Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Oke,sad sam se rasplakala od smijeha na ovo "imala je glavu ko trokut" 😂😂

    Pa kad je! Odnaprijed ok,s jedne strane ok,a iza i s druge strane kao da je netko odrezao..uopce nije bila zaobljena. 


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Pozz mame :)
    Ja nikako da uhvatim rutinu svakodnevnog tipkanja sa vama 😊 koliko sam prije bila na forumu toliko me sad nema hehe
    Sto se tice spavanja bebe moj malac spava od nekih 9 navecer do 4 ujutro onda malo papa pa spava do 8 onda se malo igramo i sad evo vec sat vremena spava,  tako svaki dan ima neku rutinu.
    A sto se tice nosanja bebe evo neke cure ovdje koje me znaju, znaju kako mi je bilo u pocetku sa bebom ne da ga nisam mogla pustit iz ruku nego i kad je spavao spavao je jedino na meni. Nista nista mogla 2mj kako treba ni jest ni na wc dok muza nema. Ali nekako smo ga uspjeli odvici sad mu je baby gym glavna atrakcija, nije da ga ne zelim nosat nego jednostavno imam i ja svog posla. Cak nekad i kad pocne plakat dodem do njega i malo mu kazem neato da se nasmije i smiri i odem dalje svojim poslom. Cim zavrsim sa svima igramo se, nekad to bude i satima ako je budan. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Cure,jel primjecujete sta novo sad u ovom skoku s tri mjeseca?moj je totalno propalio 😂 pun energije,nocas je bio budan od 1:15 do 4,prica naveliko,guguce ko pravi a meni kapilare popucale od nespavanja,ovo je vec treca noc zaredom da je takav 🙃 bdv,ne znam koja je tocno napisala da je narucila freda nosiljku (mislim eloa,al tkogod da je teeeeeenks) pa sam otisla iscekirat i sad i ja ocekujem svoju 😉😆 jos je cura iz oska pa cu ju osobno otic pokupit



  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Liama,moj je sad 3mjeseca, ali hvala bogu ja nisam nikad primijetila nikakve skokove kod njega..e,sad dal me to još  očekuje il šta nemam pojma...Nadam se da ne..
    Da, ja sam naručila Fredinu nosiljku i jedva je čekam... Prvo kad je dobijem i kad će poslužit vrijeme idemo u planine! :)
    Pofotkaj mi je kad stigne da vidim kakva je tvoja ;)Cure, moj do prije tri tjedna nije uopće ništa bljuckao, a sad posljednjih tri tjedna dosta puta tokom dana... Zna nekad biti i obilnije...Nije da nešto puno više jede... Zbog čega sad odjednom tak bljucka, jel se to dogodilo kojoj od vas? Brine me malo to...

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Pofotkam cim stigne 😊 a ovo za bljuckanje neam pojma,meni bljucne samo kad se prejede..jesi mu mozda u ta tri tjedna uvela nesto dodatno?



  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Bas sam ja htjela pitati za bljuckanje. Moj barem jednom u danu bljucne ali strasno. Ono bas u mlazovima. Danas mu je i na usta i na nos islo van. I ne jede dugo da bi se prejeo, 5-10min. Meni izgleda koda bljucne sve sto je pojeo. Pitala sam patronaznu ali mi se nije izjasnila. 

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    I da nikad ne jede dulje od 15min. Patronazna veli neka mu za par min opet dam jer mora jesti min 20 min. I kada mu dam to opet u drugom navratu obavezno bljucne jako. Na kilazi dobro dobiva.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Moja nikad ne jede dulje od 10 min i danas smo bili kod pedijatrice i imamo 5740g i 61cm. Dobili nešto malo više od 1kg u mj dana. Ne mora jesti 20 minuta da bi bio sit, ako dobro dobiva na težini. Moja je u zadnjih 2tj znala baš obilato bljucnut, baš smo bili u shopping centru kad je imala vodoskok iz usta :\
    Ali sam skužila da je to najčešće ako jede dulje od 15 min ili ako poslije ne podrigne.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Nisam nista dodala dodatno. Mozda jede malo vise nego inace... I nema veze s podrigivanjem,jer obicno prvo podrigne a onda bljucne..po par puta na dan.. 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Pronašla sam podatak da nicanje zubića može prouzrokovati često bljuckanje--što je  u našoj situaciji lako moguće jer nije do nedavno nikad bljuckao, a sad evo unatrag tri tjedna dosta, a taman je od onda počeo i puno sliniti i gurati prstiće u usta...
    šit, evo, riješili se grčeva, a očito stižu novi problemi-zubići :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.