Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maslačak32

    Maslačak32

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Dan mamice i bebice! Naša noć podnošljiva, bio je budan 3 sata i vježbao stajanje na nogicama, ali ostatak je spavao.
    Ivy stvarno ne znam, nismo nikada imali upalu. Nekad mu se zna napraviti par točkica osipa na pregibima i guzi, ali ja namažem sudocremom navečer i ujutro nema više ničega. Možda da ne koristiš (ako koristiš) vlažne maramice nego blazinice i čistu vodu, ipak je nekakva kemija u vlažnim maramicama.
    Lucy, nije mi jasno, pa što doktor radi petkom ako ne prima pacijente? Ovo je stvarno izvan svake pameti. Ja bi na tvom mjestu otišla na hitnu ili ne znam da li imate negdje hitnu pedijatriju. Mi u Istri imamo hitnu pedijatriju u Puli i tamo možemo svako doba dana i noći. Ali nadam se da vam je do danas već prošlo. Inale, nama je za kašalj jako pomogao čaj od korijena bijelog sljeza.
    Ugodan dan svima❤️

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Maslačak32

    Dan mamice i bebice! Naša noć podnošljiva, bio je budan 3 sata i vježbao stajanje na nogicama, ali ostatak je spavao.
    Ivy stvarno ne znam, nismo nikada imali upalu. Nekad mu se zna napraviti par točkica osipa na pregibima i guzi, ali ja namažem sudocremom navečer i ujutro nema više ničega. Možda da ne koristiš (ako koristiš) vlažne maramice nego blazinice i čistu vodu, ipak je nekakva kemija u vlažnim maramicama.
    Lucy, nije mi jasno, pa što doktor radi petkom ako ne prima pacijente? Ovo je stvarno izvan svake pameti. Ja bi na tvom mjestu otišla na hitnu ili ne znam da li imate negdje hitnu pedijatriju. Mi u Istri imamo hitnu pedijatriju u Puli i tamo možemo svako doba dana i noći. Ali nadam se da vam je do danas već prošlo. Inale, nama je za kašalj jako pomogao čaj od korijena bijelog sljeza.
    Ugodan dan svima❤️


    Mami koristim samo blazinice i vodu. Izreagira na maramice odmah. 
    Imunutet mu je slab pa valjda zato.
    Noćas smo opet zakurili jer nam se vratila obostrana upala uha. Dobili smo sumamed 3 dana i vjerujem da će to sada biti riješeno.
    Lucy kako ste vi?

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Večer mamice :) 
    Nadam se da bebe već spavaju..
    Mislila sam uzet sljez ali mi je teta dala neki balzam za prsa balm by jela pa smo odlucili s tim pokušat(teta ima ljekarne pa zna). Ne vidim neki napredak, ali nema fibre i dobre je volje. Apetit je slabiji ali zato sisa više. Danas smo cijeli dan bili na selu kod prijatelja, i bilo je tu malo starije djece ali on je svejedno bio odusevljen i sretan. Mislim da mu svjež zrak može samo pomoć.
    Joj Ivy, baš mi je žao, upala uha je grozna za odrasle mogu mislit kako je njemu ☹️ nadam se da će Sumamed to riješiti i da je ovo zadnji val bolesti prije ljeta..

    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu
    Kako smo sretni kad smo vanka 😊
    Kako smo sretni kad smo vanka 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    lucy233

    Večer mamice :)
    Nadam se da bebe već spavaju..
    Mislila sam uzet sljez ali mi je teta dala neki balzam za prsa balm by jela pa smo odlucili s tim pokušat(teta ima ljekarne pa zna). Ne vidim neki napredak, ali nema fibre i dobre je volje. Apetit je slabiji ali zato sisa više. Danas smo cijeli dan bili na selu kod prijatelja, i bilo je tu malo starije djece ali on je svejedno bio odusevljen i sretan. Mislim da mu svjež zrak može samo pomoć.
    Joj Ivy, baš mi je žao, upala uha je grozna za odrasle mogu mislit kako je njemu ☹️ nadam se da će Sumamed to riješiti i da je ovo zadnji val bolesti prije ljeta..


    Lucy presladak je. Fotka je predivna. Uživancija na najjače!
    Vid je bolje. Muž mi extra ide na živce. Ja nervozna do bola. Bit će bolje sutra 🤣🤞.
    Noćica

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bok mamice, kako ste kako vam je prosao vikend?
    Ivy i Lucy kako su vasi malci, da li im je bolje?
    Lucy predivna fotkica 😍 
    Ja sam jutros bila kod pedi narucit malu za pregled posto je prosli put bilo kao prerano da mi da termin i narucila me tek 22.5. bas sam ljuta jer smo trebale ici s 9,5 mj, sto je krajem ovog mjeseca..a sta je najbolje to mi je sestra rekla da dodjem 2 tjedna prije se narucit, ko da nezna da imaju guzvu 🤨
    A htjela sam se konzultirati za cijepljenje prevenarom i sad pitanje hoce to biti prekasno s obzirom da trebaju 2 doze prije vrtica uhhhh
    Jel neka od vas mozda vec cijepila ili planira prevenar? Ja zapravo ni sama neznam bi, ne bi..

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Uho nam je bokje, sada kašljamo.
    Dakle nikad mira.
    Noćas nismo nismo ništa spavali. Umorna sam i jedva gledam. Sunce me vuče van a ne mogu jer on kašlja.
    Nadam se da će do uskrsa ozdraviti.
    Kako ste nam vi?

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu
    Pozdrav mamice i bebice😘. Kako ste mi? Kako mališani? Zezaju sa spavanjem? Jel im još oblačite štramplice? Ja da,al imam osjećaj da mu je vruće,a opet se bojim da se ne prehladi🙃.
  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Bok mamice…
    Evo da se i ja javim malo… svašta se nešto izdogađalo zadnjih dana tak da nisam imala niti vremena, a vjerujte mi niti volje…
    Lucy i Ena.. dječaci su vam predivni, pravi mali ljudi 😍😍
    Ivy, nadam se da ste sada već bolje…
    Moj miš spava, pa ću i ja brzo…
    Šaljemo vam poljupce i želimo lijepe snove sa što manje buđenja…

  • Avatar PčelicaMama

    PčelicaMama

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Dan mamice 🤗 bome nestale sve mame negdje 🤔 cim je lijepo vrijeme svi se skicu po vani..
    Ena Miha je vec pravi veliki decko 😊 kako su ostale bebice na fejsu?jel mozda koja curka mozda ponovno trudna? 😉
    Da pokucam, mi jos uvijek dobro spavamo..
    Mi cemo za Uskrs kod muzevih ali samo na 1 dan, a u pon smo kod mojih na rucku..
    Imate li vi kakvih planova vec?
    Uzivajte mame 🌞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.