Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ako kupujete ergo baby, preko haka imate popust 30%…uguglajte.

    Čini se da više nije. Na njihovim stranicama cijena je 1099kn, a za članove 959kn, a baš sam se ponadala 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Trenta

    Maslacak31 danas dolaze tiba kapi. Jedva cekam da vidim hoce li djelovati.
    Vrtii se sinoc do 2 i onda od umora zaspo. Evo sad spava vec 3 sata al u prekidima kada ga bol probudi, i ok 1x je bila i glad. Ali cim je poceo jadan sisati prisjelo mu od boli. Dijete gladno hoce jesti a ne daju crijeva:( cica i place i odguruje pa ponovo vuce…kako se kaze: da prdne spasio bi se:)

    Ajd,nadam se da ce pomoc. Ide ti 5 kapi na kg,i probaj navecer ili predvecer ih dat. Nakon 3 sata ih mozes ponovo dat. Ja ih oko 5-6 popodne dam ,evo danas sam mu dvaput dala.


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Eloa bas sam te htjela pitat kako ga presvlacis po baby handlingu? Ja sam u pocetku puno vise pa ila na pravilno prematanje i dizanje jer mu je glavicu trebalo pridrzavati ali koram priznati da sad bas i ne pazim.. zadnjih par dana mi je jako nervozan i kad se ljuti u krilu pocne se izvijat na iza a to do sad nije radio.. znao je malo glavicu dizat gore kao da gleda nesto iznad glave ali je tu netko pisao pa sam procitala da mu treba prilazit sa strane lica i tako pricat i da nece izvijat glacicu..i sad je malo dize ali ne tako cesto

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja kad prematam malog, trudim se brisat mu guzu tako da ga prvo zarolam na jedan bok pa na drugi. A pelenu mu većinom stavljam tako da mu podignem nožice makar bi isto bilo pravilno (mislim) zataknuti ju tako da se beba zaokrene na bok. Kad ga presvlačim, sto je posebno vidljivo kod odjelaca i pidžamica, prvo mu obučem jednu stranu pa ga zarolam da ga popravim s leđa i onda drugu stranu obučem. Tak mu i bodije i hlačice popravljam iza i navlačim, da ga nakrenem na bok...sad jel to ispravno, cini mi se da je, u svakom slučaju mislim da je bolje to nego da mu dižem noge i izvijam kicmicu. Nisam puno proučavala taj baby handling, ovo ja po svom instinktu. Ali isto ga nepravilno dižem...ponekad kad se sjetim, zakrenem ga i tako podignem jer zapravo vidim da je njemu lakse jer su mu puno čvršći ti bočni mišići vrata.


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ninche,evo tako ga preoblacim i stavljam pelenu kao sto je ofnica napisala,prvo s jedne strane pa ga zarolam na drugu stranu i onda ostatak.pelenu stavim prvo s boka jedne strane i ga na drugu okrenem pa poravnam. Jedino kad mi se usere ga ne mogu nikako s boka pocistit, onda ga malo podignem za nogice. Ima na youtubeu puno videa o babyhandlingu pa sam si tamo pogledala...

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Ergo je snizen na minigreeny pa si pogledajte ko treba ;)

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    cure, što mislite koje će nam veličine jaknice za zimu trebati? ja gledam sad na h&m online i imaju prekrasnu sivu zimsku za Jana, al ne znam koju veličinu da uzmem...sad nosimo 62/68, ja bi mu uzela 74(koja je kao za 6-9 mj) al se bojim da će mu tamo 1.2. mjesec biti premala kako raste... a opet si mislim 80 će bit preveliko..jel ima koja iskustvo s tim? odnosno, jel zna koja jel će sad i dalje tako naglo rasti il će to ići sporije-mi smo sad 3.mjeseca stari i imamo 7kg.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima..tako mu i ja oblacim odjelca..a bodi prvo glava pa ruke..to mi se bas ne svida kako ga oblacim ali pogledat cu videe.
    Sta se tice jaknice mi cemo naseg zimi oblacit u skafandercic. Ali isto ne znam velicinu jer ce ispod biti normalno obucen.

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mi opet mucimo muku s nedobivanjem na tezini.. Stalno se vrtimo oko 3050-3150g. Ostavila nam patronazna vagu preko vikenda. Sad je poslje podoja bila teza 100g sto znaci da je posisala 100ml sto je i previse za njenih 10 dana, i jos sam prije podoja izdojila 20ml onog prvog vodenastog mlijeka.. Ponuda i potraznja se konacno uskladila i nemam vise kvrga. Nis mi vise nije jasno.. Pored toliko mlijeka ona dobiva pa gubi. Sad bi pomislila da mi je mlijeko slabo da ne znam da su to bapske price haha


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Anja, sad kad imaš vagu važi si ju 24 sata , pa zbroji koliko popapa. 
    Da, Ninche, vidiš, dobra ideja to sa skafanderom, al što kad je vani tipa 10 stupnjeva. I onda se oblači skafander? Ja se ne kužim u to...  što je s onim termo vrećama? Ii termo hlačama? Šta je najbolje kupiti od toga svega...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.