Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure kako vi kupate svoje bebe? Mi smo do sad kadicu stavljali na veš mašinu, ali kako je mali sve veci i teži, morat cemo nekako drukcije. Kad bih kadicu stavila u svoju kadu, problem mi je sto sam sagnuta i lako bih se mogla poskliznuti. Kad nam je bila patronažna u početku, kadicu s vodom smo stavili na stol u blagovaonicu, ali bome mi je to tlaka stalno teglit kadicu s vodom po stanu pogotovo sto je mali počeo lupat s nogama dok se kupa i onda te vode ima posvuda...zato bi mi najbolja opcija bila kupaonica. Kako vi to hendlati?


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mi imamo metalni stalak na koji se stavi kadica. Spas za kičmu i na njega ide manja i veća kadica (univerzalan je).

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    I stavili smo ga u kadu. 

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Mi ju kupamo u sobi na stoliću iz Ikee koji za zapravo dio garniture za balkon, ali meni je sada pomoćni za njene stvari. Ali ona je mirna i ne pršće (još), a dragi nosi vodu prije i poslije. Ako smo same okupam ju ispod pipe u tuš kabini, mi nemamo kadu.

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Nama danas bio tezak dan...cini mi se da su ju zubici poceli zezati.. (braci su prvi zubi izbili vec s 4 mjeseca) Cijeli dan smo imali problema s hranjenjem. Cim primi cicu u usta, pusti ju s bolnim izrazom lica i pocne plakati. Bas mi ju je zao! 
    A kak se nije mogla najesti, tak nije mogla ni spavati, i dan je uglavnom provela na rukama. Sad je napokon zaspala nakon sto je uspjela malo bolje pojesti..

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Mi smo stavili stolic u kupaonu na kojem ju inace prematamo, a kad ju idemo kupati na njega stavimo kadicu, a prematamo na ves masini.

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Maslacak bas je pravi mali frajer 😍
    Anjaaa cestitam, lijepo ime ste odabrali

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala vam! Ofnice da, ti si nam predlozila to ime i nama se odmah svidjelo :)


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed, kak vam stoji taj stalak u kadi? Lijepo čvrsto? Jel postoji mogućnost da se kada ošteti ili da sklizne stalak? O tom sam i ja razmišljala ali ne znam kak bi stalo u moju kadu...Ajde stavi pliz sliku ako mozes, kak to kod tebe izgleda. Tnx


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Anjaaa hehe, eto neka korist i od baba s foruma! 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.