Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Trenta

    Sanja, skuzis jer su mu ruke cvrste dok vjezbas. Npr.
    ako lezi na ledjima i dizes mu jednu pa drugu ruku iznad glave pa na tijelo, njemu su ful tvrde. Jedva ih istegnemo:( isto, kad ga stavim da podrigne na rame, glava mu je stalno uspravna nema sanse da je opusti na moje rame. Osim kad zaspi:) i na kraju, to su nam potvrdili i na rebru (zavod za metabolizam) a i na goljaku. A jadni, nema di nismo bili:(
    Tak se i moj ponasa, citala sam na netu.Ali daj mi molim te ti reci koje su posljedice toga i sta su vam rekli da li se to moze izljeciti.
    Moj po noci neka odspava i 5 sati u komadu,a nekad se budi svaka 3 sata, i sada je sam zaspao u kindrebetu s dudom i muzika mu svira, zeznuli nas gosti inace oko 10 idemo na spavanac.
    Nama je danas 40 dana od poroda, i do jucer mi krvarenja gotovo da vise nije bilo i danas mi se pojavila tamno crvena krv, da li je to normalno?

    Normalno skroz..i meni je tako bilo

    A.M

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Maslačak, moj mali popapa oko 120 po obroku, tocno ako i ponudim vise, on nece jer mu je valjda preopterećen želuček većom količinom. Po dani voli jesti cesce po manje. Probat cu malo to povećavati...jedino mi je zeznuto sta ja podgrijavam mlijeko pa mi ga je onda šteta baciti ako ne pojede, a svaka izdojena kap je bitna. Po noci jede isto toliko, 120, nekad i 140, ali onda zna potegnuti i 3,5-4 sata. Nocas je spavao 4 sata. Kad trebam dodati ad za neki obrok kad idemo van recimo, ponesem isto 120, Novalac.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Maslačak jel ti mali sam skočio na tih 170 ili su mu ti povećavala sama tjedno recimo. Moj mali nekad jedva popapa 120, vec izbacuje ranije dudu, međutim ja mu jos do kraja zguram tih 20ak ml da se ne baci i da duze bude sit. Srećom jos nikad nije povratio zbog tog moj hranjenja, da povrati be bih mu to davala "na silu". Imam osjećaj da cica, da bi bio jedan od onih koji se voli nacicavati.


  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Meni je isto, Ofnice, žao kad mu zgrijem onolko kolko mislim da će popit pa moram bacit kad se mučim s  tim izdajanjem.. Doduše, ja ostavim pa mu stavim u kupku za kupanje.Obično kroz dan bacim oko 1dcl. 
    Moj je samo jednom popio 180ml što je sam tražio. Najviše popije oko 3h u noći, nakon cca 5 sati spavanja i tad popije 150ml..Samo taj obrok tolko pojede, ostalo je sve oko 100ml... Jede stvarno bez reda. Ujutro popije 120ml, pa mu nije dosta, pa ja grijem za 20minuta još 50, pa je za pol sata opet gladan pa još i tako nam se cijelo prijepodne svodi na grijanje hrane i jedenje. Isto kao i večer. 
    Živim za to da mi jede svakih 3h po 150ml npr. i da smo ostalo vrijeme bez brige. Mi kad idemo u šetnju na sat vremena, nikad nejdemo bez hrane iako se netom prije doma najede puno jer s njim nikad ne znaš :DMi smo odustali od isključivog cicanja, prvih dana se grozno ljutio na sisu, a sad zadnjih par dana ju prihvati par put na dan po 20 minuta, ali preslabo vuče. Kroz cijeli dan je on meni na cici pojeo samo oko 200ml, a to sam skužila po količini mlijeka kojeg sam izdojila. Kako se ljutio tako mi je opet uništio bradavice pa se opet moram mazati Aflodermom.
    Tješim se time da mi neće visjet na cici danonoćno kako čujem da znaju djeca visit, a izdajat ću se dokle god će on dobro spavat tako da ja imam vremena za to.  Do kad ti Ofnice planiraš izdajat? Na kojoj si količini sad dnevno?
     

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Moram vas pitati kad je na ljetnim bebaba zatisje... malo prije sam ustala i odem na wc i vidim dosta krvi, tj krvavi iscjedak ali jako. Ne znam ko dok krece menga 😁 e sad ja sam to obrisala, otusirala se i vise nist. Niti toga vise niti trudova 😐 jel bilo kojoj tak nesto? 

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Sluzni čep? Svejedno ne bi bilo zgorega otići u rodilište na pregled!

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Moguce ali nije mi bas izgmedalo ko sluzni cep ili ja to drukcije zamisljam 😀

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mala Ruzice, iskreno ne znam za posljedice jer vjerujem da cemo tremor izljeciti. Bitno je da su svi nalazi uredni, a tremor bi uz vjezbe trebao nestati do 6mj. Da, moze se izlijeciti. Uzrok istog nisu nasli. Idemo na ponovo na pregled u 9mj pa ako dr misli da nismo napredovali vjezbama, to znaci opet biti par dana u bolnici na promatranju:( i Ovaj put bi trebali ici i na magnetsku. Vidim napredujemo (otvara sake, ponekad omeksa ruke kad je ful opusten), ali ne znam dal dovoljno. 
    Jesi li bila na pregledu kod giemkologa? Ako ne, odi jer ili ti je to pocetak menstruacije ili ti je mozda nesto u maternici sto sprecava njeno stiskanje pa zato krvaris. Svakako nije pozeljno. Meni je krvarenje pocelo nakon 6 tjedana. 
    Ofnice, Lagertha hvala. Samo da javim da je jucer super na kraju zavrsio dan. Uspavala ga ipak stalno na cici i uljuljkivala. Puno se pokakao tako da nije ni cudo sto su ga plinovi izludili.  
    Nego, primjetila sam da mi lijeva cica presusuje tj sve manje i manje daje. Podoji su isti, ali se ona manje puni. Jel mogu tomu kako doskociti? Pocela sam je ekstra izdajat nakon podoja ali nema bas rezultata 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Kiara19

    Moguce ali nije mi bas izgmedalo ko sluzni cep ili ja to drukcije zamisljam 😀

    Hm sluzni cep ti je onak sluzav ko hm veeliki smrklj

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    MalaRuzica ja sam isla nakon 7 tjedana kod ginekologa privatno i sve mi je pregledala: vaginalno, ultrazvuk, stupanj cistoce... Sve je bilo ok i ja sam jos 2 tjedna poslije znala imati tragove smedje krvi na ulosku. Ako ti je krv svjeza i ako je imas jako puno onda radije odi u bolnicu.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.