Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ej curke s aquascale 3u1 kadicom..di ste ih kupovale,i kolko je garancija na njih? Ja za mj dana dobivam kumce,pa to kupujemo za poklon.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Charmed

    Trenta

    E fakat ne valja nis hvaliti. Sad mi nije pokazivala cijeli broj kilaze. A mislim da je tomu tako jer smo neki dan smocili display:( mozda si i ti smocila MalaRuzice? Tako sam isto pohvalila stolicu malog, pa eto preksinoc cijelu noc nije kakao. Cijeli paket suhih sljiva sam morala pojest jucer da bi sinoc toliko usmrdio, da sam se probudila s migrenom.
    Mi ne kakamo već 4 dana. Šljive ne pomažu. A raspitala se u doktorskim krugovima, vele normalno je da do 7 dana ne kakaju (imamo 3mj.)…

    I pokakala se do grla 

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili kada je bio sajam u west getu od firme svijet beba, mislim da naMaksimiru oni imaju svoju trgovinu.Ma drzim mu glavicu zato sto je strasno ziv od prvog dana pa sam ja tako sigurnija, iako se voli kupati i bude miran ja ne stavljam tetru ispod ali ga isto na stolu za prslacenje prvo nasapunam.Mozda i jesmo smocili jer nam od prvog dana ne vaze dobro.Mi imamo pipu na kojoj namjestimo tem. vode tako da znam koja je i vec je izmjesana, ali sve jedno prvo u kadici moramo izmjesati, ali inace sam super zadovoljna s njom.

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Nasla sam racun adresa je II poljanice 6, ali nemogu naci garanciju cini mi se da su rekli 6 mj.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mi smo kadu preko neta narucili, svijet beba. E za garanciju sad ne znam:( jos smo na moru pa ti ne mogu ni provjeriti. Ali pise mozda na netu pa zguglaj. 

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Eto Charmed samo trebas spomenuti i krene u kontra smjeru. Zato vise ne hvalim:)
    Nego, da li vama beba mahnito ide lijevo desno glavom kada se budi ili sprema zaspati? Mislila sam da je to nekaj prolazno al sad mi vec ide u malu brigu...

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Sundi

    summerchild

    Sundi

    summerchild

    Jel ima netko za preporuku za pedijatra u Dubravi, Dubec, Maksimir? Nismo bas sretni trenutnim odabirom, sestra je odlicna, ali doktorica..
    Pescenica? Mi smo kod doktorice Dvorscak
    Jel ima neko iskustva s dojenackim aknama?
    Meni su patronazna i pedijatrica rekle da su te akne od mojih hormona i da samo brisati sa vodom ili kamilicom.
    A kad ju okupas jel joj namazes liceko s uljem. Ja ju cjelu natrackam s tim pa mozda i od toga..
    Ne, rekli su mi s uljem samo suhe dijelove (ima po nogicama i ponekad na trbuhu di mu se guli koza od suhoce) i to nikako cijelo tijelo jer oni jos disu kroz kozu. Mozda joj zacepis pore na licu. Nama kamilica smiri kozu i par puta sam mu sa svojim mlijekom namazala i sljedeci dan bude skoro cisto lice.

    Hvala puno :*.  Evo oprale ujutro i skoro niceg vise nema. A meni je patronazna rekla da he to bademovo ulje da joj nemre skodit. 
     

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Hvala Trenta!
    Nakon koliko su vam bebaci poceli dobivat na tezini? Moja danas ima 6 dana, od jucer do danas izgubila 10 grama, patronazna zabrinuta, uvela bi adaptirano


    Malo mi se to cini pretjerano jer je dosta rano. Ja bi dala priliku bar jos 2 tjedna, i izdojila se u medjuvremenu pa da vidim koliko moze pojesti prije nego bi presla na ad. Kombinacija izdajanjani dojenja.  Nas slucaj je da smo odmah poceli dobivati grame ali nakon 3 tjedana nije nis dobio jer nije dovoljno vukao, isto mi je savjetovan ad i 1x sam ga dala ali sam radije pocela s izdajanjem i dojenjem  i super je dobivao.  poslije sam izdajanje ukinula i samo dojim. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Anjaaa, ja ne bih isto poslusala patronaznu. Moj je dobival po 10 g u prvom tjednu i to je isto bilo premalo. Mozda da se pokakao prije bi isto bio 10 g laksi. Ja sam mu cesce nudila ciku kroz dan i na svako plakanje, nikad nisam prekidala podoje ako je cikio i 2 sata, i navijala si sat po noci svaka 2 sata i prvo mu kroz san nudila ciku a ako se ne bi probudio onda bih ga presvukla. To je trajalo jako kratko i on je poceo vec nakon par dana dobivati na tezini i sam se buditi svaka 2-3 sata. Izdajanje mi je bezveze, izdojila sam se 1 ili 2 put otkad se rodio. Izdajanje pokvari ponudu i potraznju. Beba sise koliko joj treba samo mi ponekad ne shvatimo da ona hoce sisat. Na svako meskoljenje, cmoktanje, gugutanje treba dati ciku... bebe su kroz sam cesto gladne ali se nemaju snage probuditi i plakati. Kao da one tako male i znaju da ce plakanjem dobiti ciku.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Lagertha,jesi ti pisala da ste Mateju osobnu radili? Kaj vam je trebalo za to?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.