Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Trenta, ako ti je cica mekana to ne znaci da presusuje vec da ima gusce i masnije mlieko, kad je cica ogromna i napeta onda je puna vodenastijeg mlijeka, najcesce je takva ujutro.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Maslačak jel ti mali sam skočio na tih 170 ili su mu ti povećavala sama tjedno recimo. Moj mali nekad jedva popapa 120, vec izbacuje ranije dudu, međutim ja mu jos do kraja zguram tih 20ak ml da se ne baci i da duze bude sit. Srećom jos nikad nije povratio zbog tog moj hranjenja, da povrati be bih mu to davala "na silu". Imam osjećaj da cica, da bi bio jedan od onih koji se voli nacicavati.

    On je otpocetka jeo vise,znaci ja sam u startu izdajala po 40-50 ml,on bi trazio 60,pa sam mu poslije svog jos napravila bebimil da pojede..to mi nije steta bacit,ako kaj ostane-mozes probat. Kad sam pocela izdajati 80-100 ml,on je opet htio vise..2-3 dana sam mu produzivala to hranjenje na 4 sata,i sad je stalno uredno na 160-170 ml..zna se dogodit da pojede 130 i da moram bacit ostatak..ali rijetko..
    Probaj ga svaki dan po 10 min produzit,ali s kolicinom 120 ml,bar prva 3 obroka..vidjet ces da ce ti 4 obrok vec sam traziti vise..
    I pocni ujutro s tim..da se ne mucis po noci. Bit ce placa u pocetku,al 10 min nije puno..
    I bebe vole red,i rutinu,samo ih treba naviknut..


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Kiara nama su rekli na tecaju da dodjemo u bolnicu odmah ako ima svjeze krvi vise nego za 1 ulozak. Ako je tamna onda ne... moguce da te trudovi otvaraju i onda kako se otvaras tako malo krvaris. Meni su trudovi stali na cc 12 sati pa su opet poceli.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Kiara, nazovi rodiliste pa ih pitaj. Ja sam ih zvala par puta i uvijek su mi lijepo objasnili.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ofnice,kako ti podriguje? Kad je moj krenuo na 150 ml..dizala sam ga svaki 50 ml da podrigne..jer isto mislim da je to puno za njegov zeludac.. ako ga nebi podigla,onda i manje pojede,jer ga valjda taj zrak isto smeta...sad ga prekidam na pola da podrigne..i na kraju..ili ako naglo krene pit...onda vise puta.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pozdrav s kavice! Nas dvoje gustamo-seka otisla s tatom.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kiara,mozda je zapocelo!
    Ja sam krv vidjela na gacicama kad sam dosla rodit!
    A sluzni cep-imas vise varijacija..moze ispadat po malo,moze bit smedje,bijelo zuto,bijelo s crvenim zilicama...ispast odjednom..ili pomalo..
    Slazem se s Lageerhom,nazovi pa vidi sto ce ti rec.


  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Nazvala sam, valjda se sestra javila. A rekla.mi je da ne zna bez pregleda. Uglavnom krenuli smo u bolnicu, imamo sat i pol. Cudno mi je da ima toliko krvi a nema trudova

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Kiara sretno..samo opusteno.. i kad krene samo prodisi trud i misli da je to jedan trud manje i blize tbojoj bebici... SRETNOOO!!!
    joj kad vas cujen sa tin brojkama i izajanjem.. ja mislin da moja ne jede toliko.. jer par puta kad san se izdojila ona pojede 90-100ml. I to je to.. al ja saan to napravila svega par puta..ostalo samo cicamo.. svaka 2ipo do 3 sata.. i to je borba..mala ne voli sisu nikako...rijetko kad uzme bas papat bez natezanja i ljutnje... do neki dan je samo lezeci dojila... a sad evo ima 2 ili 3 dana..moran plesat s njoj i pivat joj dok papa da bi pojila.. jeli ko zna kad se sve to poslozi..ja ne znan sta znaci dojit na zahtjev.. ona priko dana bi mogla i 6 sati da ne jede i ne bi plakala smijala bi se i spavala jednako.. bas san umorna od natezanja s njom na cici..a mozda je i j.... taj moj prvi mlaz koji je preeejak..pa nekad ne uspijen iz vuc na vrime da se ne zagrcne.. ni sama vise nisan pametna..al ne odustajen od dojenja makar primala infuziju od iscrpljenosti i dojila.. 

    A.M

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kiara,sretno! Evo nadam se da ces se kuci vracat s bebicom!


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.