Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ma daj Maslacak31 nemoj zezat:) kad bude protest nema nosenja. Ima 2.5mjeseca a 6.800kg pa ledja mi otpala. Isto trazim krivine, pa se sjednem pa sam u mrezi pa stalno nesto:)

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sad je ispalo da sam totalana nemajka,koja pusta djecu da placu…
    Naravno da sam i ja svoje nosala…evo i sada mi maloj izbijaju trojke,i nosit cemo se i igrat po noci..i nije mi to tesko,kad znam da ju boli…
    Vidjet cete za koji mj kako bebe pocnu negodovat..i hoce na ruke,nije to plac ni boli ni nemoci,nego protesta. Tesko je drzat bebu od 6-7 kg,a dok ne prohodaju imaju dosta kilica…e onda to treba drzat kad se nauce da ih se nosi.

    Ma daj nemoj se osjecat prozvanom.. svako ima svoje nacine i ne znaci da san ja u pravu ili ti.. a sigurno ni ti ne ostavljas da kmeci satima.. ja san samo napisala o toj temi o kojoj se pisalo svoje misljenje nisan tila prozivat nikoga.. i meni je moju tesko nosat svakako ima 7ipo kila i 3miseca.. 
    Iznila san misljenje..i nikad ne pametujen nikome da bi triba radit onako kako ja radin ili da je necije drugo ponasanje i odgoj kriv.. svako ima svoje..i svako za svoje dite zna najbolje.. ja kazen ono sta mislin ne mora to znacit tebi ili bilo kome drugom nista..prihvati ne prihvati..opet svako radi po svom..jer svako za sebe i svoje bebice zna najbolje..😚

    A.M

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ma da, samo sam mislila da tako male bebe (do 3mj bi rekla) plaču jer nešto najčešće trebaju. Ja to pišem iz vlastitog iskustva jer protest nisam još doživjela od svoje male. ;)Skužila sam nekaj drugo. A to je ljutnja na cicu. Kad je jako gladna, a iz prve ne uhvati kako spada. Onda krene dreka ko da je kraj svijeta .
    Al onda je na tren moram podići možda prošetati da joj skrenem pažnju i onda kad se smiri je ponovo stavim na cicu i sve pet.

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Maslacak ja osobno ni u jednom trenu te nisam prozvala niti mislim da si nemajka. Isto samo iznjela svoje misljenje.  Ne znaci da je moj nacin ispravan. Svaka od nas radi onako kako misli da je najbolje za svoje dijete jer svako svom djetetu zeli samo dobro.

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nella,naravno da ih ne pustam da placu satima...nisam to nigdje ni napisala...malo odvrti stranice pa ces vidjet. Ja sam napisala da sam protiv nosenja bebe...ako je na miru..i ako joj je doro..cemu ic na ruke...jer zbilja se nauce na to.. moja mala bi svaki put kad bi ju babe cuvale htjela na ruke..jer one su imale vremena 1 dan ju nosit ...a ja si to nisam mogla priustit uz kuhanje,pospremanje...ostale stvari koje treba napravit..pa na kraju i uz novu trudnocu..  uvijek postoji dr nacin za umirit bebu..dali je to u kolicima..pjevajuci joj..lezeci uz nju..po meni ruke nisu uvijek rjesenje


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure jel vase bebice imaju zalezanu glavicu? Ja svog stavim na bok i podbocim ali ga uvijek ujutro nadjem na ledjima a i u kolicima je uvijek na ledjima i vec ima iza onak malo zalezano na glavici. Jel se to ispravi?

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kokica

    Cure jel vase bebice imaju zalezanu glavicu? Ja svog stavim na bok i podbocim ali ga uvijek ujutro nadjem na ledjima a i u kolicima je uvijek na ledjima i vec ima iza onak malo zalezano na glavici. Jel se to ispravi?

    Ispravi se..ne brini. Kad se krenu sami okretat proci ce. Mala mi je spavala samo na ledjima 6 mj..i imala je glavu ko trokut..sad je ok,nevidi se vise. Pedijatar nas prestrasio da ce ostat tako,da ju moramo stavljat potrbuske spavat,ona tako nije htjela,pa ju nismo ni silili.


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Kokica

    Cure jel vase bebice imaju zalezanu glavicu? Ja svog stavim na bok i podbocim ali ga uvijek ujutro nadjem na ledjima a i u kolicima je uvijek na ledjima i vec ima iza onak malo zalezano na glavici. Jel se to ispravi?
    Ispravi se..ne brini. Kad se krenu sami okretat proci ce. Mala mi je spavala samo na ledjima 6 mj..i imala je glavu ko trokut..sad je ok,nevidi se vise. Pedijatar nas prestrasio da ce ostat tako,da ju moramo stavljat potrbuske spavat,ona tako nije htjela,pa ju nismo ni silili.

    Uh hvala ti. Sad mi je lakse. Ne znam vise s cim bi ga podbocila. Najsladje mu je spavati na ledjima sa rukicama iznad glave :)

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kokica

    Maslacak31

    Kokica

    Cure jel vase bebice imaju zalezanu glavicu? Ja svog stavim na bok i podbocim ali ga uvijek ujutro nadjem na ledjima a i u kolicima je uvijek na ledjima i vec ima iza onak malo zalezano na glavici. Jel se to ispravi?
    Ispravi se..ne brini. Kad se krenu sami okretat proci ce. Mala mi je spavala samo na ledjima 6 mj..i imala je glavu ko trokut..sad je ok,nevidi se vise. Pedijatar nas prestrasio da ce ostat tako,da ju moramo stavljat potrbuske spavat,ona tako nije htjela,pa ju nismo ni silili.
    Uh hvala ti. Sad mi je lakse. Ne znam vise s cim bi ga podbocila. Najsladje mu je spavati na ledjima sa rukicama iznad glave :)

    Tako je i moja mala,kao da je digla ruke da se predaje! I uvijek je glavu imala okrenutu na jednu stranu. Ako te bas brine,mozes zarolat rucnik pa takko glavicu podbocit.


  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Oke,sad sam se rasplakala od smijeha na ovo "imala je glavu ko trokut" 😂😂



Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.