Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Cure,jel pazite vi kako dizete i nosite bebice,tzv.babyhandling? Ja stalno misluim kako cu poceti ispravno vga dizati i onda mi bude najprakticnije ruka ispod glave,druga ispod guze,pa ga podignem,a to niksako nije ispravno.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Evabbeba,ja za to nisam ni cula do 2.mjeseca zivota nit mi je ko rekao da na to skrenem paznju i dizala sam ga svakako  i onda sam negdje naletjela na to i od onda pazim kak ga dizem i muzu sam rekla...to mi je apsurd u nasim bolnicama da te nitko na to ne upozori kad rodis, a nit mi je patronazna skrenula paznju na to, a ja nisam imala pojma za to... 

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Maslacak31 cije su te tibi kapi? Idemo odmah u ljekarnu

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eloa,ja sam za to cula kad mi je prvo dijete vec bilo vece,pa sam si rekla da cu s drugim to prakticirati,al nekako mi nespretno tako ga dizati. Jel i tebi bilo nespretno ili ti je odmah sjelo?
    Da,nevjerojatno je da nam u bolnicama nitko nista za to ne kaze😞

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mi smo prosli babyhandling na goljaku ali i patronazna nam je pokazala

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Eva,dost dobro mi je sjelo,prematam ga tako, oblacim ga tako i dizem vecinom, jedino nikako ne mogu kad je u viperu tako ga uzet van.. Al vecinom ga dizem tako kak treba... Ma dobro, sve si mislim da nase bake i mame nikad nisu cule za to niti nas dizale tak pa smo svi zivi i zdravi...

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Trenta

    Maslacak31 cije su te tibi kapi? Idemo odmah u ljekarnu

    Nemogu ti sliku stavit,jebe me intternet.
    Uglavnom proizvodjac je PlanT,kupujes u biljnoj ljekarni,mi smo kupili u bio i pharmacia. Izguglaj,pa ces nac di ih ima. 98.96 kn smo mi platili


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Cure ja sam u C&A naletjela na robicu po 6.90! Doduše u ST, ne vidim zašto ne bi bilo i drugdje. Većinom ljetna robica, ali ja sam recimo uzela haljinice koje mogu na dugi body i hlačice.

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Konacno! Evo kutija od kapi!


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Maslacak31 hvala ti! Danas nas zaustavili grcevi, cim ga stavila u kolica poceo urlati da je cijela riva cula:( sutra cemo za Gospojinu probat u ljekarnu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.