Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Probaj ovaj link
    https://zdravstvo.gov.hr/programi-cijepljenja/2505

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    https://zdravstvo.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Programi,%20projekti%20i%20strategije//06%20Provedbeni%20program%20cijepljenja%20za%20osobe%20pod%20povećanim%20rizikom%20za%202016.%20godinu.pdf

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Trenta ovaj prvi mi radi,samo ne znam pod sto tocno moram uci unutra da to pronadem?

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Na dnu pod dokumente, tocka 6 program..

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa - Napisi u Google "cjepivo protiv rota virusa na teret hzzo" i onda potrazi u rezultatima naslov "06 Provedbeni program provedbe cijepljenja za osobe s povećanim rizikom..."


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    e super, pronašla sam, hvala curke ;) baš ću je zvat kasnije pa vam što mi je rekla.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa, nekako spontano povećala razmake jer nisam stizala, uvijek neke obaveze, pa gosti, pa mali nece spavati i biti miran. U tom svemu sam prešla na izdajanje ručnom tehnikom. Ja ti mislim da meni ruka bolje radi od izdajalice. Da se izdajam rukom svaka 3 sata kao s izdajalicom, imala bi jos vise mlijeka nego onda kad sam se izdajala s izdajalicom. Sad s razmacima od 4-5 sati s rukom imam podjednako mlijeka kao s izdajalicom svaka 3 sata. Ja inace izdojim oko 180ml svakih 4,5-5 sata, puta 5-6 puta u danu, to je mom malom sad dosta, ne jede vise od toga. E sad kad povećam jos na 6 sati recimo ili 7, vidjet cu kak ce biti s proizvodnjom. Ali bitno ti je da sve izdojis do kraja, do zadnje kapi. 
    Probaj par dana po 15 min rastegnuti razmak, svaki dan 15-20min duze pa ces vidjeti sta se događa. Uvijek se mozes vratiti na 3h.


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    hvala ofnice ;)

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nego i mi smo sinoc dezurali jer stiskanje da se pokaka i prdne uz stalno kmecanje me dotuklo. Kme kme 4 sata zaredom.. Da bi preokrenulo na kolike:( tako da sam u jednom trenutku otkrila mu na mobu youtube i baby pjesmice i crtice i odusevljeno preshiftala bol. E sad me muci jel ima jos koja od vas da je pocela pokazivati na mobu crtice i pjesmice? Kao ne bi trebalo do 1 god pa imam malo griznju:(

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ni meni nece link.. 😣😣

    A.M

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.