Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Mi danas napunili 2 mjeseca!
    Tocnije u 20.34 cemo napunit..kako je proletjelo!
    Popodne imamo sistematski,i cijepljenje,pa cemo vidjeti koliko smo narasli!


  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Neva 8.9. smo napunili 4.mj nije jos ono skolsko vrijeme za dohranu ali u dogovoru sa pedijatrom cemo poceti. David je u ova 4mj dobio 5kg i 27cm, pedijatar je rekao da slobodno polako krenemo sa dohranom, za pocetak bundeva, tikvice itd. Znaci mi rucamo a on gleda i place i zvace skupa s nama haha probala sam mu dati kasikicu da vidim dal zna uhvatit pravilno, cijelu ju je oblizao jadan


    O baš veliki dečko, odlično . Ja sam pomislila kako je već prošlo bliže 6mj, ali samo naprijed Davide 

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Maslacak  ako se dobro sjecam ti se ranije krenula sa dohranom? Zanima me par stvari koje mi nikako nisu jasne. Dobila sam tablicu dohrane i sad tamo imao ono kako sve vec ima navedeno ali sto je sa onom hranom koja nije navedena? Tipa recimo batat, grašak (to mi je sad kao primjer prvo palo na pamet)  i tako ostalo fino povrce? Pa nije valjda da mi dijete do poslije 1.g nece probat grasak, mahune. Ili evo to sto si rekla kako da mu dam juhice kad se u njoj kuhala mrkva, persin hmm.. cijela sam sad zbunjena i puna pitanja oko te dohrane..
    vrijeme jako leti uz te nase male andele.. svi mi kazu da uzivam dok je beba jer jako brzo prode. Mama mi uvijek kaze ako je vani lijepo pusti sude pusti spremanje uzmi dijete i uzivaj, setaj, falit ce ti kaze to sve :D i u pravu je i slazem se s njom.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Joj neznam sad napamet tu tablicu kako ide,al batat mozes kad i krumpir davat. Ja je se nisam napamet drzala...samo nisam davala stvari koje napuhuju. S mrkvicom sam ja pocinjala,ne sa jabukama,mislim da su po tablici jabuke prve kaj ne? Sa 7 mjeseci je sigurno jela grasak,to se sjecam jer smo na moru bile..
    Al kazem,ja se nisam tocno drzala te tablice.


  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Mi smo ovo dobili od pedice na prvom pregledu da imamo  

    Nadam se da se vidi. Mi cemo po tome tu stvarno sve ima. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hej cure, evo mi se vratili s putovanja... bili smo malo u planinama i sad je beban skroz zdrav. Uskoro cijepljenje i sistematski. Mi imamo problem s dnevnim spavanjem, ne uvijek... ali ponekad skoro uopce ne spava po danu. Dobili smo baby bjorn zibalicu i danas je vec dva puta zaspao u njoj na duze od 10-15 minuta... nadam se da to nije samo zato sto je nova i zato sto je umoran od jucerasnjeg nespavanja. I ja jedva cekam dohranu, ali uzivati cu u svakom trenutku do tog 6. mjeseca... jos je kratko mala beba koja samo treba maminu ciku za piti i papati  Kako vrijeme ide!!! 


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Sanja, meni se taj kalendar ne cini dobar. Mislim da je zastario. Ovaj mi se cini puno bolji, u skladu s pravilima SZO. 


    Evo jos jednom koristan link: https://m.facebook.com/notes/mlade-majke-i-trudnice/vazno-vazno-vazno-ishrana-beba-po-pravilima-szo-svetske-zdravstvene-organizacije/1638362183047076/Mislim da je to jako vazno ako ima alergija u obitelji.I ovo je zgodan clanak: http://www.roda.hr/portal/djeca/dojencad/je-li-moja-beba-spremna-za-dohranu.html


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure kad vi ostale planirate krenuti sa dohranom?

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha ajme meni.. ne mogu da ovo ne prokomentiram, bez uvrede nije nista osobno. Meni da je pedijatar dao takav kalendar rekla bi mu da je lud. Puding? cokolada u prahu? sladoled? 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Nije mi to dao, to sam nasla na netu. Ja cu sigurno njemu sve to troje davati papati. Jest ce i cokoladu i bombone i smokice 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.