Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Moj je u ned. bas dosta povracao, pa smo otisli do pedijatra, sve je ok, ali mi je rekla da ga ne smijem dojiti lezeci, da beba ne smije biti u vodoravnom polozaju.Sada ga dojim sjedeci.I tjedan dana mu ne trebam davati d3 kapi, jer smo pitali da nije od toga jer se pojavilo kada smo mu te kapi poceli davati.Ali ocito nije jer imamo vjerojatno malog gladnog juru koji se prejede svaki puta pa visak obilato bljucne.Od kada ga tako dojim manje mi stuca, ali i dalje bljuca.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Eloa i meni je ta voda s okusom najdraža :)
    MalaRuzica to sa bljucanjem je i mene brinulo na početku, al sad sam se već navikla da svako malo bljucne. I to ne nužno nakon podoja. Nekad prođe neko vrijeme pa onda bljucne usireno. A kad jede halapljivo (moja tak jede), naguta se zraka pa skoro svaki put se dobrano podrigne. Ako ne podrigne dosta bljucne. Svo bljuckanje je ok dok god dobivaju na težini i dok nije previše.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Moj uopce ne bljucka, a dojim ga lezeci. Nikad ga ne dizem da podrigne jer sam procitala da je dobro ne micati bebu nakon podoja da trbuscic bude na miru i nama je to upalilo.


  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Vidiš, ak ja svoju ne podrignem, onda se onak počne previjati ko da ju muči trbuščić, što je očito i muči. Svi smo drugačiji :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Moj uopce ne bljucka, a dojim ga lezeci. Nikad ga ne dizem da podrigne jer sam procitala da je dobro ne micati bebu nakon podoja da trbuscic bude na miru i nama je to upalilo.


    Ne znam zasto, al mislila sam da sam ja jedina koja jos uvijek doji lezecki 😆 Mislim si “pa ona je vec velika, mogla bih i sjedecki”, al ipak to prakticiram samo u nuzdi jer lezecki mi je najudobnije..a i njoj.. 😊 Ona ne bljuca uopce, stuca povremeno, a podrigne kako kad. 
    Ma najbitnije je da svatko zna svoju bebu i sto joj pase 😄😎

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Ma i ja dojim lezecki pogotovo po noci kad oboje se borimo s snom:) i nikakvo podrigivanje. To samo preko dana jer se pocne izvijati od bolova. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Joj zene ovo dojenje ce me dotuc. Jucer smo dojili od 8 navecer do 3 ujutro. Prvo normalno pa sa sesiricima jer mi se bradavica rascvjetala pa nakraju sam joj jos dala 30 ml mljeka sto sam izdojila jer mi mlijeko doslovce curi.. i sve je to pojela pokakala i probidila sa u pet trazeci cicu.. imam i ravne bradavoce ali ih malo navucem na izdajalicu pa nekak ide.. 
    Ugl mame ja se vama divim. I sebi se divim kak jos nisam odustala vec 7 dana. 

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ja isto dojim ležećeki 99% vremena, sjedećki samo ako smo negdje vani. I kad ju grčići muče, voli da joj trbuh stisnem uz sebe dok se ona smiruje. Podrigivanje kako kad, po noći ju ne dižem, po danu uglavm da, ali ne podrigne svaki put, a opet nekad zvuči kao da ima 100kg 
    Sundi samo hrabro, znam da sad nije neka utjeha, ali naviku se bradavice nakon nekog vremena. Meni su kod bolova najviše pomogle Multi-mam komprese.

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Sundi, tako dugo bez prestanka? Ufff, treba to izdrzati..a jel ti vuce ona posteno? Mozda je imala sok… Za bradavice multimam komprese i konstantno mazanje Purelanom, cicaplastom ili necin slicnim.. 
    Mi pokusavamo natrag na sisu, momak je sad velik-6.250kg jucer imao i mora sad vec jako vuci,ali je problem sto je sad naucio na bocicu i brzo se razljuti na sisu i onda plac.. Pokusat cu jos nekih tjedan dana borit se s tim, ako nece ici  pogledat cu za onaj SNS sustav za dojenje.. To je princip kaj vuče istovremeno i izdojeno mlijeko a i sisu…i tako uci sisati  a opet se ne ljuti jer mu ide mlijeko. Jel koja koristi to kojim slucajem?

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Ispravak, ne sok,nego skok*

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.