Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Iz mog iskustva puno lakse je drugo dijete stavit da spava na trbuhu 😂 S prvim djetetom sam u pocetku slusala sve koji su govorili da bebe trebaju spavati na boku (a mama mi je odmah govorila da ga stavim na trbuh da ce bolje spavati). Rezultat toga je bio da je mali prvih mjesec-dva po danu htio spavati iskljucivo na meni. Cim bih ga spustila u krevetic, poceo je plakati. Nisam nista stizala napraviti po kuci, al sam se tjesila s tim da je dobro spavao svaku noc, pa bar nisam bila neispavana. Kad sam konacno odlucila stavit ga spavati na trbuh preko dana, preporodila sam se 😆 
    A malu sam stavila na trbuh preko dana skoro pa odmah. I spava predobro i po danu i po noci 😎
    Vecini beba to pase. Ne treba brinuti oko toga, samo malo pripaziti da je na dobroj podlozi i da je plahtica dobro zategnuta.

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Liamaface, drži se, znam kako ti je.. Nek te tješi činjenica da nije nikaj gore od rotavirusa, da će ubrzo proći i da je to najbolje za dijete.. Ti se samo izdajaj sad za to vrijeme što je više moguće. 
    Kad smo kod rotavirusa, jeste vi cjepile djecu protiv toga? Sve ste plaćale cjepivo? Sjećam se da je jednom netko napisao da nije potrebno plaćat, da ide preko HZZO, samo više ne znam tko...
    Moj Jan obožava spavati na trbuhu, u početku ga nisam htjela stavljat, ali zbog grčeva sam morala.. Kad spava na trbuhu, po danu popodne spava i do 4 sata, a kad ga stavim na bok samo sat-dva... Kroz noć je i dalje na boku...
    Što se tiče dude varalice, ja je u početku nisam htjela davati, no nakon dva-tri tjedna sam mu htjela dati da ga umirim, ali ne želi je... Ponekad sam ljubomorna kad vidim mame kako uvale djetetu varalicu i dijete je prihvati 
    Ja svojeg većinom još više razljutim kad mu pokušam uvaliti dudu

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Llamaface, nadam se da ce bebac brzo ozdraviti! Bas je grozno kad ne mozes biti stalno s njim..
    Summerchild, mi smo isto jako brzo dobili termin na Salati. S time da nas je doktorica probala naruciti kad nam je davala uputnicu, ali joj je program prvi slobodni termin na Salati nudio tek u rujnu. Rekla je nek odemo tamo s uputnicom jer tako mozemo dobiti i raniji termin. Svekrva otisla, dobili termin za srpanj. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ja Davidu 3× na dan spricam u nos sterimar i onfa nakon par min kad balci omeksaju obicnom onom q sve izvucem. Sa fizioloskom to nikako nisam mogla postic.Sanjalica mi imamo cesto takve faze, nekad spava cijeli dan budi se samo sisat a nekad se probudi u 8 i navever do 10 nema spavanja. Isto kao i odrasli, nekad smo i mi pospani a nekad ne ;)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Nama duda pali 3 min. Ako  moja papa ruke uglavnom zeli i cicu... ja imam malog gladusa.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Summerchild ne treba ici osobno se naruciti, moze se mailom...
    http://www.mef.unizg.hr/ortopedija/o-klinika-obavijestibolesnici.htm


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sundi, vidjet ces s 3mj...ruje si non-stop u ustima, a nije gladan, to je sad faza u kojoj istražuje svijet oko sebe tako da sve tepa u usta...i lagano si počinje češkati desni jer je počeo puhati baloncice...nece valjda zubi uskoro? Znam bebu koja je dobila prvi zub s 4mj. Uglavnom, prsti su non-stop u ustima, jako su mu slatki hihi 👶🏼😂


  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Hvala curke :)

  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Cure,u osjeckom smo kbc-u..neamo pojma na kraju sta mu je,jos nam nista nisu rekli a izboden je kao tabla za pikado.



  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnice moja vec duze vrijeme puse baloncice i gura ruke u usta, ali to ne treba znaciti da budu zubeki. Poznanici su maloj krenuli zubi s 2.5mj 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.