Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa, ti i ja smo u sličnoj situaciji. Tvoje pitanje koliko dugo planiram izdajati...vec sam mislila odustati kad se s ekcemima sve ovo izdogađalo, onda i blister...ali sad mi je krenulo to izdajanje rukom i oko svega toga puno manje posla i čišćenja, moram imati samo cistu staklenu zdjelu i rolu papira, i toplu vodu naravno i svoje ruke. Nema vise pranja i sterilizacije izdajalice...mozda da se probas i ti jednom dvaput ručno izdojiti da vidis kako ti ide...meni se motivacija znatno povećala kad vidim koliko je tako lakse i brže naravno. Ziher cu izdajati do zime dok ne krene dohrana...onda cu vjerojatno vise dodavati novalaca a manje svoje mlijeko. Jako mi dobro reagira na novalac, a i pretpostavljam da ce mu u narednim periodima ipak jos malo trebati dohrane iako mi je savjetnica rekla da se do 6mj potrebe bebe neznatno povećaju. 
    Nella sto se tice toga da mislis da tvoja beba manje jede, sumnjam...stvar je u tome da mi nikad me mozemo izdojiti sve ono sta beba moze posisati, zato se kladim da tvoja mala papa isto toliko samo ti to nisi mogla sve izdojiti. 
    Maslačak,  u vezi podrigivanja, dok sam imala onu nesretnu aventovu bočicu trajale su naše muke sa zrakom, morala sam ga i po 3x dignuti jer je počeo vrištati i onda se podrignuo kao lučki radnik koji se najeo salame podriguše. Sad s Dr brown bočicom koja ima manju rupicu i mehanizam za kontrolu zraka, stvar je puno bolja i rijetko kad ga moram dignuti u sredini boce, po noci nikad, po danu nekad samo kad se igra s dudom i naguta se zraka jer zaigrano žvače dudu i nije previse gladan. Ta bočica nas je spasila tim vise sta mlijeko vise sa strane ne curi i malom bolje pase jer ima obli završetak dude a ne konusni kao avent. Hvala na savjetu, probat cu s tim produzivanjima između hranjenja.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Pozdrav s kavice! Nas dvoje gustamo-seka otisla s tatom.

    Imamo iste čarapice :D
    Mi guštamo na plaži u hladu :)
    PozzKiara sretno! :)

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Charmed

    Maslacak31

    Pozdrav s kavice! Nas dvoje gustamo-seka otisla s tatom.
    Imamo iste čarapice :D
    Mi guštamo na plaži u hladu :)
    PozzKiara sretno! :)

    Svi se opskrbljujemo u lidlu!


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Hehe da, Lidl rocks!


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Zene znam da smo vec o tome pisale ali kako vi s mengom? Ja jos nista...mali 23.8. napunio 3mj. I samo se izdajam...sto se mene tice, palac gore! Samo neka potraje! 


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ofnice,ja sam ti probala rukom al meni to nikako nejde, 5minuta mi je trebalo za 10ml, porazavajuce!to sam probala kad sam imala elektricnu aventovu, ali sad kak imam Medelinu dvostruku sam se preporodila. Treba mi kojih 15minuta  za 150-200,kako kad... Mi isto dohranjujemo novalacom, samo kaj mi pijemo novalac plus s probioticima. Dosta je dobro to prihvatio....
    I svaka 10. kutija je gratis-doduse mi smo sad od rodenja tek na 4. Kutiji ;-) 

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Nista od menge jos,jeeeejj! Sad smo dva i pol mjeseca stari. Jedino sam prosli tjedan imala neke grceve i malo iscjedka smedeg pa sam pomislila da cu dobit, al eto proslo je i zasad je jos nema. Nije da mi fali...

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da je nece bit jos neko vrijeme,poslije 1 poroda je dosla nakon 2 mj! Sad si mislim da je jos neko vrijeme nece bit...a ne mislim se jos dugo izdajat pa ce brzo i menga..


  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ja san imala neko krvarenje.. trajalo je svega 2 odlaska na wc.. prije nekih po miseca znaci malo vise od 2miswca od poroda.. mater mi kaze da je to menga ..da tako to bude.. malo samo pa mozda sada par miseci nista.. tako da veselo...

    A.M

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Eloa

    Ofnice,ja sam ti probala rukom al meni to nikako nejde, 5minuta mi je trebalo za 10ml, porazavajuce!to sam probala kad sam imala elektricnu aventovu, ali sad kak imam Medelinu dvostruku sam se preporodila. Treba mi kojih 15minuta za 150-200,kako kad… Mi isto dohranjujemo novalacom, samo kaj mi pijemo novalac plus s probioticima. Dosta je dobro to prihvatio….
    I svaka 10. kutija je gratis-doduse mi smo sad od rodenja tek na 4. Kutiji ;-)


    Kako i gdje nabaviti svaku 10.gratis

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.