Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ne znam.ja imam jedan tanji skafander vise jesenski a opet topli i mekani kupljen u Kiku a za zimu cu vidjeti..mozda samo kupim zimsku vrecu za sportski dio kolica jer ne vjerujem da ce u kosaru jos dugo stati.pa taj skafander + vreca i mislim da ce to bit ok. Mozda cak i pretoplo

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Anjaa a kak ti je malecka sa pokakanim pelenama? 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja sam baš danas preslagivala ormar i spremala 52/56 i gledala kak mi je sve ljetno 62/68. I da moram u shopping za jesen. Al kak je to kod nas krenulo, jeseni obično nema neg je odmah zima. Al me strah kupovat toliko unaprijed jer ne znam kak bu rasla. Za dužinu bi rekla da smo sad oko 62 sa 3mj. U utorak cu znati tocno. Pa vas pratim s tom oblekicom 

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Ja cu malog oblacit u one jednodjelne madeke ako kuzite na sta mislim a po zimi još skafander. 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Sanja...

    Ja cu malog oblacit u one jednodjelne madeke ako kuzite na sta mislim a po zimi još skafander.

    Baš sam to gledala u babycenteru i mislim si kak moram jedan kupiti jer su mi premedeni u tome

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Summer, budu 2-3-4 u toku dana, obicno jedna obilnija druge malo pokakane.. A vi?
    Izgleda da vaga nije ni ispravna.. Maloprije pokazala vecu tezinu prije nego nakon podoja haha.. Ma najbolje se ne opterećivat i vagat s vremena na vrijeme


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Maslacak31 evo drugi dan koristimo tiba kapi i stolica je tu i odmah grcici manji. Oni gadni grcevi iliti kolike su ostali al barem opet normalno spava. Onak je stalno kmecao. Thx

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Trenta

    Maslacak31 evo drugi dan koristimo tiba kapi i stolica je tu i odmah grcici manji. Oni gadni grcevi iliti kolike su ostali al barem opet normalno spava. Onak je stalno kmecao. Thx

    Super! Bitno da je bolje!


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej curke ja sam konacno procitala sve. 
    Ja se izdajam. Moj gladus poejde sve sto imam i onda joj ponudim malo adaptiranog sto ponekad proba ponekad ne. Bradavice su mi jos u banani pa joj tu i tamo dam cicu na sesirice ali zaspi nalon 5 min. Ugl u 3 tjedna smo sa 3370 dosle na 4010 sto je kao ok. Iako hodam s tom izdajalicom svikud i alarmom na mobu. Svaka 3 sata. Muka mi je od toga. Obecala sam si da cu izdurat 3 mjeseca a onda cu vidjet. Sljedecu trudnocu cu kupit ono za izvlacenje bradavica prije neg pomislim ostat trudna. Kupila bi i ovu ali nisam znala da to postoji. 

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Summer, budu 2-3-4 u toku dana, obicno jedna obilnija druge malo pokakane.. A vi?
    Izgleda da vaga nije ni ispravna.. Maloprije pokazala vecu tezinu prije nego nakon podoja haha.. Ma najbolje se ne opterećivat i vagat s vremena na vrijeme

    A pitam jer moj u pocetku kad je dobivao malo na kilazi je imao stolicu pri svakom podoju, pa sam mislila da je to mozda problem. Sad ima 1-4 dnevno i sad konacno dobiva na tezini, pedijatrica je rekla da nas je krenulo i da ce to sad biti sve ok bez adaptiranog. Ja se trudim izdajat koliko stignem od njega. A i s tim vagama, kod patronazne jedna kilaza, kod doktorice druga..probaj stavit vise puta pa ona kilaza koju ti pokaze najcesce je valjda ta.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.