Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Mi smo isli privat ma uzv kukova u polikliniku terapija. I same pohvale. U Klaicevoj su mi dali termin 31.10., a ma salati su upisivali za rujan kad sam ih kontaktirala. Uglavnom doktor je pregledao kukove, sve moguce zglobove da vidi fleksibilnost. Rekao kad ocekivati sjedenje, puzanje, hodanje da ne dizemo paniku ako ne bude kako vidimo po knjigama i susjedima. Kakve cipelice uzeti za hodanje. Ma doktor je za preporuciti.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Curke koje imate bebace 3 i vise mjeseci jesu li vam bebe udvostrucile porođajnu tezinu?

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Kokica

    Curke koje imate bebace 3 i vise mjeseci jesu li vam bebe udvostrucile porođajnu tezinu?

    Moja puni 3 miseca4.9.. ima 7kg rodena sa 4210 OT4000kg.. tako da nije jos..a pregled nam je srecinom miseca pa cemo vidit.. 

    A.M

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mi ćemo 6.9. 3mj i izašli smo sa 3490 a nedavno smo mjerili amaterski doma vagom pa ispada 5600 cca. Što spada u prosjek.

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Mi smo sa 11.tjedana udvostručili porođajnu težinu, sutra joj je 12 tjedana. No, ona je nedonošče rođeno sa 2250g, s tim da je u bolnici pala na 2050g jako teško i sporo je napredovala tako da smo doma išle 17. dan. Borbu smo nastavile doma i na pedijatriji i onda je u 1mj dobila 1,5kg.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Moj nije i ne mora. Do 4. mjeseca sigurno hoce, a za dojene bebe je ok da do 6 mj udvostruce, a do 1 god utrostruce. 


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ja se s tim uopce ne zamaram.. glavno da je on zdrava i zadovoljna beba i da lijepo jede.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Moj je roden sa 3.600,sad je nekih 6.500.
     08.09. ce biti tri mjeseca,a roden je kao nedonosce mjesec dana prije. Mislim da nece udvostruciti tezinu, al ce biti blizu toga. I ne mora udvostruciti jer on sad vec pravi bucmasti decko i ne mora biti deblji jer ce biti debeljuco

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Uf mi smo dosta debeli, 19.9 nam je 3mj a vec imamo 6500, a rodili se sa 3400. Vec i ovak je tezak za nositi, nadam se da necemo jos puno dobiti do 3 mj. 

  • AnaFit123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moj dobio kilu i 700 u mj dana.....

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.