Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Kako vama cure ide s rekreacijom? Ja sam trčala na B2B utrci 5 km, trebalo mi je malo više od 30 minuta. To je bilo prije 5 dana, u četvrtak. Super mi je bilo malo izaći među odrasle ljude. Bebana je čuvala baka. Zadovoljna sam jako s rezultatom, ali mi je nedostajao Matej. Htjela sam se što prije vratiti nakon utrke doma. Neće uopće jesti moje mlijeko iz bočice, samo cika, cika i još malo cike.  Isto mi otpadaju treninzi na večer jer on mora imati ciku prije spavanja, a još je mali i ne želim mu nametati nešto drugo. Ima onih vježbi za mame i bebe, ali me malo strah boleština. 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Cure da ne vrtim u nazad kak se zovu oni probiotici za grceve. Bio gaia? 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha ja sam mislila metati neku plahtu na te puzzle pod uvjetom da se ne smiju lizati, ali obzirom da veliteds tatami nije toksičan, nema potrebe za tim.
    Svaka ti čast na volji za vježbanjem i rekreacijom, ja to trenutno ne stignem...najviše mislim zbog tog izdajanja...i sto mali nece spavati kroz dan, a sad smo i primijetili da negoduje ako bi mu netko drugi dao bočicu osim mene. Tako da se i on ponaša kao da cica, samo hoce da ga mama hrani i naravno nuna pred spavanje. Mislim da ce moja prva rekreacija biti čučnjevi i plank doma na strunjači, sad jednostavno ne stignem vise. Ni rucak ne stignem skuhati prakticki...ma dobro, doci ce i vrijeme za moje vježbanje, sad mi je najvažnije posvetiti se bebacu do 6mj s tim izdajanjem.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sundi da, bio gaia,100kn, daje se 5 kapi dnevno, ima za oko 20 dana.


  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Super ja nisam ni znala da su te puzle toksicne, mi smo kupili u Mulleru neke bile su zadnje pa na akciji.A dobiti cemo baby gam pa nam treba za ispod.
    Sta se tice vjezbanja ja bi i stigla ali mi se nekako neda.Ali imam jos manje od tri tjedna da skinem skembu jer sam za krstitke kupila usku haljinu.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    MalaRuzice to su neki Članci od prije par godina, vidi na pakiranju sta pise, mislim da su morali u skladu s nekim direktivama uskladiti razinu štetnih tvari.


  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Vezano za podne puzzle, još ništa nisam kupila, ali našla sam na Pride.hr dječje puzzle tatami 5,99 kn/kom i može se kupiti po komadu. Mislim da ću te. Ove u trgovinama dječje opreme su uglavnom od spužve koliko sam vidjela.
    http://www.pride.hr/Products/6678-djeji-puzzle-tatami.aspx

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Vezano za puzzle, još nismo ništa kupili, ne znam što ćemo. Muka mi je kad se sjetim kak  se ovaj moj mačak linja stalno, i kolko ima dlaka po podu kad samo jedan dan ne usisam. A znam da malac mora puzat..Ne znam kako ćemo to izvest. 
    Što se tiče pimpača, moj malac je od početka bio u rukama raznoraznih doktora, i netko mu je od njih u zgu, navukao kožicu. Kad smo došli na prvu kontrolu pedijatrica je pošizila, al je rekla da, šta se može, da sad samo natežem kolko ide i dobro počistim ono bijelo. I tak i radim. Dobro mi to izgleda. Nije cijeli glavić vani, ali većina je. Što se tiče vježbanja, ja počela lagano odlaziti na jogu 2x tjedno i mogu reći da mi godi. Evo baš danas, idem na treći sat. A što se tiče nosiljke, evo gotova je, i šaljem vam sliku. A sutra/preksutra će stići, pa vam onda jednom šibnem i našu zajedničku fotku u njoj ;)

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ofnice
    rupica je jako sitna. Tek igla da prođe ali duda ima ispod neki "diftung" izbočina i to super regulira zrak. Kako malena siše tak cijelo vrijemr unutra ulazi zrak i najljepše se najede na nju. A i ona se ne igra. Kad primi flašicu ne staje sa gutanjem. Staviti ću i sliku

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.