Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sundi

    Hej curke ja sam konacno procitala sve.
    Ja se izdajam. Moj gladus poejde sve sto imam i onda joj ponudim malo adaptiranog sto ponekad proba ponekad ne. Bradavice su mi jos u banani pa joj tu i tamo dam cicu na sesirice ali zaspi nalon 5 min. Ugl u 3 tjedna smo sa 3370 dosle na 4010 sto je kao ok. Iako hodam s tom izdajalicom svikud i alarmom na mobu. Svaka 3 sata. Muka mi je od toga. Obecala sam si da cu izdurat 3 mjeseca a onda cu vidjet. Sljedecu trudnocu cu kupit ono za izvlacenje bradavica prije neg pomislim ostat trudna. Kupila bi i ovu ali nisam znala da to postoji.

    Sto postoji za izvlacanje bradavica? Mi isto kombiniramo bradavice i sesiric.

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Sundi

    Hej curke ja sam konacno procitala sve.
    Ja se izdajam. Moj gladus poejde sve sto imam i onda joj ponudim malo adaptiranog sto ponekad proba ponekad ne. Bradavice su mi jos u banani pa joj tu i tamo dam cicu na sesirice ali zaspi nalon 5 min. Ugl u 3 tjedna smo sa 3370 dosle na 4010 sto je kao ok. Iako hodam s tom izdajalicom svikud i alarmom na mobu. Svaka 3 sata. Muka mi je od toga. Obecala sam si da cu izdurat 3 mjeseca a onda cu vidjet. Sljedecu trudnocu cu kupit ono za izvlacenje bradavica prije neg pomislim ostat trudna. Kupila bi i ovu ali nisam znala da to postoji.
    Sto postoji za izvlacanje bradavica? Mi isto kombiniramo bradavice i sesiric.

    Postoji od aventa nipete ili tak nes se zove. Ali se mora koristiti prije trudnoce i prvih 7 mjeseci. Ali naravno ja sam to saznala u 9 mjesecu trudnoce. 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    cure, help..u čemu se beba vozi u autu ako pređe 9kg, a još ne sjedi? jel postoji nešto između jajeta i one prave autosjedalice tipa ovoog jer smo si mi ovu nagledali: 
    http://www.recaro-hr.com/recaro_djecje_autosjedalice/RECARO%20Monza%20Nova%20IS.html

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mi ti imamo maxi cosi s isofixom: http://www.maxi-cosi.com/car-seats/baby-car-seats.aspx i super sam zadovoljna. 
    S tim da mi imamo manju sjedalicuba na link sam ti stavila vecu

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sundi i meni je vec izdajanje dojadilo, ali sam si rekla jos malo izdržati, do zime. Mi smo 3,5 mjeseca sad. Kad je bebač bio mjesec dana, mislila sam da to vrijeme nikad nece proći, ali eto je. Za 2mj uvodimo kasice pa cu do tada jos izdržati. Jedino sto cu smanjiti izdajanje i vise kombinirati adaptirano. Meni mali tu i tamo papa Novalac i jako ga voli, nema bljuckanja ili slično, tako da cu njega povećavati, a s izdajanjem sam vec počela na svakih 5-6 sati. Vjerujem da ce se mlijeko početi smanjivati, zao mi je sto necu moci osigurati sve obroke moje mlijeko, ali tesko je izdržati taj tempo...to znamo sve mi koje izdajamo koja je to muka. Ja cu biti sretna ako budem imala za 2-4 flasice, bitno da bar nesto pije majčinog mlijeka...jer sam citala da s 4mj papaju u prosjeku oko 150-180ml. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa postoji na fejsu grupa Rodini savjeti o autosjedalicama pa tamo mozes sve pitati. Ono sta je bitno koliko sam skuzila da bi se bebač do 15mj trebao voziti u obrnutom smjeru vožnje pa treba paziti na to koja se AS moze tako montirati. Tamo na toj grupi mozes puno toga pročitati i pitati savjetnice.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sundi ovo s avent niplette, sad sam pogledala YouTube clip, stvarno super ako to funkcionira. Ja isto prvi put cujem za to, a kosta smiješnih 250kn.


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Sundi jesi probala izvući izdajalicom bradavice prije podoja? Ja sam namjeravala tako ali cak i nije bilo potrebno jer ih je mala sama izvukla.
    Summer izdajas da povecas kolicinu mlijeka ili? Ja izdojim samo ono prvo vodenasto mlijeko kad su mi sike pune ujutro, a preko dana i navecer ih redovito prazni pa nemam sta ni izdojit


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Sundi ovo s avent niplette, sad sam pogledala YouTube clip, stvarno super ako to funkcionira. Ja isto prvi put cujem za to, a kosta smiješnih 250kn.

    Pa da. A kad zbrojis duplu medelu, 5 kutija mam kompresa, turu antibiotika milijun masaza tusitanja zbog mastitisa platila bi i 10000 kn ako radi. 
    Moja jede oko deci po obroku svaka dva/tri sata imam osjecaj da samo pumpam. Da nis drugo ne stignem. 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Sundi jesi probala izvući izdajalicom bradavice prije podoja? Ja sam namjeravala tako ali cak i nije bilo potrebno jer ih je mala sama izvukla.
    Summer izdajas da povecas kolicinu mlijeka ili? Ja izdojim samo ono prvo vodenasto mlijeko kad su mi sike pune ujutro, a preko dana i navecer ih redovito prazni pa nemam sta ni izdojit

    Jesam. Ali trenitno su mi bradavice jos krvave pa se ne osudim.vise pokusavat. Nek malo zacjeli pa cu ponovo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.