Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice!
    Vjerujem u majcinski instinkt i msm da je tako najbolje radit! 
    Ja tu onda ispadam najveca  nemajka jer moj bebac je pio i ciku i AD i caj i vodu 😁
    Ahh gdje bi bio kraj da se svi drzimo nekakvih uputa i onoga sto pise na internetu. Posto smo tu da kazemo svoje misljenje moram reci bez da se netko naljuti, al sta djete dolazi sa knjizicom uputa i tog se svega striktno treba drzati?

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Trenta mi imamo muskog pedijatra i super je covjek :)
    Lagertha zasto su ti takvi ljudi nerazumni? Ispada kao da ja radim na zlo svom djetetu sto cu mu dat kasicu sa 4mj. Prije par tjedana sam ostala bez mlijeka i sad smo na ad, vjerovatno sam i zbog toga isto losa majka sto nisam mogla dojit tih famoznih 6mj. To da se prije 6mj neda hrana su dokazali neki tamo strucnjaci na temelju cega? nekih proucavanja ili mozda na nekom postotku djece, a koliko ja znam nisu bas ni sva djeca ista. Ja sam recimo pitala svoju mamu do kad sam sisala kaze ona 3mj i reko a onda kaze ona pa jela si sta i mi, pitam a moj brat? a kaze on on uopce nije sisao odmah od prvog dana je jeo, i eto svi zivi i zdravi hvala Bogu..

    Pandice,nemoj se zamarat. Ni meni nije jasan Lagerhin nacin razmisljanja ali ju ne osudjujem.kazem svatko zna najbolje za svoje djete,i zeli uciniti najbolje za svoje djete,za nju je to dojenje,za mene il tebe su to prirodne kasice,jer po meni nijedno adaptirano nemoze nadomjestit majcino mlijeko. Ja sam recimo dala kravlje mlijeko s 8 mjeseci,kozje s 10 mjeseci,netko to osudjuje,a netko podrzava..i dan danas mala se probudi i popije 2 dcl kakaa s kozjim mlijekom,i to ne prokuhanim,nego svekrva podoji,i ja joj svjeze napravim. Nekad su puno prije davali hranu,i zivi smo,ali isto tako nisam za to da se beba hrani od cca 2 mj


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Lagertha mislim da si se zabunila ja nisam nista komentirala ja sam pitala kad planirate sa dohranom. Da dojim onda bi sigurno cekala 6 mjeseci a ovako mislim da cemo prije krenuti sa dohranom a i pitat cu pedijatricu na iducem sistematskom. Tad cemo imati 4,5 mjeseca. Apropo dojenja, slazem se da nema bolje stvari za bebu od majcinog mlijeka ali stvar je u tome da mi koje NE MOZEMO dojiti barem ja sam se osjecala ko zadnje go..no (oprostite na izrazu) i kao uzasno losa majka i maltene da ce mi dijete stalno biti bolesno jer nisam mogla dojiti. I kosa mi se dize na glavi kad me netko pita jel dojim. Isto tako ako netko ima mlijeka i moze dojiti a ne zeli, ne osudjujem. Drago mi je da se jako potice dojenje ali isto tako puno ljudi te osudjuje ako ne dojis.

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    I da mislim da svatko ima pravo izraziti svoje misljenje i stav ali na pristojan nacin. 
    Ono sto sam ja primjetila je da sam za istu stvar pitala pedijatra u bolnici, patronaznu i nasu pedijatricu i dobila tri razlicita odgovora

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Eloa

    Ja ću malo van teme, evo mi se danas s 3 mjeseca cijepili s onim 6u1 cjepivom. Kupila sam hladni oblog i čepiće zlu ne trebalo…Malac je plakao jako, naravno, i nakon toga zaspao ko top bez hrane, što mi je čudno jer nije jeo od pol 12h, a njemu to puno, i evo ga još spava. Recite mi kak ste se vi(koji ste se već cijepili s tim cjepivom) ponašali poslije tog i dal ste imali kakve nuspojave?llllllĺ   


    Mi se cijepili u utorak. Plakala je al je brzo prestala. I nisam stavljala oblog. Niš nije ni nateklo ni niš. Jedva se kuži. Bila je normalna ko i svaki dan :)

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mamicaaa

    Pozdrav zenice!
    Vjerujem u majcinski instinkt i msm da je tako najbolje radit!
    Ja tu onda ispadam najveca nemajka jer moj bebac je pio i ciku i AD i caj i vodu 😁
    Ahh gdje bi bio kraj da se svi drzimo nekakvih uputa i onoga sto pise na internetu. Posto smo tu da kazemo svoje misljenje moram reci bez da se netko naljuti, al sta djete dolazi sa knjizicom uputa i tog se svega striktno treba drzati?

    Voda i čaj uz majčino mlijeko? 
    Ja uvijek kažem da internet treba znati koristiti. Srećom pa sam okružena kompetentnim i stručnim ljudima (uz svoju zdravu pamet i znanje) koji mi mogu objasniti stvari. Znanstvene stvari.Danas sam lajkala jedan super post na fb.

    Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći. Ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju, da vam kažu da ste budala. Znanje je mjerljivo.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Glup forum s ograničenjima.

    Svi imaju pravo na mišljenje i svi ga imaju pravo izreći. Ali ako iznosite mišljenje o temi o kojoj pojma nemate, onda dozvolite i drugima, koji o tome nešto znaju, da vam kažu da ste budala. Znanje je mjerljivo.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Znanje je mjerljivo. 

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Da caj,jer vise vjerujem u ljekovitos biljke nego nekih tamo kapi 😊
    Kao sto kokica kaze i svaki doktor ce reci drugacije.
    Svatko ce radit kako misli da je najbolje za njegovo djete.
    A ja ako cu tu na forumu  ispast nemajka neka. Ipak moj bebac zna koliko ga volim i koliko ljubavi mu pruzam i koliko brinem o njemu, a to je najbitnije! Dom pun ljubavii ❤😊

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Eloa

    Ja ću malo van teme, evo mi se danas s 3 mjeseca cijepili s onim 6u1 cjepivom. Kupila sam hladni oblog i čepiće zlu ne trebalo…Malac je plakao jako, naravno, i nakon toga zaspao ko top bez hrane, što mi je čudno jer nije jeo od pol 12h, a njemu to puno, i evo ga još spava. Recite mi kak ste se vi(koji ste se već cijepili s tim cjepivom) ponašali poslije tog i dal ste imali kakve nuspojave?

    Moj je danas zaspao u 10 probudio se oko 2 najeo i nastavio spavati, jos uvijek spava, valjda je takav dan.Ne znam kako je izdrzao po danu 4 sata bez cike 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.