?ako se dobro sjecam on je nesto strajkao s mlijekom?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    PčelicaMama

    Bok mamice 😊
    Mi evo sad pajkimo jer smo bile prijepodne s frendicama na kavi pa nam se ritam malo poremetio..
    Jao Ivy bas mi je zao, drzi se nadam se da ces sad malo odahnuti od bolestina nakon ove ture 🤞😘
    Ja nista ne pecem posto smo na ruckovima sutra i prekosutra..ove godine se jos svercam hihi
    Ni kod nas zeko jos nista ne nosi, iako sam joj neki dan kupila guralicu pa recimo da moze proci pod uskrsni poklon 😁
    Ena a kako ti maleni inace spava izuzev sad kad ga zubeki muce?kako vam ide papanje?ako se dobro sjecam on je nesto strajkao s mlijekom?


    Kad neidu zubeki ili nije prehlađen spava ok,s dva-tri buđenja.. mlijeko  je odbio skroz(ad),ali mu podvalim u kašicama,a i puno cica još kroz dan i noć tak da je to ok..voće, povrće,meseko sve fino papa hvala Bogu..na bočicu ni vodu ni čaj,sve iz čaše pije,duda je isto fuj ili služi za žvakanje i bacanje na pod😂

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena32

    PčelicaMama

    Bok mamice 😊
    Mi evo sad pajkimo jer smo bile prijepodne s frendicama na kavi pa nam se ritam malo poremetio..
    Jao Ivy bas mi je zao, drzi se nadam se da ces sad malo odahnuti od bolestina nakon ove ture 🤞😘
    Ja nista ne pecem posto smo na ruckovima sutra i prekosutra..ove godine se jos svercam hihi
    Ni kod nas zeko jos nista ne nosi, iako sam joj neki dan kupila guralicu pa recimo da moze proci pod uskrsni poklon 😁
    Ena a kako ti maleni inace spava izuzev sad kad ga zubeki muce?kako vam ide papanje?ako se dobro sjecam on je nesto strajkao s mlijekom?

    Kad neidu zubeki ili nije prehlađen spava ok,s dva-tri buđenja.. mlijeko je odbio skroz(ad),ali mu podvalim u kašicama,a i puno cica još kroz dan i noć tak da je to ok..voće, povrće,meseko sve fino papa hvala Bogu..na bočicu ni vodu ni čaj,sve iz čaše pije,duda je isto fuj ili služi za žvakanje i bacanje na pod😂


    Jooj Ena ni videk niš ne oriznaje do cice. Kak ću ja njegs odviknut nemam pojma.
    Ne kupujemo poklone za Uskrs.
    Sretan Uskrs svima malima i velikima.
    Vid je bolje dok mene kreće boliti grlo.
    Ništa što češnjak neće riješiti

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs koke i piceki 😘🐥
    Mi evo na putu, imamo 2h voznje, mala zaspala srecom vec nakon 15 min..
    Uzivajte danas s najmilijima 🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.