Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Eloa

    Moj je roden sa 3.600,sad je nekih 6.500.
    08.09. ce biti tri mjeseca,a roden je kao nedonosce mjesec dana prije. Mislim da nece udvostruciti tezinu, al ce biti blizu toga. I ne mora udvostruciti jer on sad vec pravi bucmasti decko i ne mora biti deblji jer ce biti debeljuco

    Eloa, vidim da si i ti rodila mjesec dana prije termina. Kako stojite sa vježbama, jeste možda krenuli? Mi smo obavili neuropedijatra i sad čekamo pregled kod fizijatra, ali dobili smo temin tek za početkom 10mj, ona će tada biti 4mj, korigirano 3.

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Tj otpusna nam je bila 3400 a rodili se s 3600

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Neva, na koje vježbe misliš? nije nam do sad nikakve vježbe pedijatrica prepisala.... iako ja mislim da ćemo trebati nešto jer je hipertonus po mojoj laičkoj procjeni... morat ću joj to napomenut... dala nam je samo papir s vježbama koje da radimo kod kuće...
    Cure, jel vi furate klokanice? Kakvo imate iskustvo s njima?jel vole malci biti u njima?Ja sa svojim doma ništa ne mogu učinit jer bi stalno bio na rukama, i odlučila sam se za klokanicu da mogu nešto napravit bar...Moj muž i ja jako volimo planinarit i zbog toga sam također htjela klokanicu.  
    Jučer sam naručila sa stranice Carriers by freda i jedva čekam da stigne :)

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Eloa, mislim na neurorazvojne vježbe na koje moraju ići sva neurorizična djeca, tu spada sva nedonoščad bez obzira imaju li neke posljedice od poroda/ trudnoće ili ne. Nama pedijatrica ništa nije dala da doma radimo već nas je poslala u postupak za te vježbe. Sa koliko si ti tjedana rodila? Ja sam 36+1. Neuropedijatar je rekao da je za njenu korigiranu dob sve ok, sad čekamo nastavak.

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Moj 1200g za mjesec dana. Samo što eto on nije dojena već Novalac beba. 

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Uh sorry ja kasnim sa komentarima, tek sad vidim da smo na drugoj temi

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Eh da, i ja bi neku nosiljku, ali ipak sam odlučila pričekati pregled kod fizijatra i tamo pitati da li smije već sada u nosiljku, koja bi za nju bila najbolja, na što posebno obratiti pažnju i tako...

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    neva, ja rodila s 36+1 isto...nije nam ništa spominjala..valjda tek to planira..ja si sve mislim da ona ne spominje ni cjepljenje ni ove vježbe jer ionako imamo ophode po zagrebu u bolnicama zbog bubrega pa će nasmožda sad u početku poštedjet,ali svakako ću je ja pitati na sljedećoj kontroli...

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    LittleG

    Uh sorry ja kasnim sa komentarima, tek sad vidim da smo na drugoj temi

    Ma ne kasniš 

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Eloa

    neva, ja rodila s 36+1 isto…nije nam ništa spominjala..valjda tek to planira..ja si sve mislim da ona ne spominje ni cjepljenje ni ove vježbe jer ionako imamo ophode po zagrebu u bolnicama zbog bubrega pa će nasmožda sad u početku poštedjet,ali svakako ću je ja pitati na sljedećoj kontroli…

    Mi smo se i cijepili već. Ali iskreno, za te vježbe samo mi malo forsirali i pitali sami 2-3 puta prije nego nam je dala uputnicu jer nam je dr na pedijatriji rekla da se mora ići i da se može krenuti već sa 2 mj. Kad već mora ići htjela sam što prije početi pa ako i ima nešto za ispravljati da što prije krenemo jer sam čitala da što su manji lakše ih je naučiti i ispraviti. I sad dobro da jesmo forsirali jer se sve čeka po 1-2 mj, da smo krenuli u postupak kasnije ko zna sa koliko bi počeli sa vježbama, ovako se nadam da ćemo do njenog 5.mj početi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.