Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Unučice?  Da, sad sam to proučavala pa sam otkrila da je to samo do 1. rođendana. Ah... neću više o tom razmišljati. Možda se nađe neko riješenje do iduće godine. 


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Cure odakle ste narucivale tu freda nosiljku i koliko ste ju platile? Jel ide od rođenja?


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Cure odakle ste narucivale tu freda nosiljku i koliko ste ju platile? Jel ide od rođenja?

    Ja sam prekopirala elou 😅 a zenska koja ih pravi je iz osijeka,dakle meni pod nosom 😂
    https://m.facebook.com/CarriersByFreda/?ref=page_internal&mt_nav=1



  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Anja,baby size ide od mjesec dana cini mi se... Imas na fejsu sve opisano.

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala! Mozda i ja narucim, bas sam trazila neku takvu a da cijena nije astronomska. Stavite slike kad vam dođu 😊


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha, mislila sam unučiĆe, ć je nekud nestalo. Ali da, nadam se da će sljedeće biti curica hihi! Kazu da su cure puno bolje sta se tice dojenja ccc! Ali ne bih mogla zamisliti da mi je malac zapravo curica, prekrasno mi je imati dečkića! Ali je prava mamina maza.
    Apropo te pauze za dojenje, to je osmišljeno ako bi se mama vratila na posao prije godinu dana, pa ima pravo 2 sata kraće dnevno raditi do 1. rođendana djeteta. Ali iz iskustva prijateljice znam da to bas i nije tako...frendica je to dogovorila, vratila se ranije zbog kredita, obećali joj da ce moci koristiti to kraće radno vrijeme, ali posla kao u priči i uopce nije mogla ici ranije doma, zatrpavali ju poslom. Tak da pitanje je u kojoj firmi bi se stvarno mogao u praksi provesti taj instrument.


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice :)
    Povremeno svratim i stignem pročitati zadnje postove, no generalno sam u popriličnom zaostatku i sa čitanjem i sudjelovanjem. Škicnula sam si se ove nosiljke sa fejsa koje ste spominjale, jao, divne su. Možda i mi naručimo. Moja mama je dobila neku tommy klokanicu od kolegice, nemam pojma koliko je ispravna po pitanju položaja djeteta, još smo daleko od faze nošenja. Budem rekla mojima da je pošalju pa ću proučiti.
    Mi upravo proživljavamo taj prvi skok u razvoju, preksutra nam je mjesec dana. Noću me budi svakih sat-sat i pol za cicanje, preko dana uspijeva izgurati dva-dva i pol sata (nekad). Dva obroka dnevno mu dajem adaptirano jer smo prije dva tjedna imali mali gubitak na kilaži. Sad fino napredujemo pa razmišljam da mu možda smanjim na jedan pa onda i ukinem no još sam malo nesigurna po pitanju količine svog mlijeka. Baš imam ptsp od tog vaganja iako vidim da se količinski popravila situacija sa mlijekom, a on sve hoće kao sivonja.
    Sutra imam pregled kod ginića. Kako izgleda ta kontrola? Iskreno, ne usudim se pogledati dolje kakva je situacija. Više me ne boli, normalno hodam i sve, i mislim da su mi ispala dva konca no ne znam koliko šavova imam i da li su u pitanju samo vanjski ili unutarnji. (dvaput sam pitala i nisu mi rekli grrr)
    Ne usudim se ni srediti dolje :D a o potencijalnom povratku seksualnom životu da ni ne govorim :D


  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Da li se vase bebe znoje prilikom dojenja? Par dana prumjetim da je malenom mokra kosica,ne previse ali iznad uha bude mokro u toku ruckanja😯 da li ima neko slicnu situaciju?

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    I ja imam ptsp od tog vaganja a sutra nas to ceka kod pedijatrice. Jako slabo je napredovala pa nam je dala neki kalorijski pripravak za nju koji ce piti jos sutra a onda nastavljamo samo s dojenjem pa cemo vidit hoce li nastavit dobro napredovat. Sto se kolicine mlijeka tice, mislim da ga imam dovoljno


  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Meni te klokanice uopce nisu primamljive ne znam zasto.. nekako mi bespotrebno.. meni je bespotrebno ne kazen drugima.. nekako sad je u kolicima.. kasnije ce malo setat i bit u kolicima.. mozda po rukama.. ne vidin vrime kad bi je u to stavljala.. dok je mojoj sestri bila spas sa malon..ona je malu stavljala negdi do 6miseca stalno, kad bi isla vanka nesto obavit na brzinu stavi je i pici.. a meni bas i nije primamljivo.. 
    Znojenje normalno dok doji.. mliko je toplo..a i umaraju sse bebice dok navlace to mliko tako da je to skroz ok..

    A.M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.