Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice, jesi vec razmisljala o vrticu? Ja jesam  Bude mi mučno kad pomislim.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ovdje je tek za 6. mjesec navedeno okretanje s ledja na trbuh: http://www.poliklinika.org/home.aspx?Id=1&Type=2&IdLang=2


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Tnx,cure,stvarno nisam imala vremena istrazivati jos o tome,moje stivo su anemija i e.coli kod beba,a sad i krpanje sisa 😂 mislila sam da je to ostalo daleko iza nas



  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Tnx,cure,stvarno nisam imala vremena istrazivati jos o tome,moje stivo su anemija i e.coli kod beba,a sad i krpanje sisa 😂 mislila sam da je to ostalo daleko iza nas

    LlamaFace, mi smo isto imali e.coli, to su joj otkrili kad je imala 3 tjedna. Kako nije imala nikakvih simptoma. samo smo pratili i nakon 5 tjedna povukla se sama od sebe. Kakva je situacija kod vas? 
    Što se tiče nosiljki, mi smo za sada nabavili elastičnu maramu, a ramišljamo još i o nekoj strukturiranoj nosiljci da i tata može nositi .  Ali mislim da ćemo pričekati još malo jer je puno veći izbor kada navrše 4-5 mjeseci. 

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Eh da, i ni moja se još ne okreće. Iako ona je mjesec dana ranije rođena pa joj za motoriku promatraju korigiranu dob, smanjuju za tih mjesec dana.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Joj,mi hvala bogu jos ne znamo sto su skokovi u razvoju i nadam se da ni necemo doznat
    .sto se tice okretanja,nas malac se samo jednom okrenuo s trbuha na bok, i jednom s leda na bok... Mi smo rodeni isto mjesec dana prije i nikud nam se jos ne zuri..Svako je dijete razlicito. Npr.moja necakinja nije uopce puzala do godine dana i onda je samo jednom ustala na noge i pocela hodati... 
    Sto se tice nosiljki,nama iduci tjedan dolazi Freda-jedvaaa cekam!!! 
    P.s. ovu noc sam spavala sveukupno moozda 3h, al ne zbog mog Jana nego zbog mm koji je nakon valjda pola godine "zaruzio' i naravno nije si dao reda i napio se ko majka! Doso doma, slupao mobitel kak mu je pao, pa nas probudio, pa zaspao,pa  se opet dizo na wc pa palio svjetla u nasoj sobi umjesto wca...  luda sam bila..kad je on konacno zaspao probudio se malac! Grrrr... Sad je ustao pa pita sta treba oko rucka, a juha se vec kuha,meso napohano, salata oprana. Rekoh mu " nista ne treba,mozes dalje u provod". A on na to:" uf,nije alkohol vise za mene".  Hahahhaa,ma nemoj mi rec! 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagerha nišan jos razmišljala o vrticu. Ja se vracam na posao u 6/18, a poslije ce svekrva čuvati malog do 3.god. Onda tek u vrtić.


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    LlamaFace

    Tnx,cure,stvarno nisam imala vremena istrazivati jos o tome,moje stivo su anemija i e.coli kod beba,a sad i krpanje sisa 😂 mislila sam da je to ostalo daleko iza nas
    LlamaFace, mi smo isto imali e.coli, to su joj otkrili kad je imala 3 tjedna. Kako nije imala nikakvih simptoma. samo smo pratili i nakon 5 tjedna povukla se sama od sebe. Kakva je situacija kod vas?
    Što se tiče nosiljki, mi smo za sada nabavili elastičnu maramu, a ramišljamo još i o nekoj strukturiranoj nosiljci da i tata može nositi . Ali mislim da ćemo pričekati još malo jer je puno veći izbor kada navrše 4-5 mjeseci.

    Njemu je izazvala proljev i temp 40,pa su prvi put u bolnici rekli da ima crijevnu virozu i otpustili nas nakon dva dana infuzije tak da su tek kad smo se sljedeci dan vratili (opet temp 40) napravili testove urina i izolirali gaduru 😑 sad smo okej,pio je klavocin 7 dana i kupila sam koncentrat americke brusnice pa mu to dajem svaki dan,sutra i prexutra idemo dat urin pa cemo vidjet kak stojimo.
    Nosiljka nam stize za dva tjedna,ne mogu docekat!!



  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Joj blago tebi Ofnice! Moja mama ima jos 10 godina do penzije, a svekrva nije u Zagrebu. Ja se vracam na posao u srpnju 2018. a mozda i tek u kolovozu jer mi je ostalo puno godisnjeg... ali opet u listopadu bi trebao krenuti, zlo mi je kad pomislim. Razmisljam ga dati negdje blizu sebe pa dolaziti na pauzu za dojenje svaki dan.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha, i moja mama ima nekih 5-6 godina jos za raditi, ali čim ode u penziju, doselit cu ju blizu sebe da čuva unučice. Svekrva bas sljedeće god u 6mj ide u penziju.
    Pauza za dojenje? Jesi sigurna? Koliko znam moze se iskoristiti do 1.rodendana djeteta. Osim ako tebi poslodavac nesto drugo ne omogući.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.