Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Eloa

    Pronašla sam podatak da nicanje zubića može prouzrokovati često bljuckanje–što je u našoj situaciji lako moguće jer nije do nedavno nikad bljuckao, a sad evo unatrag tri tjedna dosta, a taman je od onda počeo i puno sliniti i gurati prstiće u usta…
    šit, evo, riješili se grčeva, a očito stižu novi problemi-zubići :/

    Eloa,nemora bit. U tom peeiodu pocinju raditi zlijezde slinovnice,zato beba puno slini,sad ce se dogodit i da se zagrcne koji puta jer nemaju refleks gutanja,osim kad im je u ustima flasica ili cica..
    A ovo sto gura rukice u usta znaci da napreduje i istrazuje..beba otkriva svijet ustima,sad je otkrila da ima rukice,pa ih gura..kad ce pocet nesto drzat u rukama-gurat ce to..sve u usta.
    I ja sam mislila da maloj zubi pocinju izbijati s 3 mj...a prvi su joj izbili s 9 mjeseci tek..i svaki je bio katasrofican..plac gori nego kod grcica,nespavanje,nervoza,nejedenje...ma uzas..nadam se da ce vas to zaobic.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Eloa

    Pronašla sam podatak da nicanje zubića može prouzrokovati često bljuckanje–što je u našoj situaciji lako moguće jer nije do nedavno nikad bljuckao, a sad evo unatrag tri tjedna dosta, a taman je od onda počeo i puno sliniti i gurati prstiće u usta…
    šit, evo, riješili se grčeva, a očito stižu novi problemi-zubići :/

    Ne nužno, mi slinimo već mjesec dana i isto s rukicama. Pitala pedicu danas :)(I potajno se nadam da to stvarno nije do toga jer mi je rano za zubić još)

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Hvala curke, nisam znala te informacije... Ma i ja se nadam da ipak bisu jos zubici..al opet bi ih htjela zbaviti do posla... E,sad ko bi mi udovoljio 

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Iskreno ja mislim da bebe kad su starije ne moraju jest po dvadeset min. Ja sam samo prvi mj dana pazila. Sad smo treci mj i sin mi jede najduze deset min svaka dva-tri sata. Odlicno napreduje i dalje. Jednostavno je vremenski smanjio ali sad puno vise moze pivuc u kratkom vremenu. Meni je na prvoj kontroli pedica rekla da jede kad hoce i koliko hoce. Da ga ne budim i da se opustim jer on sigurno pojede koliko treba. 
    Sada kad je sit me odgurne i makne se sa dojke i ne zeli više. Vec je to naucio. Prije je samo pustio. 

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moja od prvog dana jede max 6min.. a kad je duze (sta je rijetko) onda bas vidin da samo drzi cicu onako bezbeze ne vuce nego je cucla.. a napreduje super.. sad ima blizu 7ipo kg..sa 3mj ... i moja slini na veliko i sve grabi rukama i stavlja usta sve zivo.. pa si nekad zabije ruku toliko da skoro povrati.. a sta se tice bljucanja nije opasno ako uz to nema drugih simptoma kao sta su fibra i proljev.. 

    A.M

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    I mene je brinulo bljucanje, cak sam nosila i fotku pedijatr da vidi koliko je otislo na pod. Veli sve je to visak sto izbaci dokle god uredno dobiva na kilazi. 
    Sve me strah tih zubica jer nam ni grcici nisu prestali a blizimo se magicnoj brojci 3 mj. Nekako kao da mi je obecano da ce tada prestati:) 
    Inace danas je prvi put odbacio voznju u kolicima takvim placem. Ali kad je na rukama sve pet. mislim da cemo kupiti klokanicu. Cekam vasa iskustva kad vam stignu. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Kiara moj mali dok je sisao nikad nije trajalo duze od 10min. ako i toliko. Vise mi traje hranjenje sad kad je na ad jer ga moram animirat da jede jer je jako razigran i samo zjaka okolo i vrti se haha a za vikend pocinjemo sa dohranom, sve me strah kako ce to izgledat 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Kiara moj mali dok je sisao nikad nije trajalo duze od 10min. ako i toliko. Vise mi traje hranjenje sad kad je na ad jer ga moram animirat da jede jer je jako razigran i samo zjaka okolo i vrti se haha a za vikend pocinjemo sa dohranom, sve me strah kako ce to izgledat

    Pandica, pa zar je već došlo vrijeme dohrane? Koliko je star tvoj mali? Kako to vrijeme leti. Sve mi se čini da se neću ni okrenut a već ćemo slavit prvi rođendan 

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Neva 8.9. smo napunili 4.mj nije jos ono skolsko vrijeme za dohranu ali u dogovoru sa pedijatrom cemo poceti. David je u ova 4mj dobio 5kg i 27cm, pedijatar je rekao da slobodno polako krenemo sa dohranom, za pocetak bundeva, tikvice itd. Znaci mi rucamo a on gleda i place i zvace skupa s nama haha probala sam mu dati kasikicu da vidim dal zna uhvatit pravilno, cijelu ju je oblizao jadan  

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Neva 8.9. smo napunili 4.mj nije jos ono skolsko vrijeme za dohranu ali u dogovoru sa pedijatrom cemo poceti. David je u ova 4mj dobio 5kg i 27cm, pedijatar je rekao da slobodno polako krenemo sa dohranom, za pocetak bundeva, tikvice itd. Znaci mi rucamo a on gleda i place i zvace skupa s nama haha probala sam mu dati kasikicu da vidim dal zna uhvatit pravilno, cijelu ju je oblizao jadan

    Pandice,David je vec pravi veliki decko! Mozes mu i par zlicica juhice dat,bez rezanaca,ciste!


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.