Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Hvala vam 😚 na kraju je bio inducirani porod. Od 16 do 22h sam imala strasne trudove. Nisam ga mogla istisnuti pa su me i rezali i popucala sam. Ne znam kolko. Jan je 4370 i 54cm. Ono ujutro izgleda da je stvarno bio sluzni cep. Da sam bar znala pricekala bi jos doma. Sad vam se tu pridruzujem 😊

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Mamice kad vam je doslo mlijeko? Sad vam budem ja malo dosadna 😀

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Nisam dugo pisala. 
    Novim mamama cestitke i sretno! 😂
    Znaci ja vec laganl padam s nogu. Moje dijete preko dana ne spava. Moozda po 15-20min na meni ili tik uz mene. Ili vani u kolicima. Kako god bilo ne dovoljno ili onda kad ja nemrem leci s njim(u setnji). A evo nocas opet i grcevi. Maknula sam mu na par dana d3 kapi i bilo je bolje. Jucer sam mu dala kapi, ali sam i jela kupus, prvi put, e sad tko zna od cega su. Evo sad se malo smirio i na sisi je. Ali mu sluzi za igru/utjehu, a ne za jelo. Ali cim ju hocu maknuti uzas. 
    I tak. Dobro jutro 😂

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    I da imam svekra i svekrvu koji su jeeedva cekali unuka, ali im bas i ne pada na pamet staviti ga u kolica i prosetati malo dok bi ja recimo malo legla. Domet je setnja po dvoristu, ali mali tako ne izdrzi dugo. I omiljena recenica. Pa odi se ispruzi na 5 min ja cu ga dotle pricuvati. 😡

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Me+mybaby probaj mu dat Bio Gaia kapi to je probiotik..samo sta treba dok malo ne prodjeluje. Evo muz upravo stariju vodi do pedice nesto da je grlo boli pa ce usput pitat za Bio Gaia da pocnem malome davat..preventive radi...nama samo sta pupak ne otpadne..jedva cekam..ja moram pogledat one njihalice/ljuljacke vec kako se nazivaju...trenutno ne znam kako cu s apartmanom i docekom sad kad skola krene i male ne bude doma a muz bude mora na seminare po cijeli dan..pa dumam sta cu napravit i mi smo sami bez ikoga preko tjedna...a sezona nam traje do sredine listopada..

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Kiara, čestitam :) Još jedan Jan u grupi ;) Čini mi se da je sad tvoj Jan treći :) Meni ti je mlijeko došlo odmah , ali samo par kapi, tek 4.dan mogu reći da sam imala mlijeka dosta za njegove potrebe. 
    Pitale ste me za gratis Novalac, da to naša gradska ljekarna daje svaku 10. kutiju gratis.Inače je cijena kutije 69 kn.Mislim da će prije ukinuti akciju nek dok mi dođemo do 10.kutije:D Hahaha
    Što se tiče D3 kapi mi dajemo Bebitol s vitaminom K, ali samo svaki drugi dan jer mu od rođenja dajem Biogaju s vitaminom D a onda nema potrebe skoro uopće.
    Mame koje dvoume s kupnjom Biogaje, samo kupite, djetetu one jedino mogu koristiti. Mi smo kupili jer je Jan bio na antibioticima od rođenja, ali sad nastavljamo svakako iako već antibiotike ne mora piti..
    Jooj, Meandmybaby nije ti lako.Kako s dobri, 5 minuta? Svašta možeš obaviti za tih 5 minuta   

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Kiara, cestitam na bebici! Odmah u pocetku imas kolostrum sigurno, a mlijeko obicno nadođe 3. dan. Naravno, nema univerzalnog pravila. 
    Ofnice, moja mala se cijepila pred tjedan dana. Sve je proslo ok, nije dobila temperaturu niti joj nije naoteklo (kratko smo stavili hladni oblog). 

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Eloa

    Kiara, čestitam :) Još jedan Jan u grupi ;) Čini mi se da je sad tvoj Jan treći :) Meni ti je mlijeko došlo odmah , ali samo par kapi, tek 4.dan mogu reći da sam imala mlijeka dosta za njegove potrebe.
    Pitale ste me za gratis Novalac, da to naša gradska ljekarna daje svaku 10. kutiju gratis.Inače je cijena kutije 69 kn.Mislim da će prije ukinuti akciju nek dok mi dođemo do 10.kutije:D Hahaha
    Što se tiče D3 kapi mi dajemo Bebitol s vitaminom K, ali samo svaki drugi dan jer mu od rođenja dajem Biogaju s vitaminom D a onda nema potrebe skoro uopće.
    Mame koje dvoume s kupnjom Biogaje, samo kupite, djetetu one jedino mogu koristiti. Mi smo kupili jer je Jan bio na antibioticima od rođenja, ali sad nastavljamo svakako iako već antibiotike ne mora piti..
    Jooj, Meandmybaby nije ti lako.Kako s dobri, 5 minuta? Svašta možeš obaviti za tih 5 minuta

    Taj Bebitol si dobila na recept? Jel ima grceve od njih?

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Kiara cestitam!Vezano uz d3 mi koristimo waya d3 ima i probiotik u sebi. Ima cescu stolicu onda i skuzila sam da je puno bolje kad mu dajem ujutro nego navecer.

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Cestitke Kiara! Uzivaj sa svojom bebicom 
    Ofnice mi smo tu u Njem. cijepili malog s 2mjeseca i super je podnio. Nije imao temperaturu niti bio razdrazljiv samo je nakon 3 - 4 dana trazio malo vise blizine i njeznosti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.