Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Kokica

    Ofnice kad kihne izadje mu šmrkljić. A vjerojatno ih ta fizioloska rastopi.
    Llamaface drzi se.
    Mi cemo morati na operaciju kile jos ne znam kad tocno i najveci strah mi je da necu moci biti s njim u bolnici stalno pogotovo jer na zalost ne dojim
    Gdje ima kilu?

    Na preponi.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Uf kakva neobična noć..dakle, legli smo kao i obično i pri tome se najeli kao i obično(cca 120ml majčinog mlijeka)... Ustao je prvi put u 1h, što je neobično jer se diže oko 3h kad se tak najede prije spavanja.. i bio plač, ja odoh grijat mlijeko, stavila mu 120 ml AD-a, i počnem ga hraniti, ništa..ne želi... guram mu, premještam ga,njemu se spava, da bi pojeo tek 50 ml trajalo je skoro sat vremena...reko odustajem..opet se on probudi za 2h, što je opet neobično za njega,ali kak je prije pojeo jako to sam očekivala, plač, vika, i odoh ga ja premotati, dođemo natrag u krevet, ugrijem mu hranu, opet AD i opet on neće, ali sad neće ništa, ni kapi...Velim mužu neg ga preuzme da mu odem dati svoje netom izdojeno mlijeko, mislila sam možda nešto ne štima s dohranom(taman smo kupili novu kutiju)..Ma kakvi, neće on ni moje mlijeko-pojeo tek 20ml...Opet bili budni kojih 40 minuta...i sad za kraj, opet se on budi u 6h, muž ga hrani, opet s teškom mukom pojeo samo 50ml.... Šta mu je? Jel imala koja takav slučaj da se dijete budi, a nije gladno? Znači ovu noć je on ukupno pojeo kojih 100ml, a inače samo u jednom obroku oko 3h pojede i po 150ml!

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Sundi tak je i meni bilo, drs se! Eloa, moazda se muci pokakqat?


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Lagertha, a možda, nije dva dana sad kakao..ali nije prije, pa ga nikad to nije mučilo...i ne izgleda on kao da ga nešto muči..nezz

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Zubi? mozda nocas bude opet ok... 


  • tmr28

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Sto se tice uzv kukova mi to obavili kad je mala imala 4 i po tjedna...vec tad je to bilo razvijeno pa nam je receno samo kod svakog drugog povijanja da joj rasirimo nogice 10ak puta...poslije bili kod pedijatrice pa ju pitala dal trebamo kontrolno i kad je vidla nalaz rekla je da netreba da je sve ok...

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Meni su rekli da se uzv kukova radi izmedju 6-8 tjedana, tako mi je receno i u bolnici i patronazna.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Manuela i meni je tak, i sad nista ne curi.
    Cure, za kukove, nama je u otpusnom pismu pisalo s  6-8tj kontrola kod ortopeda (rodilište sv duh)


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa probava? Moj je isto slabije jeo dok se nije pokakio. Jesi ga na trbuh stavila mozda da tak proba zaspati?


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    evo, malo je bio pokakani ujutro i sad ujutro je dalje normalno jeo, tako da je možda bila probava u pitanju ;) vidjet ćemo ovu noć

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.