Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure ja sam pedijatrici spomenula ono kasljucanje o kojem smo pisale neki dan i ipak ga nije htjela cijepiti.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    LlamaFace drz te se. Bas mi je zao. Sta veli pedijatr?
    Anja samo slusaj svoje instinkte i neka te beba sto vise mirisi i osjeti. Zaista, davaj cicu na zahtjev il i cesce. Samo ne odustaj tek si na pocetku:)

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Anja meni su ga u bolnici svukli do gola samo u pelenu i mene skroz gore svukli i polegli mi ga na prsa samo da tako na prsima lezi i spava na trbuhu.i zamotali nas toplom dekom.kontakt kozom o kozu, tzv.bonding. da se beba poveze samnom a kasnije smo to prakticirali i s muzem.znam da nema veze s tvojim problemom o kojem pises ali bilo je neopisivo lijepo da se beba dok je jos tako mala mala poveze s roditeljima..svakako vam preporucam..

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Koskica i ja imam mrvicu ☺, u nedjelju će biti 3mj, prije 2 tjedna imala je ima 4,300 (rođena je sa 2,250), a dugačka je bila 52 (46).
    Također smo imali e.coli, ali kako nije bilo simptoma nije dobila terapiju i morali smo pratiti. Na kraju se povukla sama od sebe.

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Kokica ja ti samo dojim od pocetka 😀😀. Pedica je rekla da je sve odlicno. 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    E i mene je Ivo zanimalo za osobnu jer planiram s bebom na avion tamo u veljači ožujku. Lagertha koliko je rok trajanja osobne?

    Mi smo dali raditi osobnu prije 2 tj i rekli su da se čeka mjesec dana :/

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Nasa pedijatrica nas isto bi nanradije na ad, bili smo prvi tjedan na kombinaciji i jedva ga odvikla i sad bi ona uvodila ad. Kad sam krenula u obranu da je dijete nakon podoja mirno, gleda naokolo, normalno piski i ima ceste stolice, onda je zakljucila da sam motivirana za dojenje i da nam daje priliku do petka. Patronazna ne vidi problem jer on dobiva na tezini, nije dobio dovoljno po tablicama u mjesec dana, ali on je u bolnici puno izgubio. Porodjajna mu je bila 3990 gr, u bolnici je dosao na 3550 i otpusten sa 3620.  Sad je kod pedijatrice prosli petak imao 3970 (+racunala je 80 gr tetra pelenu, znaci preko 4 kg). Patronazna i ja smo provjeravale evidenciju i zadnji tjedan je dobio 160 gr, tjedan prije 120 gr. Sad cekam petak da vidim sta ce vaga pokazat :/ btw patronazna i ja smo vagale tetricu i ima 30 gr, ne 80 gr.

  • biba28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mamama i ljetnim bebama! Moja bebica curica je mjesec dana, sutra imamo prvi pregled kod pedijatra i dosad ju nismo vagali, ali ocigledno dobro napreduje, iskljucivo ju dojim. Dojenje je stvarno horor u pocetku, sad tek nakon mjesec dana su prosli bolovi, ali jos uvijek mi se nije izregulirala ponuda i potraznja. Sto se tice zamrzivanja voca, svakako preporucam svima jer sam za prvo dijete ( isto je ljetno) hrpu toga smrznula (domace kruske, breskve, sljive- samo oprati i  u cijelosti zamrznuti) i onda smrznuto kuhala na pari (5 min, nakon kuhanja se voce ocisti) i kasice su bile odlicne jer kuhanjem na pari sacuvaju se zdrava svojstva. Mislim da je to daleko zdravije i naravno jeftinije.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed jesu vam rekli koliko vrijedi dugo osobna za bebu?


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Charmed jesu vam rekli koliko vrijedi dugo osobna za bebu?

    Nisu rekli ali 5g navodno vrijedi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.