Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kokica Moj sinek je bio rodjen sa 4500 grama!Sa dva mjeseca je imao ccs 7 kg_a sa 4 mjeseca 9 kila!Bio je velik i jak,a bome i zdrav!Nije bilo sala kod njega!Sa godinu dana je poceo rasti u duzinu i sve zo sto je bucmasto na njima jednostavno ode u tu duzinu!Bio je na ad-u!Pedijatar nikad nista nije rekao vezano uz tezinu!On je i dandanas jednostavno jak i nabijen,pravi je decko!Evo,Eloa ga je vidjela,ak se sjeca jos i nije debeo niti nezdrav!Hocu ti reci da mu das jesti koliko trazi!Meni su isti sa strane savjrtovali da mu smanjim ,da ga prevarim da vodom!Vjeruj mi,ne mozes ih prevarit!Ako mu i smanjis kolicinu on ce traziti sigurno!Moj muz je 197,ja sam 177_brat mi je 195...Ima i to veze..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    *muz je 187

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Da mamika,sjecam se ih naravno da,velik je i oravi decko al nije debe, ni priblizno tome.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Eloa

    Da mamika,sjecam se ih naravnoda,velik je i oravi decko al nije debe, ni priblizno tome.

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Charmed ja sam uzela u mülleru vrecu, mozda ima i u Hrvatskom mülleru..meka kao dusa 
    Ni debela ni tanka

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Charmed ja sam uzela u mülleru vrecu, mozda ima i u Hrvatskom mülleru..meka kao dusa
    Ni debela ni tanka

    Istražit ću,thnx 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo me curke! Pravi mali frajer!
    Mamino sunce!
    Prespavao sve


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Netko me pitao za odjelce,baby center. Kuma kupila. Nisam stigla sve ni citat.. budem sutra.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo jos jedna iz crkve!


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Maslacak, divan je malac! Ja se sve bojim kak ce moj izdrzati taj crkveni dio, sam da nije vika non stop...heheh

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.