Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed imas pravo! Ali opet s druge strane zamisli da ideš na avion i da ti tamo teta veli da ti nemre pustit dijete jer to kao nije ista osoba i ne liči na sebe kad je bilo beba. Jos da te i prijave za otmicu hihi...😂🙊


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Charmed imas pravo! Ali opet s druge strane zamisli da ideš na avion i da ti tamo teta veli da ti nemre pustit dijete jer to kao nije ista osoba i ne liči na sebe kad je bilo beba. Jos da te i prijave za otmicu hihi…😂🙊

    Ma sve to stoji. Ali su trebali to drugačije riješiti, a ne nama otimati previše love svake godine. A nije ni ekološki bacati toliko plastike

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za vreće za spavanje, a evo link s popustima
    http://www.bubamara.in/aktualne-akcije/-30-na-vrece-za-spavanje


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed sve je to biznis...a i kad su vec osmišljavali servis E građani mogli su napraviti da se za djecu mogu skidati dokumenti...naravno da ne mogu nego se za djecu mora okolo hodati po institucijama i plaćati biljezi


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Koskice nisi jedina, ja prekjucer bila prvi put na yogi nakon poroda, i s tim da su me stedili imam takvu upalu misica da se pridrzavam kad sjedam na wc skoljku :-D   a na treningunja bila ponosna kak mogi sve raditi...eto mi sad na!!! 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Da debilana. Baš sam čitala kako su još 2015 ili tak nekak najavljivali da će se bebe moći prijavljivati u matični ured preko e-građanina...dan danas toga nema. Strašno mi je bilo vidjeti (a i čekati), u matičnom uredu na 5m2 sa 100 ljudi s malim bebama. Srećom moju su čuvali....Ja sam pitala za vreće. Kupila ju neki dan u babycenteru za 120kn. Vidim da su u bubamari isto tak, pa mi je lakše kad vidim da nisam previše dala. Gledala sam i u C&A al nije ostala niti jedna veličina koja nam je pasala za tu siću kaj su ih nudili...

  • Avatar Lalla1212

    Lalla1212

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Mame, kako se vi oporavljate od poroda? Jeste li rezane?
    Meni je proslo 3tj i jos uvijek me rez boli. Prije par dana me krenulo nesto uzasno bosti, imam osjecaj da me unutarnji sav bode, najvise ga osjetim kad hodam. Dali je to moguce? 
    Uzasno me to iritira i planiram u sljedecih par dana otic kod svog ginekologa na pregled.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Eto kako misao prizove akciju:)
    Taman objavili:
    https://www.google.hr/amp/s/m.24sata.hr/amp/news/mup-uskoro-stize-jos-e-usluga-kao-e-novoro-ence-i-putovnica-538858

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Evo mi imamo 2 mj i 5 dana i bili smo kod pedijatrice na vaganju i cijepljenju. Imamo 5700gr ( roden sa 4000gr) i 59cm ( 50cm). Uzeli smo i Rotarix cjepivo. 
    Malac super napreduje. Dojim i ima jedan obrok AD dnevno. Vec sam 2 puta na svoju ruku micala AD i odmah je pocela kilaza stagnirati pa sam odustala. Cak smo uspjeli i maknuti sesirice, ali po noci ih jos ostavim tu i tamo jer se zna ljutiti pa da ga ne razbudim. Napokon je poceo i spavati po danu pa i ja sad funkcioniram kak spada. 
    Nosiljku smo za sad isprobali samo po doma, ali nike presretan i pocne vristati nakon par minuta. Ali kad mama vise nece biti ljubicasta po ledima.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Nocas imam vremena za citanje i pisanjen jer smo budni svakih sat vremena. 😳 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.