Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    A bas je pravi mali frajer! Super da je sve dobro proslo 😁

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Aaa divan je... gospodin mali, uziva... Cestitan van na primanju sakramenta.. 😙😙

    A.M

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Joj Maslačak, predivan je 

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da javim i tu da sam rodila 30.8. malu Doriu, 3400g 50cm. Porod je bio induciran, trajao cca 3 sata, primila epi koja nije pomogla bas, nisam rezana ni sivana. Trenutno se borim s prepunjenim sisama i cijeli dan mi se vrti oko dojenja, masiranja, toplih obloga i sl.


  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    I mi smo uzeli u babycentru. 
    Mene takoder strah da ce urlati cijelo vrijeme u crkvi. 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Mrva,jel to mali andeo? Kolko dode?

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Eloa

    Mrva,jel to mali andeo? Kolko dode?

    Je, mali andeo. 280 kn. Nema bas velicina, sve su veliki brojevi. Ovo je 56, malo mu je veliko. A bodice nosi neke vec 62 tako da sve ovisi o proizvodacu i modelu. 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Anjaaa cestitam! Samo masiraj cike i izdajaj... eee drago mi je cuti da ste uzeli ime Doria, ako se ne varam to smo ime tu na forumu predlagale, meni je prekrasno! 


  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Maslacak,prekrasan je!Bas pravi mali gospodin!Mi smo malu krstili kad je imala 20 dana jer je m isao na brod pa smo tili to prije nego ode. Sve proslo super!Anja, cestitam ti na maloj Dorii!

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    mrva, takvo bismo i mi htjeli naručiti i super što si mi rekla da je veći model...moj je sad između 62/68pa ću onda valjda uzet manji, al opet krštenje je tek 24.09. :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.