Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    gala_28

    Bok cure, eto i nas :-) Nisam sigurna jesam li se i ovdje javila da je mali stigao u proslu subotu ili samo na ljetnim bebama. ;-)
    Imam par pitanja, jesu li vasi za prvog tjedna imali placljive epizode nalik blagom grcenju i plakanju prije kakanja? Mislim da to nisu oni grcevi i prerano je. Za to vrijeme radi grimase,lamata rukicama i stisce nogice prema gore. Danas je par dana imao stolicu i bez tog uvoda ali evo sad je opet tako. Inace je bas mirna bubica, puno spava i place samo ako je gladan ili bas uneredjen.

    Gala,nije prerano za grceve. Moja mala ih je vec u bolnici imala 3 dan...a malom sam od prvog dana davala bio gaiu..pa su puno blazi..


  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Gala_28 ne zelim te uplasiti ali nama su grcevi krenuli s 10 dana:(

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Jel se kojoj od Vas desilo da su isoadaki nekakvi "komadi "iz Vas??
    Evo meni danas 14 dan  i odem ja na wc kad imam što i vidit nekakva "đigerica"po ulosku i još nešto palo u vodu. Ja se prepala da je posteljica,otišla na hitnu i on kaže da je sve u redu. Dao mi neke tablete...
    Jel moguće da je ona možda i bila To?
    Vidim sad kad je to prošlo da se ne osjećam loše..
    Uf...rade bi još jednom rodila nego ovo haha

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nora-Fora:-)

    Jel se kojoj od Vas desilo da su isoadaki nekakvi "komadi "iz Vas??
    Evo meni danas 14 dan i odem ja na wc kad imam što i vidit nekakva "đigerica"po ulosku i još nešto palo u vodu. Ja se prepala da je posteljica,otišla na hitnu i on kaže da je sve u redu. Dao mi neke tablete…
    Jel moguće da je ona možda i bila To?
    Vidim sad kad je to prošlo da se ne osjećam loše..
    Uf…rade bi još jednom rodila nego ovo haha

    Pretpostavljam da su to nakupine zgrusane krvi..ne brini! 


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Trenta

    Lagertha kuzim sto govoris ali kad sam testirala lijevu izdajanjem na izdajalicu dala je samo 50ml. A prije je davala bar 80ml. Desna rastura do 180ml:) i jest vodenastija.
    Charmed, jel dojis? (Zaboravih)

    Jep. Sretnica od prvog dana bez poteškoća, da kucnem u drvo :)

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Valentina ja mislim da su ugrusci  krvi...  E zene koje d3 kapi dajete bebacima.. Ja sam protiv ovih d3 od plivita jer sam citala da bebe lose reagiraju..  Mi smo danas uzeli prvi put i mali mi je bio ne mirniji,  cesce je tražio sisu i polako i grcio se dok sisa,  cak mi je i bradavicu ostetio..  Bas je bio neutješna a inače je miran..  Ima koja mama da je dobila more strija kao ja?  Ne znam sa cime da to tretiram

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Cure koje ste cijepile vec bebe kod pedijatra, ono prvi cjepivo poslije rodilista, 6u1, kakva su vam iskustva?


  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Moj Jan mi je stigao veceras oko 22h 😊

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Kiara cestitke,  zelim vam brzi oporavak 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kiara19

    Moj Jan mi je stigao veceras oko 22h 😊

    Kiara,cestitam! Nadam se da je sve ok prosli.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.