Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Uglavnom hvala vam za savjete i misljenja. Zato smo tu 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Eloa

    Hehe, moj jede od 100-150ml kak je kad raspoložen.Mislim da ne pojedu ni s godinu dana 300ml jer tad već svašta drugo ejdu pa nemaju potrebe za tolkom količinom mlijeka..
    Moj savjet je da smanjiš po obroku 10ml, i tak probaš jednom na tjedan smanjit 10ml, pa drugi tjedan još za 10ml, i da ovo s vodom je super savjet.
    Maslačak, divno je odjelce
    Jel vi šta spremate u zamrzivač od namirnica za zimu? Taman kad ćemo počet s dohranom neće biti ničeg zdravog u trgovinama pa ja sad kupujem sve domaće…Do sad sam pospremila marelice, višnje, breskve, šljive, kruške, šparoge i sad evo letim na plac po tikvice

    Ma ne znam... malo mi zvuči 40 g, ali neću ništa napraviti vezano uz to dok mi pedijatar nešto ne kaže (a nije ništa rekao). Znam samo da neke bebe ne rastu svaki tjedan isto i da su tablice samo okvirne. 
    Što se tiče hrane, nisam ništa spremala ni neću. On će 6 mj. navršiti krajem studenog, znači prosinac: kruške, jabuke, korabica, tikvica, buča, batat. Toga svega ima osim tikvica. Onda siječanj, veljača: banane, marelice, breskve, šljive, trešnje, mrkva, krumpir, mahune, brokula, cvjetača (naći će se bar pola toga). Treba uvesti i žitarice i meso. Ja imam kunićevo meso smrznuto i maline. Uvodi se 1 namirnica tjedno, tako da mj. se može uvesti samo 4 namirnice... a za početak ih ima 11 koje se mogu uvesti u 6. mjesecu.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Kokice, mom fali pol kile da udvostruci kilazu, a otpusnu je već udvostrucio. Glavno da je tebi lijep i skladan. Ja bi radije da moj ima i 10 kila, a da nema problema s bronhitisom... hoću reći: da ima i gorih stvari od buckaste bebe.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ovdje sam nasla tr podatke o dohrani: https://m.facebook.com/notes/mlade-majke-i-trudnice/vazno-vazno-vazno-ishrana-beba-po-pravilima-szo-svetske-zdravstvene-organizacije/1638362183047076/


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Eloa probaj pogledati za odjelce u ducanu Magro u Sracincu. Cula sam da tamo prodaju tako nesto a i vidjela na Facebook stranici.
    Ja ne zamrzavam nista jer ne volim okus voca iz zamrzivaca, kupovat cu mu u ducanu kad dode za to vrijeme. Ionak ne pojedu jako puno pa cemo to uzeti bio ili ono malo skuplje s nadom da je i bolje kvalitete.

  • anaaa24

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Meni je pedijatrica rekla da u prvoj godini dana ne postoji gornja granica koliko dijete dobiva na kilaži. Moj je iz bolnice izašao sa 3300g a na prvom pregledu s mjesec dana je imao 4900, ona je izračunala da otprilike dnevno dobiva 40 g, al kao prosjek je 20-25 g otprilike. Ja ga dojim, u mjesec ipo je 2 puta dobio ad. 

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu
    ja san ovo odjelce za krstenje dobila na poklon i svidja mi se, samo mislin da ce mu bit veliko a Neman racun da zaminin za drugo.  Nadan se da ce za misec Dana narast dovoljno za odjelce da nebude preveliko hehehe
    ja san ovo odjelce za krstenje dobila na poklon i svidja mi se, samo mislin da ce mu bit veliko a Neman racun da zaminin za drugo.  Nadan se da ce za misec Dana narast dovoljno za odjelce da nebude preveliko hehehe

    mi smo ovo dobili Na poklon, meni se svidja, malo mu je veliko al Nadan se Jos kojem centimetru do 01.10 😁

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ma mi sad spremamo jer mi je bolje da  jede domace   s vocnjaka mojih starci i  s placa od starih bakica,nego u zimi svjeze iz ducana.jednom sam vidjela kak sve spricaju u trgovini s nekim sredstvom i pitala trgovku zasto to spricaju i nije mi htjela reci. Od onda fakat iz trgovine uzimam samo sezonske namirnice i to sam ako je nuzno i ak ne stignem do placa,ili ne dobijem od mojih.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    I ja volim kupiti od bakica na placu..zao mi ih je a i znam da je kod njih sve domace.nema kemije

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Cure imate vi vreće za spavanje spremne za jesen/zimu? Ja se razmišljam kupiti jednu, jer moja mala toliko radi nogicama da skine bilo kaj stavim na nju. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.