Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Jel ima netko za preporuku za pedijatra u Dubravi, Dubec, Maksimir? Nismo bas sretni trenutnim odabirom, sestra je odlicna, ali doktorica..

    Pescenica? Mi smo kod doktorice Dvorscak
    Jel ima neko iskustva s dojenackim aknama?

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Mi smo na Pescenici kod dr Hader.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Meni ti dobro vaze, taman smo isli kod pedijatrice pa provjerili. Zakaj mu drzis glavu, sto ti klize? Ja ti mu ne drzim glavu, ali ga stavljam s tetrom unutra da mi ne sklizne. Prvo ga nasapunam na prematalici i onda s tetrom unutra. Ali moras znivelirati kilazu na 0 zbog tetre. Da, za temp moras izmijesati vodu. Ja prvo stavim vrucu pa s lavorom dolijevam hladnu do 37. Ali sam prezadovoljna tom kadicom. 

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sundi

    summerchild

    Jel ima netko za preporuku za pedijatra u Dubravi, Dubec, Maksimir? Nismo bas sretni trenutnim odabirom, sestra je odlicna, ali doktorica..
    Pescenica? Mi smo kod doktorice Dvorscak
    Jel ima neko iskustva s dojenackim aknama?

    Meni su patronazna i pedijatrica rekle da su te akne od mojih hormona i da samo brisati sa vodom ili kamilicom.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Te bijele tockice, akne, su ti od tvojih hormona. Ja sam ih pustila i nestale su do 2 mjeseca. 

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    E fakat ne valja nis hvaliti. Sad mi nije pokazivala cijeli broj kilaze. A mislim da je tomu tako jer smo neki dan smocili display:( mozda si i ti smocila MalaRuzice? Tako sam isto pohvalila stolicu malog, pa eto preksinoc cijelu noc nije kakao. Cijeli paket suhih sljiva sam morala pojest jucer da bi sinoc toliko usmrdio, da sam se probudila s migrenom. 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Sundi

    summerchild

    Jel ima netko za preporuku za pedijatra u Dubravi, Dubec, Maksimir? Nismo bas sretni trenutnim odabirom, sestra je odlicna, ali doktorica..
    Pescenica? Mi smo kod doktorice Dvorscak
    Jel ima neko iskustva s dojenackim aknama?
    Meni su patronazna i pedijatrica rekle da su te akne od mojih hormona i da samo brisati sa vodom ili kamilicom.

    A kad ju okupas jel joj namazes liceko s uljem. Ja ju cjelu natrackam s tim pa mozda i od toga.. 

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sundi

    summerchild

    Sundi

    summerchild

    Jel ima netko za preporuku za pedijatra u Dubravi, Dubec, Maksimir? Nismo bas sretni trenutnim odabirom, sestra je odlicna, ali doktorica..
    Pescenica? Mi smo kod doktorice Dvorscak
    Jel ima neko iskustva s dojenackim aknama?
    Meni su patronazna i pedijatrica rekle da su te akne od mojih hormona i da samo brisati sa vodom ili kamilicom.
    A kad ju okupas jel joj namazes liceko s uljem. Ja ju cjelu natrackam s tim pa mozda i od toga..

    Ne, rekli su mi s uljem samo suhe dijelove (ima po nogicama i ponekad na trbuhu di mu se guli koza od suhoce) i to nikako cijelo tijelo jer oni jos disu kroz kozu. Mozda joj zacepis pore na licu. Nama kamilica smiri kozu i par puta sam mu sa svojim mlijekom namazala i sljedeci dan bude skoro cisto lice.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Trenta

    E fakat ne valja nis hvaliti. Sad mi nije pokazivala cijeli broj kilaze. A mislim da je tomu tako jer smo neki dan smocili display:( mozda si i ti smocila MalaRuzice? Tako sam isto pohvalila stolicu malog, pa eto preksinoc cijelu noc nije kakao. Cijeli paket suhih sljiva sam morala pojest jucer da bi sinoc toliko usmrdio, da sam se probudila s migrenom.

    Mi ne kakamo već 4 dana. Šljive ne pomažu. A raspitala se u doktorskim krugovima, vele normalno je da do 7 dana ne kakaju (imamo 3mj.)...

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala Trenta!
    Nakon koliko su vam bebaci poceli dobivat na tezini? Moja danas ima 6 dana, od jucer do danas izgubila 10 grama, patronazna zabrinuta, uvela bi adaptirano


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.