Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Neda mi se citat sad sve ispocetka...
    A za zamrzavanje voca-ja stavila kruske,jabuke i sljive smrznut. Mrkvu cu ostavit u zemlji ako nece bit prehladno,ili cu ju kasnije iskopat. To mi je za pocetak dosta. Kod kuce imam pilica i zeceva..tako da ce i meso imat domace. U trgovinama ne mislim voce kupovat jer je skoro sve iz uvoza..a bakice na placu ako nisu poznate..isto kupe u ducanu i prodaju pod domace-ne sve..ali ima takvih


  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Mi bili na sistematskom. Imamo 9 tjedana. Dugacki smo 60cm i teski 6800g (rodeni sa 4480g).  Cijepili se redovno i kupili cjepivo za rota virus prvu dozu. Sve je bilo supeeer. 

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Trenta

    Eto Charmed samo trebas spomenuti i krene u kontra smjeru. Zato vise ne hvalim:)
    Nego, da li vama beba mahnito ide lijevo desno glavom kada se budi ili sprema zaspati? Mislila sam da je to nekaj prolazno al sad mi vec ide u malu brigu…

    Upravo sam ga gledala kako to radi,kontam da je normalno,i oni mali tikovi kako mu prvo pobjegne smjesak pa je tuzan kad se sprema zaspat 😂 nego,mi jos na pedijatriji,zavrsili zbog proljeva i temp,iskopali jos e.coli u urinu i anemiju,sto reci,koju posluku porati 😑



  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Maslacak, trebao je rodni list i slikica. Trebaju doci oba roditelja ili jedan podnijeti zahtjev, a drugi preuzeti osobnu.


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala Trenta i Lagertha! Ja isto tako mislim, jedino sto me muz poceo pilat da je gladna jer je njega uvjerila samo da ne pada vise,
    barem da stangira


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Zao mi je Anja, bilo bi bolje da imas podrsku i njega i patronazne. Probaj da ti je sto vise na sisi... na pocetku je tesko, ali kasnije bude lakse.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Maslacak, trebao je rodni list i slikica. Trebaju doci oba roditelja ili jedan podnijeti zahtjev, a drugi preuzeti osobnu.

    Hvala! A za koliko ti je bila gotova?


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    E i mene je Ivo zanimalo za osobnu jer planiram s bebom na avion tamo u veljači ožujku. Lagertha koliko je rok trajanja osobne?


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Anjaaa i meni je bila slicna situacija, samo sto smo mi jos imali nepravilan hvat i ja ragade i poslije se mastitis nakalemio na sve to...probaj jos malo bez ad nego stalno ju stavljati na cicu. Nije se mala rodila, moj je izašao s 2600 pa je to uz sve ipak bila drukčija prica. Čim se uvede boca moze doci do konfuzije bradavice, znas i sama. Moj vise uopce ne zna cikiti, probala sam mu dati. Mlazova iz sise na izvoz, a on ne zna cikiti, nista mi ne preostaje nego izdajanje. Evo vec preko 3mj, fakat muka Isusova ali sve za mališu. Što nas ne ubije to nas ojača.


  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Sanja...

    Mi bili na sistematskom. Imamo 9 tjedana. Dugacki smo 60cm i teski 6800g (rodeni sa 4480g). Cijepili se redovno i kupili cjepivo za rota virus prvu dozu. Sve je bilo supeeer.

    Sanja i tvoj bebac je veliki. Jel ti dojis?
    Llamaface bas mi je zao. Jel znate kad ce vas pustiti doma?
    Ma necu ni ja osim tikvica nis smrzavati. Imamo domace jabuke i u podrumu traju do proljeca samo treba svako tolko trule izabrati i baciti.
    Mamika hvala ti za post. Kak to da si se prebacila u 2016 bebe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.