Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    mrva2017

    Cure,nas bebac uvijek okrece glavu na lijevu stranu. Gleda on i na desno ali se opet vrati na lijevo. Jel ima netko da je bebi tako bilo? Mi ga ispravljamo ali on se vraca…
    Mozda mu je jaca ta strana pa mu je lakse dok ne pocne skroz drzati glavicu..ne znam..
    I moj isto tako. Probala sam mu korigirati. Na kraju je sam poceo okretati i na drugu stranu.

    Hvala curke.. odmah mi je lakse... 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mojabebica i Anjaaa kapi su sranje, ne trošite novce. Radije kupite caj od piskavice i babylove caj za mame iz dm. Ja trošila kapi, nikakvih pomaka. Meni se mlijeko povećalo isključivo izdajanjem rukom, a ne izdajalicom. Samo koža na kožu.
    Lagerha, i ja cu vidjeti s pedijatrom, ali normalno je da im je jedna strana jača. Moj se počeo i na desno okretati, ali to manje zna, to je sad tek krenuo. Lijevom ručicom i vise i cesce hvata predmete tako da mislim da bude ljevak. Mislim da je sve to normalno. Apropo nosiljke, zašto velis da ces drugi ljeto morati uzeti drugi nosiljku, adapt ti nije dobar? Istina je da je malo debel i da bi manje vruce bilo u marami. Ja osobno nisam tip za marame...ali neka tanja nosiljka bi dosla u obzir.
    Trenta, mi smo isli drugi put na uzv kukova na kontrolu na Šalatu jer nas je tako Dr naručio. Prvi put je rekao da je desni kuk malo nezreo, ali da je u pravilu uredni nalaz, ali da dođemo jos jednom s 3mj. Tako da smo bili eto drugi put. U pravilu, ako je sve u redu na prvom uzv, nema potrebe ici ponovno.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha, ne znam sta je tim bebačima i njihovom nespavanju...moj mi ne da da pojedem išta, a kamo li da nešto skuham. Da da, i moj obavezno dreči pred spavanje...oči crvene i sklapaju se, a on se bori da bude budan...i kad ga uzmem u položaj koljevke da mi zaspe tako, dere se kao lud! Eee jesi mu probala u tom trenutku lagano puhnuti dva tri puta u lice? Moj se instantno smiri...stisnem ga i počnem pjevati Zeku i potočić, to nam je himna pred spavanje.


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Zene,mene kao da je poplava izbacila..svi skokovi do sad su p...dim naspram ovog aktualnog;kud nas je bolnica izbacila iz ritma pa sad vilujemo po noci tud se on jos toliko nasisava da sam ponovno,nakon tri mjeseca,dobila ragade 😑😐 bdv,on se nikud ne okrece kad spava,roka na ledjima s ispruzenim rukama i nogama,izgleda kao patrik iz spuzve boba.sad me i to sekira kad kazete da se vasi vec okrecu s ledja na stomak.



  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Joooj to okretanje..ja san stavila 2 ogradice na krevetic.morala san ga sa svih strana zastit jer ona se okrece na sve strane,meskolji pa dode do dna.. nikad ne znan kako cu je nac u kojen djelu i kojem polozaju.. bas je zivahna beba.. a LAGERTHA mi smo vec misec dana i vise u sportskom djelu u nultom polozaju.. jer iz kosare nije vidila nista pa nije tila bit u njoj.. a u ovome joj je bas super.. mi imamo I CANDY strawberry kolica.. i savrsena su nam.. jedino su malo skuplja i 2u1 su.. i jos na njih ide samo adapteri i maxycosi jaje.. tako da je bilo malo vise troska al su stvarno savrsena.. tako da probaj sa sportskin djelon nije toliko dubok ka kosara bit ce mu zanimljivije..

    A.M

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ok Nella i cure, probati cu s sportskim dijelom!
    Llamaface, ne brini, svi se drugacije razvijamo, bas i nije normalno da se vec okrecu s ledja na trbuh! Kod motorike je zeznuto sve i ponekad je bolje da ne rade nesto puno prije prosjeka.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Llamaface, moj se isto zadnjih par noci, a i dana nasisava. Nadam se da to nije nesto trajno  Nije mi napravil ragade, al su crvene i bole me. Do prekjucer se budil 3 puta, a sad odjednom bezbroj.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice, uzela bih neku nosiljku za po ljeti, a ova bi mi ostala za zimu. Imam jos vremena do iduceg ljeta. 
    Trenta, u nosiljci su nogice sa strane, na tvojim bokovima, daleko od medjunozja.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    LlamaFace, prema onom sta sam citala, ovo okretanje je obicno tamo u 4.mj, s tim da curice neke stvari puno prije rade od decki. Kao šta kaze Lagerha, bolje da sve ide polako,  nekad i prebrzi napredak nije dobar.
    Lagerha, joj da, ako ljeto bude kipuće kao ovogodišnje, svakako treba razmisliti o drugoj opciji.
    Trenta, za nosiljke je pod obavezno da noge budu u M, ne smiju biti uže, a ni šire pozicionirane jer su to onda nepravilni položaji za kukove. Nogice stoje tocno ispred tvojih kukova, odnosno onog tko ga nosi. Vidi recimo  za ergo adapt sliku


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    LlamaFace mislim na 4 puna mjeseca...sa 4+ ide kao s leđa na trbuh, a s 5+ s trbuha na leđa. Ali opet, to su nekakvi prosjeci, moze biti i prijeti poslije...kao sto netko prohoda s 10-11mj, a netko s 14-15mj.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.