Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Charmed

    NevaNevičica

    Cure, nosi li tko od vas svoje bebe u nekoj vrsti nosiljke? Ja bi probala, ali što više istražujem teže mi se odlučiti. Nekako najviše naginjem elastičnoj marami, ima li tko iskustva?
    Ja sam uzela chibolo elastičnu i ful je jednostavna za korištenje (2×pogledaš na YT i skužiš). Moja malu uživa u njoj. Imam i ergobaby ali mi je premala za nju i za sad mi ju je u to teže staviti nego u maramu.


    Baš sam mislila tu kupit jer sam vidjela da ima u Mulleru, a nije preskupa. I nosiljke su mi super, ali preskupe za probavanje da li se ona voli tako nosit. Gledala sam YT i zaključila kako to nije tak komplicirano, vidjet ćemo kad kupim

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja sam inzistirala na ergo baby adapt i kad smo ju kupili, mali je prvih par puta vrištao kad smo ga stavljali unutra. Treći put je bio miran i kao da je shvatio da ide u nosiljku kad se idemo setati. Gotovo uvijek zaspi u njoj kad izađemo, vec nakon 300-400m.


  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    I ja ne znam kaj da uzmem..ruckeli i ergo adapt su mi super od nosiljki, a marame mi se cine komplicirane da ih sama vezem iako su jeftiniji izbor. Nadam se da ce se htjet nosit u tome jer se voli nosit u tom polozaju na rukama.

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Mi navecer imamo kupanje i onda papicu i zaspi na cici. Dignem ga na rame, ali nikad ne podrigne i tako se drzimo cca 10-15 min dok cvrsto ne zaspi i onda u kolijevkicu. Ja imam drugi problem. Navikao je spavati na uskom prostoru. U kolijevkici mu je sve "skuceno" pa kad se i strese napipa sve sa strane i zaspe. Uskoro ce ju prerasti i onda bi ga trebala prebaciti u kinderbet pa se bojim kako ce to izgledati. A jos ce ici u sobu do. Nazalost ne stane mi pored kreveta. Bojim se tog dana.

    Mi smo imali pri izlasku iz bolnice problem spavanja u kreveticu,mlatarila bi rukama,nogama,nije htjela zaspati....patronazna nam je savjetovala da stavimo jastuk za dojenje kako bi mogla rukama i nogicama d odirivati ga jer joj je ovo prevelik prostor za razliku od maternice gdje je imala ograniceneje i stjenke koje je dodirivala....ugl.upalilo je

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Evo i mene, od kako sam sama sa bebom po cijeli dan sam slabije tu ali vas citam..  Bili smo prije dva dana na pregledu i imamo 4940 (3920) kg i 59(52)cm.. Bome smo narasli :D ..  Što se nosiljci tice ja imam gazenu maramu ta je najtanja i najbolja za tople dane,  elastičnu maramu i nosiljku od zmajcice..  Njlakse je meni ubaciti bebu u elastičnu maramu, jer ju cijelu poveze i onda ubacis bebu,  a vezanje je jako jednostavno..  Svakako preporučam grupu nošenje beba i imaju grupu gdje se nosiljke prodaju pa možete dobiti puno jeftinije očuvanu nosiljku i imate razne tete sivalice pa možete birati dizajn itd..  Mi jos se nismo montirali u nosiljku cekati smo mj dana..  I da vas pitam za kapi,  bebac mi ima problema sa nadutosti i vjetrovima doktorica je rekla da uzmemo sabsimplex  a u ljekarni su muzu dali bio gaiu,  problema sa grčevima nemamo,  dali da zamjenim kapi ili i te mogu pomoći..  Rekli su da je su te kapi lakše od sabsimplexa

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Tamara,mi za nadutost i vjetrove uzimamo espumisan kapi, sab simplex su za grceve, a biogaja za crijevnu floru i one su probiotik...biogaju mu davaj, ne moze mu skoditi, al bas sto se tice vjetrova uzmi jos espumisan,one ti dodu oko 60kn..a nama stvarno pomazu...mi uzimamo i jedne i druge..

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    SabSimplex i Espumisan su zapravo ista stvar jer im je ista aktivna tvar, simetikon. Probali smo oboje, Espumisan mi se više sviđa jer nije gust kao SabSimplex pa ga lakše proguta. A što se tiče djelovanja nisam primijetila razliku.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Maslacak31 danas dolaze tiba kapi. Jedva cekam da vidim hoce li djelovati. 
    Vrtii se sinoc do 2 i onda od umora zaspo. Evo sad spava vec 3 sata al u prekidima kada ga bol probudi, i ok 1x je bila i glad. Ali cim je poceo jadan sisati prisjelo mu od boli. Dijete gladno hoce jesti a ne daju crijeva:( cica i place i odguruje pa ponovo vuce...kako se kaze: da prdne spasio bi se:)

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Me+mybaby

    Mi navecer imamo kupanje i onda papicu i zaspi na cici. Dignem ga na rame, ali nikad ne podrigne i tako se drzimo cca 10-15 min dok cvrsto ne zaspi i onda u kolijevkicu. Ja imam drugi problem. Navikao je spavati na uskom prostoru. U kolijevkici mu je sve "skuceno" pa kad se i strese napipa sve sa strane i zaspe. Uskoro ce ju prerasti i onda bi ga trebala prebaciti u kinderbet pa se bojim kako ce to izgledati. A jos ce ici u sobu do. Nazalost ne stane mi pored kreveta. Bojim se tog dana.
    Mi smo imali pri izlasku iz bolnice problem spavanja u kreveticu,mlatarila bi rukama,nogama,nije htjela zaspati….patronazna nam je savjetovala da stavimo jastuk za dojenje kako bi mogla rukama i nogicama d odirivati ga jer joj je ovo prevelik prostor za razliku od maternice gdje je imala ograniceneje i stjenke koje je dodirivala….ugl.upalilo je


    Probala sam to jednom. Doduse preko dana. I akd se stresao, jastuk je zasuskao i on se probudio. Ali kad krenemo s kinderbetom cu morati tako nesto napraviti. I kad ga kod nas u krevet prebacim obavezno stavim jastuk s jedne strane i ja sam sa druge inace se odmah probudi.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ako kupujete ergo baby, preko haka imate popust 30%...uguglajte.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.