Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure cije bebe jedu na flasicu…koliko njima treba da popapaju cca 150ml mlijeka? Moj cucla po 20-25min…nikad kraja. Sad mu bočica jos uvijek ima najmanju rupicu na flasici Dr. Browns. Prije se znao nagutati zraka, kad je pio na Aventovu najmanju rupicu, pa mu sad jos ne bih mijenjala dudu s većom rupicom.
    Zanima me jel vaši malci brže papaju ili i oni tako guštaju po pol sata skoro.

    E bas sam ja htjela pitati koju bocicu koristite preporucate. Moja mala stvarno popije hrpe zraka. Imamo tommy tippe, mam i nuk. Budem probala onda jos i dr. Brown. 

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    bok
    moja beba siše i 3x na dan dobi AD. Stara je 4,5 mj i ujutro i u podne dobije 120ml a navečer 150. Flašice imam od mam i chicho staklenu i ta staklena je najbolja. Najede se za cca 5 min iz flašice.
    ofnice ja sam isto to proučavala ali sam ih svejedno kupila. Voditi ću brigu o higijeni. Kupila sam ih u bubamari. Redovna cijena je 80 kn za 9 kom al oni često imaju popuste 20% pa se može proći i jjeftinije

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    I jos jedna tema…uskoro ce nam trebati podloge za pod jer ce se malci intenzivno okretati. Ja vec sad gledam za kupiti. Gledala sam one puzzle za pod pa sam naletila na neke stare članke iz 2011 i 2010 da su te puzzle toksične…ne znam jel se sto promijenilo po tom pitanju, ali one mi se čine najpraktičnije, mekane su i jeftine, a cak mi je netko rekao da ih pere na 30 u mašini.
    Gledala sam u babycentru, 9 kom je oko 120kn, dimenzije 30x30 puzzla. A na ovom linku sam nasla jednu puzzlu po 7kn komad pa to cak ispadne duplo jeftinije
    http://www.pride.hr/Products/6678-djeji-puzzle-tatami.aspx
    Jeste vi razmišljale o podlogama i sto cete kupiti? Ja sam mislila te puzzle, i dok je ovaj mali i sve liže, iz predostrožnosti mogu gore metnuti neku plahticu ili prostirku koju cu redovito prati.


    Mi smo već kupili tatami u polleo sporru nedavno kad je bio na akciji. 1x1m debljine 2 cm je bilo 90kn. Tatami nije toksičan pa nema potrebe stavljati nešto ispod. Ja sam čak skužila da mojoj maloj to smeta (kad joj stavim nešto ispod) jer joj nogice priklizavaju, a ovak ima neki grip pa se lakše giba. 
    Jedini nedostatak je veličina jer je u komadu. Ali nama to ne smeta jer unatoč malom stanu i neimanju dječje sobe, dignem ga uza zid pa mi ne smeta. Isto se može sastaviti više tatamija skupa ako neko ima potrebu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila 2 tatami strunjače preko fitness.com još prije mjesec i pol. Meni je to super, one puzzle mi se nikad nisu sviđale. Super će biti i za igru kasnije, za sad su za vježbanje. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ovo sto sam ja gledala su bas tatami puzzle, praktične su jer se mogu rastaviti, a i dijete ce brzo naučiti slova i brojke 😉


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ma ok. Meni se ne sviđa ideja da ja to svako malo sastavljam i rastavljam, pa makar ih bilo samo 10.  I čim je tako nešto u manjim dijelovima, imam osjećaj da će se brzo raspasti.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Koskice, onda ta chicco dudica na bočici ima dosta veliku rupicu? Ili tvoja mala dosta snažno vuče i iz boce? Moj mali se cak i igra s bočicom i nekad ju po nekoliko puta izbaci da si malo udahne zraka i odmori se 🤣


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagerha, vidis kak je svatko drukčiji, meni se bas sviđa da ih mogu posložiti nekad u pravokutnik, a nekad u kvadrat, ovisno o tome kako se mali bude kretao po podlozi...i da nekad mogu maknuti par komada puzzli tamo gdje se hoda odnosno prolazi. Ali sigurno da je podloga u komadu čvršća.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Da, ma ove strunjače su ogromne. Metar sa metar, ja legnem na to, moj muž i mali još ima mjesta za puzanje. Zauzimaju veliku površinu. Nije mi problem da u tome se hoda u čarapama, može se tu i tamo prebrisati. Mi ti imamo i psa, teže da će tu veliku strunjaču sažvakati i ja jednostavno nisam tako osjetljiva na higijenu. Ništa ne stavljam na njih, neka mali uživa i tako nije dobro da može sa ručicama hvatati platno ispod. Kad se sjetim da sam ja ko nešto veća lizala rukohvat u tramvaju  Kad gledam i ostale bebe i djecu... ne možeš kontrolirati svaki bakcil. 


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Meni je ova velika ispala pun pogodak jer kad sam kupila baby gym, mogu ove krakove utaknut u rub tatamija pa imamo 2 baby gyma, jedan s tvdom tatami podlogom i drugi meki s original okruglom podlogom :)
    Sad koristimo ovu varijantu s tatami jer su tako igračke nešto niže (original je promjera 80cm)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.