Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Evo bila patronazna, dobio je 50g od jucer, a poslje podoja je bila teza 55g, tako da je zadovoljna i nastavljamo samo sikiti :) bocicu ne bih ni davala, dala sam joj malo izdojenog na zlicicu. Jos mi je ostalo par kvrga po sisama koje se ne daju razbit od petka, ali ako se dosad nije upalilo valjda ni nece.. Ofnice svaka ti cast, stvarno!


  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ima li koja iskustva sa puknutim savovima od epiziotomije? Mene sve to jos pece i izgleda koda su savovi popucali, rana je kao rasirena. Ili je to normalno?

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Summer ma njima je najlakse uvalit ad da nas skinu s dnevnog reda. Ovo koliko ti dobiva tjedno je sasvim ok


  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Summer ma njima je najlakse uvalit ad da nas skinu s dnevnog reda. Ovo koliko ti dobiva tjedno je sasvim ok

    Tako i ja mislim, ali me bas deprimiraju. Osjecam se ko losa majka, a toliko se trudim i svako malo mi je na sisi, cim vidim znakove potencijalne gladi.

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Skroz te razumijem. Vjerojatno ti i ta nervoza koju ti ulijevaju utjece na situaciju.. Ignoriraj ih i opusti se.. Dok djete dobiva na tezini a dobiva solidno, ja ih ne bih slusala. Ti najbolje vidis i poznajes svoje dijete. A treba gledati i koliko dobiva u visinu, mozda manje dobiva na kilazi ali vise u visinu


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Charmed jesu vam rekli koliko vrijedi dugo osobna za bebu?

    Evo mi danas dali u izradu. Na osobnoj ce pisat da vrijedi 5 godina,ali kaze teta na salteru da nakon cca godinu dana trebamo novu. Jer se bebe jako mjenjaju pa nrmoze bit na slici bebac od recimo 2 mjeseca,a koristit ju dijete staro vec 2-3 godine. Ceka se mjesec dana ako ti nije hitno. A ako zelis da ti brze bude gotova,onda platis 200 kn. Tako smo mi. Drugi cetvrtak je gotova.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Maslačak, zato i pitam jer se djeca mijenjaju pa me zanimalo...logično mi je da bi se za god dana trebala dati nova raditi.


  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ja sam se ohrabrila i jučer bila na prvom treningu nakon godine dana stanke.
    imam takav muskolofiber da jedva guram s malenom. Kako će tek biti sutra??? Uh...
    Nego malena je jučer ostala sama sa tatom kad sam otišla na trening i kako joj je to vrijeme spavanja a nikada nije išla navečer spavati ni sa kim drugim osim sa mnom, mm je imao šou s njom. Rekao je da je urlala do iznemoglosti kad nije zaspala. Opće me strah kako će biti sutra kad opet idem na trening, al s druge strane mora se naviknuti i na njega a ne samo na mamu. Al teško mi pada kad ona tako urla...

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja je iz inata neću mijenjati 5g. Mislim da me ne mogu ni prisiliti. Zakaj nisu stavili onda da vrijedi 1g ili kraće. Ili mi napravili ne e-građaninu opciju uploada slike ako im je toliko bitna... Birokracija

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Anja, i ja sam nakon svega ovog pametnija pa se nadam da cu s drugim bebacem moci uspostaviti dojenje i da necu biti tak jako pod utjecajem okoline...isto su me svi oko mene filali da je dijete gladno. Ok, to djelomično i je istina jer nije imao dobar hvat i blokirao si je mlijeko s plitkim hvatom. Onda udri izdajanje...prvi mj dobio 1600g...bila bih sretnija da je dobio pola od toga a da sam mogla dojiti.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.