Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ofnica

    MalaRuzice to su neki Članci od prije par godina, vidi na pakiranju sta pise, mislim da su morali u skladu s nekim direktivama uskladiti razinu štetnih tvari.

    Nista ne pise, ali to si i ja mislim pa ne bi za djecu prodavali iako je u rh sve moguce.
    Eloa super je nosiljka 😀

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Eloa

    Vezano za puzzle, još nismo ništa kupili, ne znam što ćemo. Muka mi je kad se sjetim kak se ovaj moj mačak linja stalno, i kolko ima dlaka po podu kad samo jedan dan ne usisam. A znam da malac mora puzat..Ne znam kako ćemo to izvest.
    Što se tiče pimpača, moj malac je od početka bio u rukama raznoraznih doktora, i netko mu je od njih u zgu, navukao kožicu. Kad smo došli na prvu kontrolu pedijatrica je pošizila, al je rekla da, šta se može, da sad samo natežem kolko ide i dobro počistim ono bijelo. I tak i radim. Dobro mi to izgleda. Nije cijeli glavić vani, ali većina je.Što se tiče vježbanja, ja počela lagano odlaziti na jogu 2x tjedno i mogu reći da mi godi. Evo baš danas, idem na treći sat.A što se tiče nosiljke, evo gotova je, i šaljem vam sliku. A sutra/preksutra će stići, pa vam onda jednom šibnem i našu zajedničku fotku u njoj ;)

    Bas je divna 😆 zanima me sad kak ce bebac "sjest" u nju



  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ajme predivna je nosiljka Eloa! I ja cu si narucit cim mi krene porodiljna 😊


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Eloa

    Vezano za puzzle, još nismo ništa kupili, ne znam što ćemo. Muka mi je kad se sjetim kak se ovaj moj mačak linja stalno, i kolko ima dlaka po podu kad samo jedan dan ne usisam. A znam da malac mora puzat..Ne znam kako ćemo to izvest.
    Što se tiče pimpača, moj malac je od početka bio u rukama raznoraznih doktora, i netko mu je od njih u zgu, navukao kožicu. Kad smo došli na prvu kontrolu pedijatrica je pošizila, al je rekla da, šta se može, da sad samo natežem kolko ide i dobro počistim ono bijelo. I tak i radim. Dobro mi to izgleda. Nije cijeli glavić vani, ali većina je.Što se tiče vježbanja, ja počela lagano odlaziti na jogu 2x tjedno i mogu reći da mi godi. Evo baš danas, idem na treći sat.A što se tiče nosiljke, evo gotova je, i šaljem vam sliku. A sutra/preksutra će stići, pa vam onda jednom šibnem i našu zajedničku fotku u njoj ;)

    Prekrasna je nosiljka! Što si ono rekla gdje si je naručila?I ja imam dugodlaku mačku. I svaki dan imam čišćenje. Srećom šparala sam tijekom trudnoće pa sam kupila roombu. Nikad više bez nje! I redovno ide roler za dlake tjedno...Mi smo se danas prvi puta samostalno okrenule s leđa na trbuh 

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ja sam bas naletila na temu tih podloga za bebu i kazu cak da ni tatami nije dobar..  Imaju neke podloge sa certifikatom za bebe ali nema izbora oko dimenzija koliko sam shvatila pa mi se to ne svidja..  Meni su rekli da ne privlačim malome kozicu pa tako da nisam..  Danas cu malo virnu ti kod kupanja,  sada me strah tih upala..  Anja gdje ti ides  kod pedijatrice?  Mame kakve dude koristite,  ja bi si nabavila neku najsličniju bradavici, ovu običnu nece..  Htjela sam onda one smeđe gumene ali ne nadem,  vidjela sam kod aventa tako nesto..  Imate na e kupi i bazzaru za naručiti pampers veliko pakiranje ja koristim 3 veličinu i 208 kom kosta 250kn..  

    Ja sam ovu nosiljku naručila od zmajcice ali sam se zeznula jer sam tražila najbolje prozračnije zbog ljeta a toliko rastemo da ce mo ju prerasti do tada..  Ovo je kombinacija tkane marame i lana..  Pogledajte bazzinga nosiljke jer one imaju neke ste duze možete koristiti..  Anja ako zelis mozes doci isprobati si ovu moju prije kupnje neke..  Moj mali nece unutra za sada...  

  • AnaFit123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bok curke, vama i vašim malcima :) Jedno padobransko pitanje, jeste li do sada 'ostavljale' bebu? Tipa kava s frendicom na pola sata, odlazak na trening i slično? Mi ovaj tj imamo 2 mjeseca i još se nismo odvojili ni minute :D .....iako je tata /bake/ dede / tetke na raspolaganju :) ...nekako je mene još strah :/ Imam nešto za obaviti preksutra na sati 15 min i moram ići solo, on će biti s tatom i dedom. Neki savjet ? :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ofnica mi smo isprobali puno bocica i avent nam je ispao najbolji izbor. Obrok mu je cca 170ml i to popije za 10min nekad i manje kad vidim da se igra i pocne zvakat dudu onda znam da mu je desto pa ga okrenem na trbuh da podrigne i bljucne.
    Sto se tice podloge ja isto imam te puzzle. Odlicne su mi i znam da ce se kasnije igrati sa brojevima i slovima i pokusati gurati gdje koji broj ili slovo pase to je super za razvoj. Za sad mu preko stavim dekicu kasnije kad bude veci necu. Al najcesce mu na to na pod stavim baby gym da ga imam na oku dok radim nesto i sto ti kazes mogu ih slozit kako hocu i kad ih treba maknuti zauzimaju malo prostora onako slozene. Moja sogi ih je imala i redovno ih je prala u masini.

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Neva, da da i ja sam te naručila. Tatami je ipak najbolja alternativa po meni.
    Tamara, ima ti neka duda od medele kao cica bas, od kaučuka, a ne od silikona, potrazi ju na netu..znam da mi je to frendica spominjala.


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Anafit ja sam iskreno sad dok sam bila u hr znala ostavit malog mojima i otic frizeru, na kavu itd.. do 3 sata sam znala bit odsutna. Ili smo  muz i ja ga spremili za spavat oko 21h i odemo sa kumovima na pice do ponoci i tak.. treba malo mislit i na sebe ;)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pandice i mi smo imali avent, ali mali je toliko gutao zraka da je to bilo prestrašno, mislim da mu nije pasao konusni oblik dude, jer mu je i sa strane sve curilo. I jako brzo mu je curilo mlijeko kroz rupicu makar je bila najmanja rupica, nula. I kad sam bila kod savjetnice za dojenje rekla je da ne moze vjerovati sta avent rafi sa dudama u zadnje vrijeme, da su rupice puno prevelike. Provaj staviti nad sudoper bočicu, nagni ju skroz okomito i vidjet ces kako brzo kapa iz bočice...to se ne smije događati. Moj mali kad je gutao, kao da je padalo u bunar, tak se čulo. S ovom Dr browns bočicom to sve ide sporije jer mi mlijeko ne curi vec ga on vuče iz bočice, i puno je manja rupica. I bolji mu je oblik. Problem je samo sto on to dosta sporo papa...a dobro, i mi svi bi trebali sporo jesti o svaki zalogaj prozvakati 28x 🤣🙊


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.