Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ps. LlamaFace, ja evo od pocetka potežem kožicu, ti velis da si počela prije mjesec dana.
    Koliko ti to nježno odnosno žustro radiš? Kad je taj pimpek toliko mekan i migolji se u vodi hihi...muz nema šanse da to rafi, ja moram, on nece gledati kad ga potežem 😂


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Gala_28 normalno je da rade crijeva dok cica. Samo neke imaju srece pa bebe ne boli. Probaj ga cim se pocne boriti i grcati podignuti da se podrigne. 
    Vrtic je miljama daleko od mene iako nemam koga da mi pomogne i pricuva. Trazit cemo tetu cuvalicu dok ne dodje vrijeme soijalizacije

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ja sam sa sinom imala velikih problema s pisicem zbog te kozice koja mu se nije mogla prevuc, niti sam ja to pokusavala posto sam citala neki clanak di doktor kaze da to ne treba radit. Prosli smo nekoliko upala di mu je pisic natekao i poljubicastio, nepisanja skoro cijeli dan zbog bolova a sve zbog sekreta koji mu se nakupio unutra a nije se moglo ocistit zbog neprevlacenja. Kod kojeg god doktora smo dosli, svatko ima svoju teoriju, na kraju ne znas kome vjerovat.. Jedan rekao obrezivanje, drugi put mu doktorica prevukla na silu a meni nakon 2dana doslo da joj skinem glavu zbog terora koji smo prosli s malim zbog toga. Vristanje od bolova, nepisanje po pola dana a moras mu nastavit prevlacit inace sve dzabe.. Tako da ne znam sto da vam kazem osim da se nadam da necete proc ono sto i mi jer ja i dalje ne znam kojeg bi doktora slusala ni koji je u pravu


  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Nama je pedica rekla da svaki put navucemo koliko ide i da ocistimo. Da ne radimo na silu da ce se s vremenom moc sve vise. 

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ps. LlamaFace, ja evo od pocetka potežem kožicu, ti velis da si počela prije mjesec dana.
    Koliko ti to nježno odnosno žustro radiš? Kad je taj pimpek toliko mekan i migolji se u vodi hihi…muz nema šanse da to rafi, ja moram, on nece gledati kad ga potežem 😂

    Vidis kad pises bez mozga,mislila sam s njegovih mjesec dana 😂😎  a posto ima strasno suhu kozu i kupamo ga u uljnoj kupki,saftanje traje izmedju 5 i 10 minuta.prepustila sam muzu navlacenje kozice bas zbog toga jer mi se migolji i bojala sam se da ga ne ozlijedim al gledala sam kak je on to lijepo i polako radio da mali nije nijednom negodovao,navlacio je dok ide lagano,tak da smo svaki put uspjeli malo vise.to stvarno treba mic po mic 😁



  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Meni je to i dalje misterij 😳


  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Kiara,moj mali ima tjedana i vec tjedan dana ima te pristice po licu i vratu. Pedijatrica rekla da se cisti od mojih hormona. Ponekad to prebrisem sa fizoloskom otopinom. Cini se da je malo manje. Kad ga kupas stavi u vodu nekoliko kapi masl.ulja,to je super za kozu.
    Sto se pimpeka tice,pedica rekla da ne diram kozicu za sada,da je jos mali,a patronazna da navlacim dok ide i malo pocistim. Nemam pojma sta bi.😞

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Moj mali ima 5 tjedana-to htjedoh napisati u 1.recenici😊

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure cije bebe jedu na flasicu...koliko njima treba da popapaju cca 150ml mlijeka? Moj cucla po 20-25min...nikad kraja. Sad mu bočica jos uvijek ima najmanju rupicu na flasici Dr. Browns. Prije se znao nagutati zraka, kad je pio na Aventovu najmanju rupicu, pa mu sad jos ne bih mijenjala dudu s većom rupicom.
    Zanima me jel vaši malci brže papaju ili i oni tako guštaju po pol sata skoro.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    I jos jedna tema...uskoro ce nam trebati podloge za pod jer ce se malci intenzivno okretati. Ja vec sad gledam za kupiti. Gledala sam one puzzle za pod pa sam naletila na neke stare članke iz 2011 i 2010 da su te puzzle toksične...ne znam jel se sto promijenilo po tom pitanju, ali one mi se čine najpraktičnije, mekane su i jeftine, a cak mi je netko rekao da ih pere na 30 u mašini. 
    Gledala sam u babycentru, 9 kom je oko 120kn, dimenzije 30x30 puzzla. A na ovom linku sam nasla jednu puzzlu po 7kn komad pa to cak ispadne duplo jeftinije 
    http://www.pride.hr/Products/6678-djeji-puzzle-tatami.aspx
    Jeste vi razmišljale o podlogama i sto cete kupiti? Ja sam mislila te puzzle, i dok je ovaj mali i sve liže, iz predostrožnosti mogu gore metnuti neku plahticu ili prostirku koju cu redovito prati.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.