Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Charmed

    Cure imate vi vreće za spavanje spremne za jesen/zimu? Ja se razmišljam kupiti jednu, jer moja mala toliko radi nogicama da skine bilo kaj stavim na nju.

    Mi dobili tako jednu vreću za jesen/zimu jer imamo isti problem kao i vi sa stalno golim nogicama. Vidjela ima u KIK tih vreća povoljno, pa mogu komotno zamijeniti one extra skupe u baby trgovinama 

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Evo ako mogu da se pridruzim I ja ovoj grupi :)Eliza stigla u 2:15 jutros nakon 18 sati trudova. Duga 51cm teska 3320kg. 
    Prica stize nakon par godina terapije nazalost :)

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Matie, pa dobrodošla nam;) žao mi je što je bilo tako teško, al bude brz oporavak, budeš vidjela ;) Uz naša zlata sve se brzo zaboravi...
    Ofnice, mi imamo komodu s kadicom u dnevnoj, ali nisam ga nikad tu kupala, mi se kupamo u kupaoni u najobičnijoj kadici sa stalkom metalnim, a previjam ga na podlozi za prematanje na vešmašini/sušilici... Tak je meni najzgodnije, a kad mi muža nema, prvo s pomognem sa lavorom da izvadim van vodu, a onda ostatak izlijem u kadu(da mi nije preteško). Da, vreću ćemo i mi trebati jer lamatamo nogicama sve u 16 :D

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    I meni se cini da cemo mi uzeti stalak samo me zanima jel bi on stao u kadu jer nemam mjesta u kupaoni. Jer kada mi je onak zaobljena pa ne znam kak bi stalak stajao i jel bi mogao izguliti kadu. Bilo bi super kad bi neka od vas to mogla uslikati ako imate kade da testiramo kak bi to bilo...


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja vec imam dvije vreće koje sam dobila i stavljat cu ga u njih čim zahladi. Meni malac vec sad pajki i dugoj pidžamici sa stopalima i to na moru, uopce mu nije vruce jer su noci bas svježe. 


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    I meni se cini da cemo mi uzeti stalak samo me zanima jel bi on stao u kadu jer nemam mjesta u kupaoni. Jer kada mi je onak zaobljena pa ne znam kak bi stalak stajao i jel bi mogao izguliti kadu. Bilo bi super kad bi neka od vas to mogla uslikati ako imate kade da testiramo kak bi to bilo…


    Ja sam na moru do iduceg pon pa ti ne mogu slikata al probat cu dočarati :)Kada nam je zaobljena slična ovoj:
    http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/kupaonski-namjestaj/kada-kupaonska-160-70-camargue-slika-84197601.jpgA stalak u njoj ovakav
    http://www.ishop.rs/upload/thumb800/0174/021830%20Bertoni%20Ostalo.jpgStalak ima one plastične nastavke na nogama i nisam primijetila da se išta grebe i sve skupa čvrsto stoji u kadi :)

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Mame ja imam nekoliko pitanja ☺ 
    Spavaju li vase bebe na ledima ili na boku. Citam da je sigurnije na ledima, a Jan bljucka pa ga se bojim staviti na leda. 
    Jesu vasi malci dugo budni? Nama je jucer bilo tjedan dana i budni smo po sat i pol do 2. 
    I koliko dugo treba da savovi zarastu. Mene jos peku i ne mogu sjediti. Popucala sam dosta po lijevom guzu. Spricam octenoseptom.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Kiara, to su bapske da se dijete moze tak ugusiti. Svjetska zdravstvena organizacija preporucuje spavanje na ledjima, ono je najsigurnije i nema ni jedan poznati slucaj da se beba ugusila u vlastitoj bljuvotini dok je spavala na ledjima. Moj nikad ne spava da mu je glava prema stropu i tako, uvijek mu je na stranu. Ako imaju zuticu onda duze spavaju i treba ih buditi da jedu. Npr. moj je imao tu "fizioloski zuticu", mislim da se tak zove. Ona ne zahtjeva nikakvo lijecenje i suncanja jer je benigna, ali sam ga budila - pogotovo nocu, da jede. Majcino mlijeko je jako lagano i probavi se u roku 1,5 sat - 2 i mala beba zato treba jesti svaka 2 sata jer inace spava gladna i mrsavi.


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Matie cestitam!! Bas si me iznenadila :) Jesi to rodila tocno na termin? Puse Elisi :)


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Tnx Charmed! Morat cu izmjeriti širinu kade pa da vidim jel bi mi pasalo. Ali super zvuci.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.