Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ima to sve i ovaj kalendar sta je dobila Sanja od pedijatra. Bas me zanima kakav cu ja dobit od svog. Moj  ce slatkise sigurno jesti iako ne mozda vec s godinom dana. Sladoled se moze napraviti kao stapic od majcinog mlijeka i zblendanog voca npr pa ce to jest vec iduce ljeto.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Mi obavili sistematski,dobili pikicu,malo se zaplakali..i to je to. Ima 5500 kg,i 58 dug.. znaci dobio 2 kg i 8 cm narastao. A za dohranu,svako svoje kaze,i sve tablice se razlikuju. Svatko zna najbolje kad ce pocet i s cim..mi smo maloj s 4 mj..al kako kaze pandica..ona nas gledala i mljackala. A za malog cemo vidjet.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    To nije istina Maslacak. SZO zna najbolje i kreirala je neke smjernice za dobrobit svih beba. Napravila je to prema najnovijim saznanjima i znanstvenim istrazivanjima. Naravno, ti mozes radije slusat babu koja je i "tvoju mamu i tebe othranila pa vam nista me fali".


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Lagertha

    To nije istina Maslacak. SZO zna najbolje i kreirala je neke smjernice za dobrobit svih beba. Napravila je to prema najnovijim saznanjima i znanstvenim istrazivanjima. Naravno, ti mozes radije slusat babu koja je i "tvoju mamu i tebe othranila pa vam nista me fali".

    Malo pitaj mame unatrag 4 godine kako im je izgledala tablica dohrane...pa onda reci da szo zna najbolje.. 
    To se mjenja svake 2-4 godine..
    Ista stvar je prica da svinjska mast nije zdrava..ulje zdravije..a sad ooet zdravija sv mast. 
    I mislila sam da svaka mama zna najbolje kad ce s dohranom pocet.. 
    A ti ces vidjet na pregledu s Matejom s 4 mj...da ce ti rec da mozes uvodit dohranu.


  • DacikaDaca

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo,nemam bas iskustva sa bebom,tj to mi je skroz nov pojam..treba mii pomoc,ako nije prob...Moja beba ima 4meseca,stalno stavlja svoje ruke u usta,ili bilo sta sto uzme,zatim isplivaje,ima i proliv..mnogi su mi rekli da su to simptomi pocetka rasta zubica..Ali ipak me strah i ne znam da li je normalno bas da ima proljev???

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Danijela Ema

    Zdravo,nemam bas iskustva sa bebom,tj to mi je skroz nov pojam..treba mii pomoc,ako nije prob…Moja beba ima 4meseca,stalno stavlja svoje ruke u usta,ili bilo sta sto uzme,zatim isplivaje,ima i proliv..mnogi su mi rekli da su to simptomi pocetka rasta zubica..Ali ipak me strah i ne znam da li je normalno bas da ima proljev???

    Moze bit pocetak rasta zubica,jel jede normalno? Da ti ne dehidrira? I koliko traje proljev?


  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Iskreno ja cu pocet uvodit kad navrsi 4mj i udemo u 5mj po malo. Dojit cu ali i u vodit kasice. Meni je nezamislivo da tek sa 7mj jede povrce. I zubi krecu i mislim da moze jesti. A i prije cu mu dat povrce pa voce da se navikne na okuse. 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Nema potrebe da sad raspravljamo koja je tablica dohrane najbolja,ionak ce svaka mama napravit onak kak misli da je najbolje za svoje dijete...
    Ja cu uvodit dohranu sa 6mjeseci,prvo povrce,pa zitarice,pa na kraju voce. Da mi je malac iskljucivo na AD-u tad bi vjerojatno uvela i prije, al sad mislim da nema potrebe dok papa moje mlijeko...
    Danijela, nemam iskustva s tim zasad,al mislim da je najsigurnije da sutra nazoves pedijatra.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ja planiram dohranu s 6 mj ukoliko pedica ne vrli drugacije. 
    E jel ima koja od vas muskog pedijatra? Nekako mi se cini da su same zenske...

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Probala si napraviti lilypie potpis ali ne ide😞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.