Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja sam po svojoj gin sad odradila drugu mengu (2.5 mj nakon poroda). Prva je bila smeđkasto crvenkasto u trajanju 2 dana, 3 tj kasnije crveno u trajanju od 3 dana. Na početku uvjek navodno raspašoj, a kad kako kome dođe je skroz individualno. Ja sam na zalost mislila da će ipak nesto kasnije :/Lidl ftw al otkrila sam Pepco koji je jeftiniji i ima ogroman izbor :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja nemam nikakav osjecaj dole u jajnicima.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Charmed i ja sam bila u Pepcu, ali pazi, ima puno robice koja nije 100% pamuk. Meni je to inace dosta bitno pa to uvijek pratim. Inace ima zgodne robice.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa i ja sam na negdje 4oj kutiji novalaca od poroda. To tvoja ljekarna daje nesto gratis? Koliko znam novalac ima samo u ljekarnama i u dm-ovoj ljekarni, u običnim dm-ovima nema.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Charmed i ja sam bila u Pepcu, ali pazi, ima puno robice koja nije 100% pamuk. Meni je to inace dosta bitno pa to uvijek pratim. Inace ima zgodne robice.

    Da ja sam uzimala samo 100% pamuk i našla sam dosta prealarkih bodića. Jedino mi je broj bio problem jer za ove male 62 skoro pa nema. Pa čim naltim na nešto odmah uzmem :P

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Cure odite u Namu po oblekicu. Cisti pamuk, hrvatski proizvodjac Neda Senj, bodici bez rukava 24 kn. Bolji mi je cak pamuk od onih iz Lidla. Jako prozracan!


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Vidis Lagertha, Nama mi nije pala na pamet...fala!


  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Lagertha

    MalaRuzica ja sam isla nakon 7 tjedana kod ginekologa privatno i sve mi je pregledala: vaginalno, ultrazvuk, stupanj cistoce… Sve je bilo ok i ja sam jos 2 tjedna poslije znala imati tragove smedje krvi na ulosku. Ako ti je krv svjeza i ako je imas jako puno onda radije odi u bolnicu.

    Trenta hvala na odgovoru.
    Vec tri tjedna zovem gin. ali se nitko ne javlja, vjerojatno su na god., a nije mi usput da odem pogledati, ali ako se ni sutra ne jave morati cu.Jer sada to vec lici na mengu a cudno mi je jer je proslo 6 tj. i dojim.
    Sada imamo novu brigu kakica nam je danas bila skroz zelena.A on puno jede i puno dobiva na kilazi, a to bi trebalo znaciti da mi je mlijeko prevodeno, ili?
    Kiara sretno 😀

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Bok cure, eto i nas :-) Nisam sigurna jesam li se i ovdje javila da je mali stigao u proslu subotu ili samo na ljetnim bebama. ;-)
    Imam par pitanja, jesu li vasi za prvog tjedna imali placljive epizode nalik blagom grcenju i plakanju prije kakanja? Mislim da to nisu oni grcevi i prerano je. Za to vrijeme radi grimase,lamata rukicama i stisce nogice prema gore. Danas je par dana imao stolicu i bez tog uvoda ali evo sad je opet tako. Inace je bas mirna bubica, puno spava i place samo ako je gladan ili bas uneredjen. 


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Lagertha kuzim sto govoris ali kad sam testirala lijevu izdajanjem na izdajalicu dala je samo 50ml. A prije je davala bar 80ml. Desna rastura do 180ml:) i jest vodenastija. 
    Charmed, jel dojis? (Zaboravih)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.