Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Lagertha

    A da, dosta je i do građe. Meni je mojogroman, ne znam koliko točno ima cm (nosi 68) i ima 7100 i jedna ženska na plaži je rekla kako su njene cure bile puno veće s 3 mjeseca. Ta žena je jako visoka i vjerojatno joj je muž još veći ili tu negdje kao ona. Mi nismo jako visoki, ali meni se čini da je beba čak iznad prosjeka po ovim tablicama sa neta…. al uglavnom me baš briga jer sam zadovoljna kako raste i napreduje.
    Ako ti Kokice misliš da je ok prirast težine tvoje bebe, to je tvoja stvar no pitala si nas za mišljenje pa sam ti ja rekla što bih ja napravila na tvom mjestu. Pedijatri su uglavnom stava da isključivo dojene bebe ne mogu biti predebele, a da se bebe na umjetnoj hrani treba kontrolirati. Možeš možda mrvicu smanjiti, tip 50 ml po obroku i to je to…

    Lagertha,te tablice su okvirne,i njih se netreba drzati!
    Npr,mi s malom dosli na sistematski s 18 mj..imala je tad 84 cm,i 9200 kg. Po kilazi je ona ispod prosjeka,ali sto kaze njen pedijatar nije ni neuhranjeno ni mrsavo dijete,ima obrascice,ima nogice..nemozes joj nista kad ona sve istrci,od kad je peohodala nije stala!
    I dojene bebe mogu biti itekako predebele,ja u okruzenju imam dvije takve..
    Kokica,ako mali jede po preporucenom,nemoj nista smanjivat,samo ces ga unervozit jer je naucen toliko jesti..i ne brini,sad ce sve sporije sobivat na kilazi!


  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Mali je danas povratio u mlazu i prilicno sam se zabrinula,kao da je izbacio sve sto je pojeo,inace bljucne po malo ali.ovo je danas bas bilo dosta,da li se nekome desavalo? Cijeli dan je uspavan neznam da li ga je to moglo iscrpiti

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Manuela i meni je tak, i sad nista ne curi.
    Cure, za kukove, nama je u otpusnom pismu pisalo s 6-8tj kontrola kod ortopeda (rodilište sv duh)

    joj, njemu vise curi sad iz ove bocice nego iz aventove, zadnja tri Dana je strasno nervozan, sad Neznan da li je do bocice Ili ne.
    cure sta mislite da li bi bio zbunjen da ga hranin Sa dvi razlicite bocice? Mislin da ga sad dva Dana vratin Na aventovu pa da Vidin oce bit manje nervozan.

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Znam da ulijecem,al me zanima jel neka ima slicno iskustvo. Pupak otpao prije 10 dana,i svaki put kad cistim jos ima malo sukrvice unutra. Patronazna bila,rekla da je super pupak da to samo treba cistiti sterilnim komp.i octeniseptom. Malo sam zabrinuta ipak.

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    evabeba

    Znam da ulijecem,al me zanima jel neka ima slicno iskustvo. Pupak otpao prije 10 dana,i svaki put kad cistim jos ima malo sukrvice unutra. Patronazna bila,rekla da je super pupak da to samo treba cistiti sterilnim komp.i octeniseptom. Malo sam zabrinuta ipak.

    to ti je Normalno, I mome bilo par Dana nakon sta je otpa pupak, samo cisti Kako ti je rekla, ja san jos Na to sipala tyrosur prasak I sve je super.sanjalica I moj je Danas pospan bas, mozda je do vrimena 🙂

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nama je krstenje 01.10 😁  dobila san I odjelce vec.
    U cemu vi planirate krstit svoje bebice?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ma znam Maslacak da su te tablice okvirne, ono... muz i ja smo oducili slusati naseg pedijatra po pitanju toga, kao i ti sto slusas.... vjerujem da ti je rekao da je mala premala i premrsava te da moras promijeniti nacin ishrane bi nesto napravila. Isto tako kad pedijatar kaze da je dijete predebelo, upises ga na sport, smanjis slatkise, sokove ako pije... S bebama je malo teze, ali isto ne treba ignorirat pedijatra po mom misljenju.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Mali je danas povratio u mlazu i prilicno sam se zabrinula,kao da je izbacio sve sto je pojeo,inace bljucne po malo ali.ovo je danas bas bilo dosta,da li se nekome desavalo? Cijeli dan je uspavan neznam da li ga je to moglo iscrpiti

    Normalno je ak to ne radi stalno :)

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Charmed

    Sanjalica23

    Mali je danas povratio u mlazu i prilicno sam se zabrinula,kao da je izbacio sve sto je pojeo,inace bljucne po malo ali.ovo je danas bas bilo dosta,da li se nekome desavalo? Cijeli dan je uspavan neznam da li ga je to moglo iscrpiti
    Normalno je ak to ne radi stalno :)

    Moj je tako do sad vec 2, 3 puta. Jede i jede i kad ga podignem u mlazu van. I onda najcesce jos nakon toga stucanje

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ma da a uostalom i mi smo svi razliciti. Razlicitih velicina i oblika. Npr ja sam 180 sto je iznad prosjeka za zenu. Moj bebac nije debel on je cijeli veliki i jaki ali nema bas sala. Sad cu mu stvari za hladnije vrijeme morati kupiti br 80. Probat cu kako mi je pedijatrica rekla pa cemo vidjeti. Mi cemo vidjeti za krstenje ovisno o tome kad ce na operaciju kile. Voljela bih prije zime krstenje obaviti. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.