Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce pomoc! Meni ih frendica preporucila jer je njena mala imala uzasne grceve,i samo to je pomagalo. Mojoj maloj je bio dobar sab simplex da se isprdi bez plakanja..a eto malom nisu pomogle.
    Sad je 3 dan mirnije,to mi je veliko olaksanje.


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Cure kako vi uspavljujete svoje bebe? Nas je svaku vecer od 6-7 skoro pa nemoguc. Umoran, nece se dugo nosit, nece se vozit..ne zeli nista a ne moze zaspat
    Ponekad mislim da cu ispalit. A onda hvala Bogu zaspi. Kad ga vozimo ili nosimo. 

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Hoće li cijepivo protiv rote ići u 2 ili 3 navrata ovisi isključivo o proizvođaču.
    Tako je meni rekla pedijatrica.
    nažalost od mog treninga ništa. Kako je trening id 20-21h a malenoj vrijeme spavanja to nam nejde skupa. Mala je vrištala do iznemoglosti mm kad me u utorak nije bilo tih sat vremena.
    Može je spremiti na spavanje kroz dan bilo kada ali navečer nema ništa bez mame.
    baš kad je mm uzme ona počne plakat ko
    I da kako smo napunile 4 mj evo nas i na prvoj kašicu. 3 dana je bila na repertuaru kašica od jabuke. Još uvijek baš ne zna gutati ali posiše to nekako.
    pedijatrica mi je jedino rekla da po 2-3 dana dajem samo jednu namirnicu iz raloga da nebi bilo neke alergijske reakcije pa da se zna od čega. A kad ih više probamo i alergije nema tad se mogu i miješati.  blesava.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Cure, nosi li tko od vas svoje bebe u nekoj vrsti nosiljke? Ja bi probala, ali što više istražujem teže mi se odlučiti. Nekako najviše naginjem elastičnoj marami, ima li tko iskustva?

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ja sam probala s elasticnom ali ipak ostala kod Erga jer mi je to brze i jednostavnije.
    Koskice citala sam ako beba ne prima lijepo zlicicu u usta i ne guta znaci da nije spremna za dohranu..
    A sto se tice spavanja nadam se da ce vam se to malo posloziti. Sta cemo, mame smo a mama je samo jedna 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ninche,moj ti je isto tako neevozan pred kraj dana, vecinom bi se samo nosio, i plac, to obavezno..al skuzim da je od umora...al neda se frajer,eto od 8 cendra,a zaspao sad u pol 11... Jos on zaspi oko pol 10,pa ga stavim u kinderbet i probudi se ko da je spavao 5h,drba s nogicama i jos minimalno pol sata gleda vrtuljak i slusa glazbu... I onda opet cendranje pa malo hrane i onda zaspe kak treba.. Vec imamo taj neki svoj tzv"ritual"..
    Neva,bas sam neki dan pisala da mi cekamo svoju nosiljku, narucila sam sa stranice Carriers by Freda, jako su lijepe, a pravilne za kicmicre nasih malaca...jedva cekam kad stigne

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    I moj nikako da zaspe. Samo da ne bude jos jedna neprospavana noc. Stavila ga u ljuljacku pa mozda malo zaspi:) 
    Nemamo nosiljku, ne znam kako bi mi to ledja izdrzala. Imam maramu ali mi je vruce s njom. Mozda za zimu...

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jeste probale predvecer sve utisavati i smirivat. Stisat tv,prigusit svjetla,bez glasnog pricanja. Tako smo mi s malom. Kupanje...i onda se sve utisava..tako da se beba smiruje...


  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Mi navecer imamo kupanje i onda papicu i zaspi na cici. Dignem ga na rame, ali nikad ne podrigne i tako se drzimo cca 10-15 min dok cvrsto ne zaspi i onda u kolijevkicu. Ja imam drugi problem. Navikao je spavati na uskom prostoru. U kolijevkici mu je sve "skuceno" pa kad se i strese napipa sve sa strane i zaspe. Uskoro ce ju prerasti i onda bi ga trebala prebaciti u kinderbet pa se bojim kako ce to izgledati. A jos ce ici u sobu do. Nazalost ne stane mi pored kreveta. Bojim se tog dana.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    NevaNevičica

    Cure, nosi li tko od vas svoje bebe u nekoj vrsti nosiljke? Ja bi probala, ali što više istražujem teže mi se odlučiti. Nekako najviše naginjem elastičnoj marami, ima li tko iskustva?

    Ja sam uzela chibolo elastičnu i ful je jednostavna za korištenje (2×pogledaš na YT i skužiš). Moja malu uživa u njoj. Imam i ergobaby ali mi je premala za nju i za sad mi ju je u to teže staviti nego u maramu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.