Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    I mene puno ljudi pitaju za vodu, pa sigurno je zedan 😲. A jos bolje mi je sta me svi pitaju jel dojim i oni ljudi koji nas prvi puta vide, i onda kada kazem da da, bravo tako treba to je najbolje.I onda ja pitam jeste vi dojili, a odgovori pa i nisam bas nisam imala mlijeka, nije mu bilo dosta....A sta su prema tome zene koje ne doje manje vrijedne, ili ne kuzim zasto je to toliko bitno.

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Charmed

    Me+mybaby

    Mi smo jucer otisli na more i sad smo zakurili!😧
    Sad evo skidamo temperaturu i cekamo jutro. Mislim da se odmah vracamo doma i kod doktora! Imamo 2 i pol mj pa mi je malo premali da cekam nesto.
    A na moru nema pedijatara?

    Ovdje nema ni ducana. Trebala bi voziti na hitnu do Rijeke ako nesto ne dao Bog bude, a onda radije potegnem jos koji kilometar do Zagreba pa sam u svom okruzenju.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Charmed

    Me+mybaby

    Mi smo jucer otisli na more i sad smo zakurili!😧
    Sad evo skidamo temperaturu i cekamo jutro. Mislim da se odmah vracamo doma i kod doktora! Imamo 2 i pol mj pa mi je malo premali da cekam nesto.
    A na moru nema pedijatara?
    Ovdje nema ni ducana. Trebala bi voziti na hitnu do Rijeke ako nesto ne dao Bog bude, a onda radije potegnem jos koji kilometar do Zagreba pa sam u svom okruzenju.

    Daj sirup prije puta! Obavezno!


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nella,bas si me nasmijala!
    Moja baba,moje dite,moja stvar!


  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Sa dohranom planiram čekati 6.mj, a možda i nešto kasnije obzirom da je ranije rođena. Vidjet ću koliko će biti spremna, a i što će doktori reći. Također, planiram sa povrćem krenuti. Ima li koja mama koja planira, dohoranu po principu beba vođa dohrane? Ili je već probala sa starijom djecom?

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    Sa dohranom planiram čekati 6.mj, a možda i nešto kasnije obzirom da je ranije rođena. Vidjet ću koliko će biti spremna, a i što će doktori reći. Također, planiram sa povrćem krenuti. Ima li koja mama koja planira, dohoranu po principu beba vođa dohrane? Ili je već probala sa starijom djecom?

    Ja sam krenula s povrcem,ali evo neznam kak to ide,taj princip..nisam cula o tom.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pa je tvoja baba, tvoja stvar, ali babe su zivjele u drugim vremenima kada se puno teze zivjelo nego sada. Ja sam na forumu i imam pravo komentirati neciji postupak i reci svoje misljenje. To je i razlog zasto idem na forum, da nesto naucim i cujem tudji stav o necemu, npr. o mojoj dohrani koju cu davati bebi. Ako zelis da nesto ostane samo tvoja stvar onda definitivno neces to stavljati na forum. Meni nije jasno zasto bi itko naljepio tablicu dohrane ako ne zeli cuti tudji stav o tome. Eto kako je meni Kokica iskomentirala tablicu, pa sam uocila da pise puding. Isto kao sto su mi ljudi koji ne cijepe svoju djecu nerazumni tako su mi i ljudi koji pocnu dohranu prije 6. mjeseca.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Bilo bi cudno da nesto sto je vrijedilo prije 4 god ili prije 10 god i danas vrijedi. Naravno da se stvari mijenjaju i idu prema bolje. Eto sad postoji cjepivo protiv HPV-a za djevojcice, a kad sam ja bila mala toga nije bilo. Moderna znanja, tekovine i otkrica treba iskoristiti, a ne se bojati promjena i vjerovati da je staro bolje. Da je bolje, sad bi svi bili zdravi i ne bi bilo toliko karcinoma. Isto, netko je pitao zasto je majcino mlijeko bolje od adaptiranog. Zato sto je to "bijela krv", cudesno je za bebu i bolje je da bebe odrastu na njemu nego na adaptiranom mlijeku. To je cinjenica i majke koje doje se ohrabruju jer ih jako mali postotak uspjeva dojiti i izdrzati pocetne teskoce.


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Trenta mi imamo muskog pedijatra i super je covjek :) 
    Lagertha zasto su ti takvi ljudi nerazumni? Ispada kao da ja radim na zlo svom djetetu sto cu mu dat kasicu sa 4mj. Prije par tjedana sam ostala bez mlijeka i sad smo na ad, vjerovatno sam i zbog toga isto losa majka sto nisam mogla dojit tih famoznih 6mj. To da se prije 6mj neda hrana su dokazali neki tamo strucnjaci na temelju cega? nekih proucavanja ili mozda na nekom postotku djece, a koliko ja znam nisu bas ni sva djeca ista. Ja sam recimo pitala svoju mamu do kad sam sisala kaze ona 3mj i reko a onda kaze ona pa jela si sta i mi, pitam a moj brat? a kaze on on uopce nije sisao odmah od prvog dana je jeo, i eto svi zivi i zdravi hvala Bogu..

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ja ću malo van teme, evo mi se danas s 3 mjeseca cijepili s onim 6u1 cjepivom. Kupila sam hladni oblog i čepiće zlu ne trebalo...Malac je plakao jako, naravno, i nakon toga zaspao ko top bez hrane, što mi je čudno jer nije jeo od pol 12h, a njemu to puno, i evo ga još spava. Recite mi kak ste se vi(koji ste se već cijepili s tim cjepivom) ponašali poslije tog i dal ste imali kakve nuspojave?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.