Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Trenta, imaš i aplikaciju da skineš zvuk fena ili usisivača za grčeve, kod nas je to palilo uvijek...
    mi malom puštamo pjesmice na mobitelu i na tvu i sa velikom zanimacijom to gleda, sluša i smije im se, i dobro nam dođe kad nas navečer izmori na rukama da ga malo umirim...zbog čega nebi smjeli to puštati? ako sam zbog  tog nemajka-kill me! hahah

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nella1211 idi preko mog prvog linka i onda dolje po dokumentima broj 6 otvori

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    E sad mi je lakse Eloa da nisam jedina bebu dotukla tehnologijom. Fakat je veseliji:) Ma imam zvukove sto na mobu sto na ljuljacci al nis ne pomaze kad krenu.  
    A koliko ga je samo bolilo sto se ne moze pokakati sinoc i jutros govori maloprije probijena pelena ( br3), proslo sve do hlaca na van pa do vrata i jos je curilo. Jadnicak sta je sve izbacio.... samo jer nije sinoc kakao. ne mogu zamisliti sto bi bilo da ne kaka 1 dan nista. A kamoli 3-4😱  Sad idemo oboje ubiti oko:)

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Trenta

    E sad mi je lakse Eloa da nisam jedina bebu dotukla tehnologijom. Fakat je veseliji:) Ma imam zvukove sto na mobu sto na ljuljacci al nis ne pomaze kad krenu.
    A koliko ga je samo bolilo sto se ne moze pokakati sinoc i jutros govori maloprije probijena pelena ( br3), proslo sve do hlaca na van pa do vrata i jos je curilo. Jadnicak sta je sve izbacio…. samo jer nije sinoc kakao. ne mogu zamisliti sto bi bilo da ne kaka 1 dan nista. A kamoli 3-4😱 Sad idemo oboje ubiti oko:)

    Trenta,jesi probala tiba kapi? Mi smo koristili waya lgg,i sve super,ali malog muce vjetrovi,i kad pocne prdit..place i cvili,vecinom po noci. Kakao je jednom u 2-3 dana..sad mu dva dana dajem te kapi,i kaka dvaputa na dan i manje prdi.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja sam danas strgana! U kuci svi smrkavi! Kisemo,kasljemo. Evo sad i temp imam! Mala katastrofa,malom takve gadosti iz nosa izvucem. Fuj,odvratno. Najradje bi i sebe na usisavac pristekala!


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ne znam vise tko je pisao da je dobio rotarix besplatno,al imam pitanje,jeste onda dobikinto na dvaput il triput? Veli.moja pedica da na nasu dijagnozu(bubrezi) nejde ovo cjepivo 2x nego ce traziti od hzzoa neko koje ide na triputa,ali da nije sigurna jel ce biti odobreno... Jos sam joj bila rekla da sam citala ovaj program i da nasa dijagnoza spada u ovo sto ide pod besplatnoo.. Vidjet cemo, al ocito je da svatko svoju politiku vodi od tih pedijatara mi se cini...
    Kak su vasi prihvatili ovo cjepivo 6u1? I to cemo sobiti iduci tjedan

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Lalla1212

    Mame, kako se vi oporavljate od poroda? Jeste li rezane?
    Meni je proslo 3tj i jos uvijek me rez boli. Prije par dana me krenulo nesto uzasno bosti, imam osjecaj da me unutarnji sav bode, najvise ga osjetim kad hodam. Dali je to moguce?
    Uzasno me to iritira i planiram u sljedecih par dana otic kod svog ginekologa na pregled.

    Meni je taj oporavak gori od poroda 😔 evo danas sam bas isla ginekologu jer me strasno boli i pece sav, mislila sam da je popucalo kad se sve rasirilo, ali veli gin da sam pre gusto sivana i da se sad to upalilo i malo razdvojilo 😕uglavnom moram na ciscenja. Samo se nadam da ce zarasti cim prije.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Nella upisi i Google onak kak sam gore pisala Eloi


  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Eloa

    Ne znam vise tko je pisao da je dobio rotarix besplatno,al imam pitanje,jeste onda dobikinto na dvaput il triput? Veli.moja pedica da na nasu dijagnozu(bubrezi) nejde ovo cjepivo 2x nego ce traziti od hzzoa neko koje ide na triputa,ali da nije sigurna jel ce biti odobreno… Jos sam joj bila rekla da sam citala ovaj program i da nasa dijagnoza spada u ovo sto ide pod besplatnoo.. Vidjet cemo, al ocito je da svatko svoju politiku vodi od tih pedijatara mi se cini…
    Kak su vasi prihvatili ovo cjepivo 6u1? I to cemo sobiti iduci tjedan

    Mi smo dobili besplatno i po drugo idemo za mjesec dana. Mislim da to hoce li dobiti u 2 ili 3 doze ovisi kada je dobilo dijete pevu dozu. Procitaj si malo u uputstvima. Ima na googlu.
    Primili smo i ovo 6 u 1 i sve je super proslo. Upozorila nas jr doktorica da moze dobiti temperaturu ili eventualno crvenilo i edem mjesta uboda. I da moze biti ili nervozan ili uspavan. Mi smo odmah kupili Lupocet cepice da imam doma. Jer je muz radio nocnu pa da imam zlu netrebalo. Ali je sve super proslo.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Znaci ovu noc je bio vecini dan D. Evo i nama. Ovo je bila prva noc od rodenja da mi je zaspao tek u 2 ujutro. Mucili ga vjetrovi i bas ga je bolilo kao i danas ujutro. Pokakao se i malo je lakse al mislim da ga još boli.  Spava i kroz san se buni.
    A prosli tjedan bilo sve super. Prolazilo je i mislila sam da bude napokon ok. Kad evo opet al sad mi se cini ponekad da je gore.
    Mi smo se cjepili u utorak i mali mi je bio samo malo nervozan. Sve je dobro bilo. Sad nakon rote moramo pazit još vise na higijenu nakon presvlacenja jer je virus aktivan u stolici mjesec dana pa da sebi ne prenesemo. Malecki je dobio isti dan cjepivo 6 u 1 i jos za rota virus

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.