Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Haha o da Dubrava. Meni nije bilo jasno da kad neko posudi nekaj ne bude vratio. Tak da sam redovno doalzila doma bez bojoca i ostalog... ali sam zato jako se brzo naucila... a i dan danas sjedam na stolicu tak da si ju primim da mi ju netko ne izmakne. 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure ajmo nova tema...linkove inamo dečke...kako ste savladale povlačenje kožice i to sve s pimpekom? Mom malom se glavić malo vidio dok je bio manji, i iako povlačim kožicu u kupanju, inam osjećaj da je sve više te kožice i da se zatvorila. Nema šanse da ju prevučem...sad se uopće više ni ne vidi glavić. Ne znam koliko grubo to smijem raditi, bojim se da ga ne ozlijedim.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Prva rečenica... *mi koje imamo dečke


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ne znam sto je danas al nemoguc je. Nemrem nis po kuci napraviti. Grcevi su oko 19.39 a sad je zadnjih 15 min vristao kao lud. Kak su grcevi se prebacili na popodne?!?! Sutra ima 3mj pa trebali bi prestati😠 Ocajna sam kad tak place. Ledja mi otpala od nanasanja. Evo sad zaspao ko zaklan, izmorio ga plac. 
    Inace probala sam ga po1x staviti u maramu, vrisak. Ne svidja mu se da gleda u moja pleca vec oce okolo da zvjerinja. Kao kad ga prebacim na rame da podrigne. Jel ga mogu tako nositi u marami, da mu je glava iznad mog ramena da gleda iza? 
    Ofnice, pogledat cu danas kozicu/glavic kad ga kupam sto se desava. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnice, meni su ovdje u Njemackoj rekli da to ni slucajno ne radim i nisam cula da itko ovdje to radi. Oni drze da su to bapske fore i da to djeci ne treba raditi vec da to sve prirodno dode na svoje. Pedijatar mu na svakom pregledu pogleda i kaze da je sve ok.  

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ajme, vi već u vrtićima! Nikako da se naviknem da se ovdje u Zg to riješava prije nego dijete prohoda. Kod mene u Slavoniji se bira vrtić prije upisa u narednu godinu. Ali da, tamo više nema skoro ljudi, a kamoli djece pa ima mjesta. 
    Mi ne znamo kako ćemo sa čuvanjima. Hvala bogu pa zbog prirode moje struke, moći ću većinom biti s njim tijekom prijepodneva, a popodne i navečer kad mene nema, tata će ga čuvati...ako baka i djed ostanu van zg. No isto ga želim dati u vrtić zbog socijalizacije. Kod mene baš nije upalilo kao priprema za preživljenje u školi, nešto slično kao kod Sundi iako nisam iz Dubrave :D...no nadam se da kod njega bude. Pa ne mre biti tako osjetljiv i izgubljen, i to još dečkić!
    Što se tiče kožice, kod nas se zasad lako povlači, ali mi imamo tek mjesec dana. Patronažna je rekla da ne bi trebao imati problema, ali mi to radimo toliko pipkavo i jedva osjetno da stvarno nemam dojam da li negdje griješimo. 
    Znam da ste spominjale da i vaši puno prduckaju.
    Da li imaju takve probavne probleme dok cicaju?
    Ja ću izluditi. Već pet dana se grči i vrpolji, bude mi odgrizao bradavicu. Desna mi ima valjda najgoru ragadu do sada, a cicamo već tjednima. 
    Ne znam što da radim. Pridržavam ga da bude miran no onda se unervozi pa nekako povuće bradavicu presavivši je u ustima, a ja vrištim. Noćas sam došla do točke gdje sam sama sebi rekla da sam gotova sa dojenjem. Naravno, prošlo me ali ne mogu ovako strahovati prije svakog podoja.


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Mi smo prevukli kozicu skroz,poceli smo prije nekih mjesec dana..svako kupanje smo pomalo,na kraju,kad se nasafta u vodi 😁



  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    A s kolko ste krenule prevlacit kozicu? Vi koje prevlacite. I ne sjecam se jeste li pisale o pristicima... Mojem su se jucer pojavili pristici po bradi i obrazu. Izgledaju crveno sa bijelim tockicama kao gnoj. Po rodenju je imao pristice kada se cistio i jedno vrijeme je bio mir i sada ovo. Jel imao ciji malac tak nesto? I na guzi je prije nekoliko dana dobio jedan pristic i sad se meni cini koda se je to pretvorilo u ranicu. Guzu mazem Pavlovicevom kremom i kupamo ga svaki dan u cistoj vodi jedino kosicu operemo svakih par dana s Johnsonom.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Trenta ja nista uopce ne stignem po kuci osim oprati veš. Naručila sam si ženu za ciscenje stana, radije platim 200kn nego da mi dijete dreči, a ja čistim.
    Pandice ne znam ni sama...moja frendica nije prevlačila kožicu pa je mali sad s 5god morao na obrezivanje.
    LlamaFace, koliko se tvoj mališan adugo kupa kad velis da se koža nasafta? Ja svoj 4-5min kupam i bok, hladno je vec dosta...iako zagrijem kupaonicu.


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Eto pogledala nakon kupanja isto ne vidim glavic. Vidjet cu sto pedijatrica veli jer sam ga do sada samo malo povukla cisto da ocistim vrh od bijelih mucica. Valjda od vate. Tako sam dobila uputu od pedijatrice i patronazne. 
    Isto ga kupam kratko, max 5min

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.